Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/Тема 4/

  • 86 740
  • 767
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 050
И освен това е възможно след финализиране на поръчката за двата билета възрастен+дете, цената да се промени и самостоятелният билет да е вече по-скъп.

# 361
  • Мнения: 4 314
Със сигурност третия билет е по-скъп. Ако 2 са на една цена, а като избереш 3 цената се качва, това значи, че на ниската цена има 2 билета и следващите са по-скъпи.
Просто като купуваш за няколко човека заедно винаги трябва да са еднакви билетите, затова дава по-високата цена за тримата.
Между другото, ако някой вече е купил гореспоменатите два билета, цените са се вдигнали, като илюстрация на това, което казах в предния пост.

# 362
  • Мнения: 9 162
Наблюдавам цените за кипър..ако попаднете на нещо споделяйте..

# 363
  • Мнения: 16 871
Доста изгодно
Брюксел - Пунта кана


Друг е въпросът, че Дофия Брюксел струва колкото Бр - Пунта кана, за тези дати.

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 13:42 от ver4eto_sv

# 364
  • Мнения: 16 871
Има ги, все още на същите цени. Току що проверих.

# 365
  • Мнения: 16
Наблюдавам цените за кипър..ако попаднете на нещо споделяйте..
В уиз в момента за юли има по 30лв. отиване и 60лв връщане - Ларнака.
Ние си взехме от rayanair за 40 евро в двете посоки от 12ти до 19ти юли. Единственото кофти на Райън е, че имат само до Пафос.

# 366
  • Мнения: 1 336
Като се имат предвид разстоянията в Кипьр, Пафос не е токва зле. Ако се отсяда в Лимасол е без значение в Ларнака или Пафос се каца

# 367
  • Мнения: 16
Като се имат предвид разстоянията в Кипьр, Пафос не е токва зле. Ако се отсяда в Лимасол е без значение в Ларнака или Пафос се каца
Така е, но ние ще сме в Ларнака и са 140 км пък полета пристига през нощта в 23.30ч.

# 368
  • Мнения: 964
Самолетът каца в 00.25 ч., но хубавото е, че в 1 ч. има шатъл за Ларнака.
Така е, но ние ще сме в Ларнака и са 140 км пък полета пристига през нощта в 23.30ч.

# 369
  • Мнения: 1 284
Здравейте!
Моля за съдействия за намиране на изгоден полет София- Рим за  началото или края на септември , престой- една седмица.
Предварително благодаря Simple Smile

# 370
  • Мнения: 596
Здравейте,
Намерих изгодни билети на авиокомпания Scoot за Сингапур. Четох, че авиокомпанията е нискобюджетна и въпросът е 12 часов полет до Сингапур как ще е? Имам един ден да помисля и да реша дали си заслужава, билетите са по 700лв на човек в двете посоки до Берлин.

# 371
  • Мнения: 4 314
ами ако искаш избор на място, чекиран багаж и храна, ще трябва да си доплатиш

# 372
  • Мнения: 596
ами ако искаш избор на място, чекиран багаж и храна, ще трябва да си доплатиш
Да, това ми е ясно, все пак е нискобюджетна компания. Въпросът е седалките да не големи както в Wizz air например и да сме схванати след дългия полети.

# 373
  • Мнения: 1 262
Привет,преди време някой ми беше препоръчал добра търсачка за полети,може ли отново,че и изгубих дирите.Вторият ми въпрос е,кога Катарците правеха намаления,мисля,бяха два пъти в годината.В търсене съм на билети до Гоа.

# 374
  • Мнения: 16 871
На първа страница Блед е давала търсачки с обяснения към всяка.

Общи условия

Активация на акаунт