Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 56 888
  • 768
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 041
Здравей Папая, аз лично не, но три мои мноого близки приятелки -да! И са много , много възхитени от нея.
Кофтито е, че и трите ги склони за секцио, та ако ти държиш на естествено - май не е тя твоят човек.
Аз веднъж съм имала вземане-даване с нея, доста мила жена , добро впечатление ми направи, но повчее не мога да кажа..
Нека се включи някой от 1-во лице Simple Smile

# 331
  • Мнения: 14
Здравей Папая, аз лично не, но три мои мноого близки приятелки -да! И са много , много възхитени от нея.
Кофтито е, че и трите ги склони за секцио, та ако ти държиш на естествено - май не е тя твоят човек.
Аз веднъж съм имала вземане-даване с нея, доста мила жена , добро впечатление ми направи, но повчее не мога да кажа..
Нека се включи някой от 1-во лице Simple Smile

Много благодаря за отговора. Аз също много си я харсвам, много усмихната и позитивна жена е. Просто не знам като настъпи раждането как протичат нещата. Относно секцио или естествено, голямо чудене е.За ние от двете не съм против или не съм твърдо за, все още се чудя. Първо дете ми е и нямам идея как протичат нещата. Не държа изобщо да усетя това "чудо на природата", бих избрала по-малката болка (моля, не ме нападайте за това).

# 332
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 029
Здравейте,

И аз да се включа с искане на мнение и впечетлания. Някоя мама скоро раждала ли е при д-р Акташ? Никъде в темата не видях мнение за нея.

Първото раждане на моя съседка, нормално раждане, е било при д-р Семра Акташ. Без екип, просто и се паднала на смяна, много е доволна от нея.

# 333
  • Мнения: 845
И аз не съм се следила и раждала при нея. Моя приятелка се следеше при нея, но наистина в последствие започва да те склонява за секцио. Та, тя се отказа от нея заради това Simple Smile Иначе като внимание,през периода да проследяване, е много доволна.

# 334
  • Мнения: 241
Привет,
ходили ли сте на дните на отворените врати и лекциите в ТК? Интересни ли са? Хора от болницата ли и водят или външни, каква е организацията им, има ли много посетители? Simple Smile Simple Smile

# 335
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 029
Привет,
ходили ли сте на дните на отворените врати и лекциите в ТК? Интересни ли са? Хора от болницата ли и водят или външни, каква е организацията им, има ли много посетители? Simple Smile Simple Smile

Ходила съм в края на 2014 година. Имаше доста майки,  и няколко татковци. Медицински лица ни водеха лекциите,  минахме през VIP етажа набързо,  погледнахме и помещението за водно раждане,  облъчваха ни от една компания за стволови клетки.
Иначе всички са много мили и обяснителни,  но вече като пациент нещата са много различни.

# 336
  • Мнения: 226
Ако обмисляш раждане в болницата дните на отворени врати са супер полезни. Започват с лекция, водена от акушерка от болницата, после се обикалят родилното отделение и неонатологията. Провеждат се всяка сряда, така че няма чак толкова много посетители.

# 337
  • Мнения: 2 406
Аз бях на отворените врати 2017г.Полезно ми беше от гледна точка на това, че исках да видя как изглежда болницата, да имам реална представа, поне за базата. Неонатологията беше след ремонт, чиста, нова. Стаите на 2ри етаж са неособено добри, но за 5 дни стават, неудобни кревати.
Акушерката, която ни развеждаше постоянно се опитваше да избяга от въпроса ми:"без избор на екип, при желание на родилката, поставяли се епидурална упойка".

# 338
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 029
Аз бях на отворените врати 2017г.Полезно ми беше от гледна точка на това, че исках да видя как изглежда болницата, да имам реална представа, поне за базата. Неонатологията беше след ремонт, чиста, нова. Стаите на 2ри етаж са неособено добри, но за 5 дни стават, неудобни кревати.
Акушерката, която ни развеждаше постоянно се опитваше да избяга от въпроса ми:"без избор на екип, при желание на родилката, поставяли се епидурална упойка".
Без избор на екип няма упойка. Уж можело да си платиш - 200 лева, поне през 2014 така се говореше,  но родилките стоят в "Патологията", до 4-5 см. разкритие,  и им казват,  че няма за кога да се сложи. Видях го лично.

# 339
  • Мнения: 2 406
Да да и аз го видях. Но понеже в Цено разписа имаше цена на упойка(епидурална) за дадох конкретен въпрос, на който не получих отговор, а увъртания. Аз не съм искала упойка, но исках просто да знам, информативно. Родих нормално, без упойка, през 2017г.
Иначе друга жена без екип си поиска упойка, на 5 см разкритие. Каза, че много я боли и ще си заплати. Отказаха й под претекст, че няма анестезиолог. Мисля че такъв има на разположение и наблизо, когато се знае, че конкретна родилка е с екип, в което не виждам особена логика при условие, че упойката фигурира в цензораписа на болницата, както споменах.,а реално дори да отговаряш на условието за поставянето й, няма кой да я постави.

# 340
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 029
Да да и аз го видях. Но понеже в Цено разписа имаше цена на упойка(епидурална) за дадох конкретен въпрос, на който не получих отговор, а увъртания. Аз не съм искала упойка, но исках просто да знам, информативно. Родих нормално, без упойка, през 2017г.
Иначе друга жена без екип си поиска упойка, на 5 см разкритие. Каза, че много я боли и ще си заплати. Отказаха й под претекст, че няма анестезиолог. Мисля че такъв има на разположение и наблизо, когато се знае, че конкретна родилка е с екип, в което не виждам особена логика при условие, че упойката фигурира в цензораписа на болницата, както споменах.,а реално дори да отговаряш на условието за поставянето й, няма кой да я постави.
Просто ги мързи. Болницата ще вземе пари,  анестезолога не. Той е на заплата така или иначе. Анестезиолог има,  при мен се наложи спешно секцио,  преди операцията ми включиха две банки,  анестезолога ме чакаше да изкапят,  за да ме вкарат в операционната,  за да ми сложи упойката.

# 341
  • Мнения: 92
Да ви питам ако си с избор на екип, но без осигуровки каква е цената за раждане в тази болница? Благодаря

# 342
  • Мнения: 371
Обадете се в болницата, тази информация най-точно ще ви я дадат те : )
Да ви питам ако си с избор на екип, но без осигуровки каква е цената за раждане в тази болница? Благодаря

# 343
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета, някой раждал ли е при д-р Ралица Василева, всякаква информация ще ми е от полза. Хубав ден 🌸

# 344
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета, някой раждал ли е при д-р Ралица Василева, всякаква информация ще ми е от полза. Хубав ден 🌸
Здравей, на мен ми следеше бременността! Мила е, доста разсеяна,дълго чакане пред кабинета и (дори и да си с час), малко ме неглижираше и точно затова не я избрах за раждане. Аз лично не съм доволна и не прупоръчвам, но това е мое мнение от проследяване, за раждане не знам как е. Дано да съм ти била полезна и леко раждане! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт