Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 52

  • 73 939
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 323
Препоръчвам ти за най- сигурно, да си пресипеш твоите си продукти в подходящи опаковки и да ти е мирна главата. Simple Smile

То ако беше толкова лесно, отдавна да съм го направила.
Едното е пяна и мини опаковка няма. Другото е спрей, ама затворен, не е като да мога да му развъртя капачето и да си отсипя в по-малка бутилчица.
Хич не ми се рискува с други продукти, ама нямам избор, а и има достатъчно време до пътуването, може да открия нещо страхотно.

# 691
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Имам маската, но за мен не прави нищо. Косата ми е дълга, небоядисвана, третирана два пъти седмично със сешоар. Пробвах като преуош като смесих малко маска и бадемово масло. Така ми хареса и по този начин ще си я изразходя, защото е голяма.
т.е  newsm78
Нанасям и в корените и по дължините и стоя около 1ч. После измивам с протеинов шампоан, примерно коментирания по горе кератинов. Този съвет го четох в стари теми на професионалните серии за коса.

# 692
  • Мнения: 441
Имам маската, но за мен не прави нищо. Косата ми е дълга, небоядисвана, третирана два пъти седмично със сешоар. Пробвах като преуош като смесих малко маска и бадемово масло. Така ми хареса и по този начин ще си я изразходя, защото е голяма.
Тази идея много ми допада и ще я използвам за балсама с какаово масло на Жая Blush

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Имам маската, но за мен не прави нищо. Косата ми е дълга, небоядисвана, третирана два пъти седмично със сешоар. Пробвах като преуош като смесих малко маска и бадемово масло. Така ми хареса и по този начин ще си я изразходя, защото е голяма.
т.е  newsm78
Нанасям и в корените и по дължините и стоя около 1ч. После измивам с протеинов шампоан, примерно коментирания по горе кератинов. Този съвет го четох в стари теми на професионалните серии за коса.
аха...на моята коса обаче няма да е ок,понеже съм с мазни корени.  Peace

# 694
  • Мнения: 2 062
Отказахте ме от маските на Фруктис.

Аз искам да попитам, ако някой от вас е ползвал продукти на Алтея, забелязал ли е ужасния скок на цените им ? Имаха флорални води от лавандула, маточина, лайка, бяха в малки опаковки и струваха 5-6 лева, в момента цените са 13-14 лева за 100 мл.  Shocked .
В този ред на мисли има ли хубава и бюджетна розова вода на пазара ?

# 695
  • Мнения: X
Аз мажа на измита и стоя колкото мога дълго, но и преди миене съм правила, по- лек е ефекта, но пак има разлика.
Аз пък искам да ми препоръчате балсам или маска, с която косата да става лигава и лъскава, имаше един Глис , но вече го спряха, този кокос на Елсев такъв ли е?  🌹😅 
Този е с такъв ефект върху моята коса, на Балея. Обаче аромата му ми идва силен и доста дълготраен, но аз и не харесвам да ми мирише на кокос по принцип.

# 696
  • Мнения: 4 403
Страхотно, тъкмо и аз се канех да се включа с +1 за търсенето на такъв шампоан.
Ползвам маска на олиосета (по препоръка на Принцесата). Определено беше права, че ефектът се наслагва с времето. Сега косата ми е много мека, преди седеше сухичка в дължините. Но пак не е лигава, гладка и подредена от само себе си Grinning

# 697
  • Мнения: 338
Бихте ли описали какво означава лигава?

# 698
  • Мнения: 541
Купих си тези балсами,много ми харесаха,Вела прави косата мекичка,а Гарниер е за блондинки за премахване на жълт оттенък [/img]

# 699
  • Мнения: X
Бихте ли описали какво означава лигава?


Кичурите се приплъзват един с друг и не се заплитат Grinning Още при нанасянето се усеща. Само той ме спаси лятото на морето, иначе няма сресване косата ми тогава. Но не нанасям на корени никога, защото много ми отнема от обема. По дължините е чудесен.

# 700
  • Мнения: X
Идвам, за да похваля това масло за коса на OGX:
Скрит текст:
Има го в ДМ, струва около 15 лева. Косата ми става много мека и лесна за разресване, чувствам е  много свежа с него. Преди харесвах много кристалите на Линеа Био, в началото ми правеха косата също много мека и лесна за разресване, но напоследък не виждах тези действия от тях. Купих си на Линеа Био от Лили една маска за коса с макадамия, беше намалена на 2.50лв., ще видим как ще е още не съм е пробвала.
И да похваля и аз балсама за устни на Neutrogena, в момента е намален в Лили на 4 лева.
Харесва ми също много този крем за ръце на Dove:
Скрит текст:

# 701
  • Мнения: 84
Идвам, за да похваля това масло за коса на OGX:
Скрит текст:
Има го в ДМ, струва около 15 лева. Косата ми става много мека и лесна за разресване, чувствам е  много свежа с него. Преди харесвах много кристалите на Линеа Био, в началото ми правеха косата също много мека и лесна за разресване, но напоследък не виждах тези действия от тях. Купих си на Линеа Био от Лили една маска за коса с макадамия, беше намалена на 2.50лв., ще видим как ще е още не съм е пробвала.
И да похваля и аз балсама за устни на Neutrogena, в момента е намален в Лили на 4 лева.
Харесва ми също много този крем за ръце на Dove:
Скрит текст:
И аз съм много доволна от това масло. И ухае страхотно.

# 702
  • Мнения: 338
Значи и аз точно такъв лигав ефект търся. Нещо обаче не го намирам на сайта им, да не са сменили опаковката? По магазините все още ли е с тази  опаковка, някой знае ли?

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 12:05 от harley.quinn

# 703
  • Мнения: 2 179
Идвам, за да похваля това масло за коса на OGX:
Скрит текст:
Има го в ДМ, струва около 15 лева. Косата ми става много мека и лесна за разресване, чувствам е  много свежа с него.
И аз го взех, но доста ми се наелектризира косата от него. Не е лошо, но олиото на Олиосета ми допада една идея повече.

# 704
  • Мнения: X
Ойл рипеър профешънал серията на Балея имат разлика периодично в опаковките, но са все подобни и са разпознаваеми.
П.п. моя е за брюнетки.

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 12:38 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт