Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 56 846
  • 768
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 186
Взех си и двата пъти еднократни гащи и превръзки за родилки, но според мен никак не са удобни и не ги ползвах.
Дълбоки обикновени памучни гащи и нощни превръзки Always или Libresse вършат перфектна работа.

# 601
  • Мнения: 1 041
Лигнин не ти трябва. Аз използвах един цял пакет превръзки за родилки (14 броя вътре) за първите 2 дни (след нормално раждане) и после минах на нощен Always за още 10 дни.. после 2 седмици с оранжев и лохиите спряха. Simple Smile
Първите 2 дни, в които използвах превръзки за родилки , ползвах и еднократно бельо, на което слагах превръзката.

Зависи дали си секцио или ест.раждане, при секцио тече по-малко след това, защото те изчистват добре. Simple Smile

# 602
  • Мнения: 2 405
Това еднократно бельо не беше моето. Отказах се само като ги видях. Носех си мое бельо, ползвах превръзки за родили около 10 дни общо, а после минах на нощен Always.

# 603
  • Мнения: 698
Аз съм си подготвила един пакет еднократни бикини (5бр.) и един пакет превръзки за родилки (10бр.)  + 3-4 бр. always night, като съм приготвила още, ако се наложи ММ да донесе. Лигнин не съм взимала.

Благодаря за отговора!
Преди малко една мама ми каза, че на нея в родилното са ѝ дали памперс за вързастни и бил много по-удобен от превръзките? Някой с мнение по темата?



Аз си носех 1 пакет превръзки за родилки, 5 бр. еднократни бикини и един пакет от 10 бр. Памперси за възрастни, но тип гащи. Честно казано те бяха най - удобни.

# 604
  • Мнения: 107
Аз също съм ползвала памперси за възрастни и са много удобни. Аз бях секцио.

# 605
  • Мнения: 289
Момичета, месец след секцио съм на контролен преглед. Бихте ли споделили как преминава и дали се пускат някъкви изследвания. Благодаря предварително

# 606
  • Мнения: 278
На мен ми пуснаха микробиология профилактично. Прегледа си е стандартен гинекологичен преглед, нищо по специално Wink
Момичета, месец след секцио съм на контролен преглед. Бихте ли споделили как преминава и дали се пускат някъкви изследвания. Благодаря предварително

# 607
  • Мнения: 151
Момичета, искат ли PCR или бърз тест за корона вирус при приемане в болницата. Позицията на МЗ (публикувана вчера на страницата им) по темата е, че не сме задължени.

https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/pcr-test-zaplate … e-mozhe-da-bde-u/

# 608
  • София
  • Мнения: 89
На мен ми правиха бърз тест като ме приемаха, и температурата ми беше 37.2 та се чудеха сума време какво да ме правят Simple Smile

# 609
  • Мнения: 6
На мен ми правиха бърз тест като ме приемаха, и температурата ми беше 37.2 та се чудеха сума време какво да ме правят Simple Smile

А платихте ли си го?

# 610
  • София
  • Мнения: 89

Не, нищо не съм плащала

# 611
  • Мнения: 45
Здравейте! Някой знае ли каква е цената за раждане секцио ако си се следил и ще раждаш при лекар, който е партньор с болницата ( има сключен договор за раждане там) ?

# 612
  • Мнения: 1 041
По медицински причини 900 лв., по желание 1400 лв. Simple Smile

# 613
  • Мнения: 8
По медицински причини 900 лв., по желание 1400 лв. Simple Smile
Сигурни ли сте? Защото на мен позната ми каза, че ако избереш външен лекар, независимо нормално раждане или секцио, цената е 1400 лв.
Ще се радвам, ако потвърдите написаното от Вас Simple Smile

# 614
  • Мнения: 1 041
Хм, най-добре да питате, но съм 99% сигурна, че цената е все 900 лв. без значение външен или лекар, който работи в болницата. Освен това в ценоразписа на болницата не пише, че цената е друга, ако си с външен лекар, но може и да са го променили, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт