Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 57 028
  • 768
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 61
Септември 2017г родих първото.АМ ми носеха на 3 часа шишенце и аз решавах дали да дохраня детето въпреки кърмата.
Единствено което съветвам всяка бъдеща пациентка на Тина Киркова е да си носи кана за превараване на вода или стерилизатор. Не съм сигурна какво предлага болницата, но аз си взех и ми беше много полезно. С каната измивах помпата и бибероните, а дори си правех и компреси с горещата вода за да тръгне млякото.
За клизмата - да направиха ми. Микроклизмата за която е споменато е за втвърдени изпражнения и тя ги разбива, като отпуска и червата. Клизмата в болницата е с топла вода и буквално ти чисти червата и навътре. Звучи гадно, но в интерес на истината е много приятно пречистване. Няма нищо неудобно в тая ситуация защото това се прави на всяка жена.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 23:22 от Kuku. Pipi

# 256
  • Мнения: 523
Родих преди една година. Исках да си стои с мен в стаята, забелязах, че някои акушерки не бяха много доволни да стоят при тях през нощта. Но не мисля, че е защото не искат да ги гледат, а защото смятаха, че детето е най-добре при майка си. При мен възникнала някои проблеми и даже дойдоха без да ги викам в 19 вечерта и ми казаха, че я взимат за вечерта и през нощта, за да се наспя, да си почина. Аз отказах, но после се съгласих, защото наистина не бях в състояние да се грижа за детето. Акушерките бяха много мили.

# 257
  • Мнения: 320
+1 за стерилизатора. Аз също носих моя, свърши ми страхотна работа, за да си стерилизирам помпата и бибероните, както и протекторите за зърна, които се наложи да ползвам. Иначе тече доста гореща вода и от чешмата.

# 258
  • Мнения: 845
Родих февруари, тази година. Жената, която беше с мен в стая, роди рано сутринта. Вечерта помоли да остане бебето при тях, за да се наспи, но й казаха, че не може. Имало много бебета вече. Аз не съм искала да го оставям и не съм питала, но останах изненадана.

# 259
  • Мнения: 85
Родих преди една година. Исках да си стои с мен в стаята, забелязах, че някои акушерки не бяха много доволни да стоят при тях през нощта. Но не мисля, че е защото не искат да ги гледат, а защото смятаха, че детето е най-добре при майка си. При мен възникнала някои проблеми и даже дойдоха без да ги викам в 19 вечерта и ми казаха, че я взимат за вечерта и през нощта, за да се наспя, да си почина. Аз отказах, но после се съгласих, защото наистина не бях в състояние да се грижа за детето. Акушерките бяха много мили.
Здравей и аз родих преди 1 год.  На коя дата по точно търся майки с които сме родили заедно. Аз родих на 17 юли 2018г.

# 260
  • Мнения: 523
Родих преди една година. Исках да си стои с мен в стаята, забелязах, че някои акушерки не бяха много доволни да стоят при тях през нощта. Но не мисля, че е защото не искат да ги гледат, а защото смятаха, че детето е най-добре при майка си. При мен възникнала някои проблеми и даже дойдоха без да ги викам в 19 вечерта и ми казаха, че я взимат за вечерта и през нощта, за да се наспя, да си почина. Аз отказах, но после се съгласих, защото наистина не бях в състояние да се грижа за детето. Акушерките бяха много мили.
Здравей и аз родих преди 1 год.  На коя дата по точно търся майки с които сме родили заедно. Аз родих на 17 юли 2018г.

На 15 родих. Със сигурност сме се засели.

# 261
  • Мнения: 523
Родих преди една година. Исках да си стои с мен в стаята, забелязах, че някои акушерки не бяха много доволни да стоят при тях през нощта. Но не мисля, че е защото не искат да ги гледат, а защото смятаха, че детето е най-добре при майка си. При мен възникнала някои проблеми и даже дойдоха без да ги викам в 19 вечерта и ми казаха, че я взимат за вечерта и през нощта, за да се наспя, да си почина. Аз отказах, но после се съгласих, защото наистина не бях в състояние да се грижа за детето. Акушерките бяха много мили.
Здравей и аз родих преди 1 год.  На коя дата по точно търся майки с които сме родили заедно. Аз родих на 17 юли 2018г.

На 15 родих. Със сигурност сме се засели.

Ох, извинявай, не съм прочела юли. На 15 август родих аз.

# 262
  • Мнения: 48
Още един въпрос от мен към тези родили секцио - показват ли бебето на близките след някакво време или няма смисъл да чакат? За нас предполагам ни вкарват веднага в реанимация, няма смисъл да питам дали ще видим някой, но поне бебетата дали ги показват ...

# 263
  • Мнения: 449
Показват го веднага след като се роди! Обличат го и го изнасят при вратата в коридора да го видят, и да го снимат Simple Smile
Има смисъл да чакат, не само заради бебето, но и да разберат как е минала операцията и ти как си. Добутват те по-късно и с леглото до коридора да те видят за минутка.

# 264
  • Мнения: 48
Ооо значи определено има смисъл да чакат 😊 благодаря! Ще ги строя да кършат потни пръсти 😁

# 265
  • Мнения: 61
Докато ме шият са изнесли бебето на таткото, а след това като приключиха с мен ме изкараха при него и отново донесоха бебето, като ми дадоха да си я гушна. Имахме няколко минути тримата и тогава потеглих за реанимация.

# 266
  • София
  • Мнения: 579
Момичета, знаете ли дали самостоятелните стаи са в ремонт в момента? Някоя наскоро била там?

# 267
  • Мнения: 472
Момичета, знаете ли дали самостоятелните стаи са в ремонт в момента? Някоя наскоро била там?
Аз бях в двойна преди една седмица, а самостоятелните бяха всички заети и не се ремонтираше нищо.

# 268
  • Мнения: 138
Здравейте, дами. Искам да попитам, за преглед в медицинския център, първо през регистратура ли се минава? Имам записан час за преглед за другата седмица, а не съм посещавала отдавна болницата.

# 269
  • Мнения: 1 148
Здравейте, дами. Искам да попитам, за преглед в медицинския център, първо през регистратура ли се минава? Имам записан час за преглед за другата седмица, а не съм посещавала отдавна болницата.
Да, първо през регистратурата

Общи условия

Активация на акаунт