Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 56 753
  • 768
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 271
Здравейте!
Предстои ми раждане чак през октомври, но искам да съм подготвена и тъй като все още съм в чуденка коя болница да избера, също и лекар за раждането имам няколко въпроса към вече раждалите в Света София.
1. Тъй като не се следя там, кога трябва да отида, за да се уговоря за избор на екип, лекар и тн - също и бихте ли ми препоръчали добър такъв, който ще се съгласи на секцио по желание?
2. Никъде в темата не намерих информация дали, ако всичко е наред с мен и с бебето след като се преместя в стая ще ми разрешат бебето постоянно да си седи при мен - тъй като за мен е много важно да успея да го кърмя, както и първите дни на контакт.
Здравей Simple Smile Аз избрах Тина Киркова и д-р Ковачева. Свързах се с нея около 30 гестационна седмица и се уговорихме тя да ми е избора на екип. Препоръчаха ми я познати, изчетох доста добри отзиви и за момента съм със страхотни впечатления. По темата с бебето това, което съм чувала е, че зависи в каква стая си. Ако си във ВИП стая може да бъде при теб постоянно. Най-сигурно е да попиташ в болницата Simple Smile Успех

Мерси 😊 А ти секцио по желание или по медицински причини? И ако е било по желание тя съгласи ли се?
Предстои ми раждане следващия месец, надявам се да е нормално Simple Smile За най-точна информация я попитай нея дали ще се съгласи. В ценовия разпис на болницата видях, че има секцио по желание - 1400лв. Най-добре се консултирай с тях Simple Smile
От вчера започнах записи на тонове и съм изключително доволна от отношението на всички в болницата.

# 646
  • Мнения: 2 038
Villy-D, мога да споделя опит от ВИП стаите, но да, след като те преведат в стая, бебето може да е при теб постоянно. Аз го давах само за консултация сутрин и за къпане. През останалото време държах да е при мен, за да се напаснем с кърменето.

# 647
  • Мнения: 270
Villy-D, мога да споделя опит от ВИП стаите, но да, след като те преведат в стая, бебето може да е при теб постоянно. Аз го давах само за консултация сутрин и за къпане. През останалото време държах да е при мен, за да се напаснем с кърменето.
Чудесно! Това много ме радва 😊
Скрит текст:
Здравейте!
Предстои ми раждане чак през октомври, но искам да съм подготвена и тъй като все още съм в чуденка коя болница да избера, също и лекар за раждането имам няколко въпроса към вече раждалите в Света София.
1. Тъй като не се следя там, кога трябва да отида, за да се уговоря за избор на екип, лекар и тн - също и бихте ли ми препоръчали добър такъв, който ще се съгласи на секцио по желание?
2. Никъде в темата не намерих информация дали, ако всичко е наред с мен и с бебето след като се преместя в стая ще ми разрешат бебето постоянно да си седи при мен - тъй като за мен е много важно да успея да го кърмя, както и първите дни на контакт.
Здравей Simple Smile Аз избрах Тина Киркова и д-р Ковачева. Свързах се с нея около 30 гестационна седмица и се уговорихме тя да ми е избора на екип. Препоръчаха ми я познати, изчетох доста добри отзиви и за момента съм със страхотни впечатления. По темата с бебето това, което съм чувала е, че зависи в каква стая си. Ако си във ВИП стая може да бъде при теб постоянно. Най-сигурно е да попиташ в болницата Simple Smile Успех

Мерси 😊 А ти секцио по желание или по медицински причини? И ако е било по желание тя съгласи ли се?
Предстои ми раждане следващия месец, надявам се да е нормално Simple Smile За най-точна информация я попитай нея дали ще се съгласи. В ценовия разпис на болницата видях, че има секцио по желание - 1400лв. Най-добре се консултирай с тях Simple Smile
От вчера започнах записи на тонове и съм изключително доволна от отношението на всички в болницата.
Мерси, ще питам 😁 Успех на теб и дано да родиш нормално! Живо и здраво бебче 🤰😊

Последна редакция: сб, 13 юни 2020, 07:12 от AnMary

# 648
  • Мнения: 101
Аз е съм секцио по медицински причини  на 24.06 и ще съм при д.р Ковачева.  Свързах се с нея през април и съм много доволна към момента. Изглежда много отговорна. Много ме  страх от операцията , но вярвам, че ще сме в сигурни ръце.

# 649
  • Мнения: 782
Малко страничен въпрос, но в тази тема има доста хора, които са били при Д-р Ковачева.. и искам да попитам от коя седмица се ходи на запис на тонове при нея и през какъв интервал ?

# 650
  • Мнения: 101
Термина ми е за 4.07. Първата ми среща беше 6.04 с д.р Ковачева. И от 34 седмица започнах да ходя на тонове.

# 651
  • Мнения: 278
От 34г.с. всяка седмица

Малко страничен въпрос, но в тази тема има доста хора, които са били при Д-р Ковачева.. и искам да попитам от коя седмица се ходи на запис на тонове при нея и през какъв интервал ?

# 652
  • Мнения: 2 405
Термина ми е за 4.07. Първата ми среща беше 6.04 с д.р Ковачева. И от 34 седмица започнах да ходя на тонове.
Колко и плащаш? На час ли е? Защото знам, че не е по ЗК при нея следенето. Няма ли против, че до сега не си се следила при нея?

# 653
  • Мнения: 101
Плащам на д.р Ковачева на записан час. Отидох април и тя ми каза, че ще ме вземе. 25 лева тонове 70 лева ехограф си плащам в Света Петка.  Бих искала да попитам раждалите секцио. На 24.06 Ще ми бъде операцията. Знам, че престоя е 5 дена, ако всичко е наред. Това означава,.че ще ме изпишат неделя ( 29.06) или понеделник ( 30.06) ? Благодаря ви !

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 20:27 от fif92@abv.bg

# 654
  • Мнения: 698
Плащам на д.р Ковачева на записан час. Отидох април и тя ми каза, че ще ме вземе. 25 лева тонове 70 лева ехограф си плащам в Света Петка.  Бих искала да попитам гражданите секцио. На 24.06 Ще ми бъде операцията. Знам, че престоя е 5 дена, ако всичко е наред. Това означава,.че ще ме изпишат неделя ( 29.06) или понеделник ( 30.06) ? Благодаря ви !

Аз родих секцио на 27.01. - понеделник и на 01.02 - събота ни изписаха.
Предполагам, че въпросът е изписват ли в неделя - отговорът е да.
АГ предлагат за изписване /тези от визитация също, не само Ковачева в случая/. Ако педиатрите са съгласни Ви изписват, ако поради някакви причини педиатрите откажат, не Ви изписват.

# 655
  • София
  • Мнения: 65
fif92@abv.bg ,видях от друга тема ,че си родила днес,честито . Да е жив и здрав бебчо ,много да ви радва и да расте щастлив. На теб бързо възстановяване и като имаш сили ,ни разкажи как мина всичко и с какви впечатления си? Heart

# 656
  • Мнения: 63
Здравейте момичета, може ли да ми кажете какви са цените на стаите - обикновенна и вип, и също така по колко легла са в тези стаи - обикновенна и вип. Разглеждам в сайта, но не ми става съвсем ясно и реших, и тук да попитам. 😊

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 08:38 от Maiiaa

# 657
  • Мнения: 698
Здравейте момичета, може ли да ми кажете какви са цените на стаите, обикновенна и вип, и също така по колко легла са в тези стаи обикновенна и вип. Разглеждам в сайта, но не ми става съвсем ясно и реших, и тук да попитам. 😊

Здравейте, обикновените стаи са с по три легла - доколкото видях през януари и са безплатни 🙂.
ВИП стаите са двойни и единични.
В двоен ВИП цената е 40лв. на вечер, а в единичния е 70лв.
Лично аз препоръчвам двоен ВИП, защото винаги има кой да наглежда бебето, докато си в банята или се налага да отидеш някъде

# 658
  • Мнения: 63
Много благодаря за отговора. Двоен вип и на мен ми звучи по-добре 😊

# 659
  • Мнения: 1 145
Искам да уточня за обикновените стаи. Две стаи са с общ санитарен възел и душ, като едната е малка с три легла, а другата е по-голяма и е с четири (по спомен). Тези с трите легла са по-неприятни, защото ако и трите са заети, като дойдат трите бебета с подвижните легълца, просто няма откъде да се мине. Била съм и в двата вида и по мое мнение тези с повечето легла са по-добре, защото има повече място. Но зависи какъв наплив от родили се улучи. В повечето случаи не всички легла се запълват или поне не през цялото време - един идва, друг го изписват.

Общи условия

Активация на акаунт