Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 2 (05.09 - 11.09)

• 55 413
  • 1 615
  •   2
Отговори

Анкета

Кои са вашите любимци (класират се събралите най-много гласове)? (5 гласа)

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

• София

„Игри на волята“ /световноизвестният колумбийски риалити формат Desafío/ е екстремно предизвикателство за зрителите на NOVA – едно вълнуващo състезание, което ще изпита ума, волята и физическата устойчивост на смели българи, които влизат в битка за надмощие, а победителят ще грабне голямата награда от 100 000 лева.

Следващата седмица започва най-популярния и екстремен риалити формат у нас - ''Игри на волята“.
Ралица Паскалева и Димо Алексиев
ще посрещнат атрактивните участници в четвъртия сезон на формата на 3 септември в 20:00 ч. Предстоят оспорвани битки на Арената и още по-трудни изпитания на фона на красивите пейзажи на българското Черноморие.

Финалът на сезона ще е на 2 декември.
Епизодите отново 67.

Дивата река, Стопанството и Резиденцията. На тези места живеят и оцеляват племената в „Игри на волята: България“ сезон 4. Голямата битка винаги е за лукса в луксозната вила. Аутсайдерите в териториалните битки пък са принудени да се справят с лишенията край реката.

Локацията „Дивата река“ е емблематичното място, което освен, че е добре прикрито в пущинака, е и невероятно красиво. Тя е толкова добре скрита в пущинака, че дори аз, който се имам за човек с добра ориентация, не мога да я намеря“, разказва Ники Василковски. „Най-близкото населено място е на километри от тук. Изолирани от цивилизацията, последните във всяка териториална битка трябва да устроят живота си на този живописен бряг. Оцеляването е въпрос на издръжливост и находчивост.“

И в четвърти сезон на “Игри на волята: България” племето, заело втора позиция на териториалните битки, ще се настани в Стопанството. В сравнение с меандрите на реката, стопанството е далеч по-приветливо. Най-малкото храната е осигурена. За да има реколта обаче, работата е изморителна. Особено за онези, които не са хващали мотика и гребло през живота си.

Собственик на малката китна фермичка е Пламен Томов. В хода на предаването именно той ще надзирава играчите, осъдени да пребивават тук и ще им дава задачи.

Племето победител в териториалната битка ще разполага с луксозна вила на българското Черноморие. Огромна къща с всички възможни удобства. Няколко спални и бани, лятна кухня и басейн. А от панорамната тераса се открива гледка към цялата прелест на морския бряг край Царево. Кой не би искал да живее тук. Къща-мечта с гледка към морската шир.

Голямата изненада този сезон ше е четвърта нова локация! Тя ще обърне целия ход на играта...
Това е т.нар. ОБИТАЛИЩЕ, където резервните играчи ще имат дуели и съвети и победителите ще заместват отпадналите играчи в елиминационните битки.

Зрителите и феновете на най-приключенското риалити в ефира на NOVA ще могат да се насладят на природата на Южното Черноморие и района на Странджа и да проследят приключенията и битките на участниците, които ще се борят за голямата награда през есенния телевизионен сезон.

Снимките на сезона започнаха на 15 юни.

ВОДЕЩИТЕ

/

(==> всяка снимка е директен линк към пълната визитка на участника с текст и видео <==)

НЕПОБЕДИМИ

БЕЗСТРАШНИ

СУПЕРГЕРОИ

РЕЗЕРВИ

Скрит текст:
Генчо Милков - Лъв
Цветан Петров - Близнаци
Димитър Куков - Козирог
Димитър Лефтеров - Риби
Филип Атанасов - Фифо - Телец
Илиян Цветков - ???
Касим Касимов - ???
Георги Протогеров - Гого - ???
Аспарух Тотев - Пухи - ???
Георги Янев - ???
Валери Григоров - ???
-
Ралица Кашинова - Рак
Евгения Джаферович - Стрелец
Елица Янкова - Дева
Звезделина Георгиева - Близнаци
Александра Фейгин - Козирог
Илина Георгиева - Везни
Виктория Григорова - Пушката - Лъв
Зорница Стоилова - Рак
Мирела Илиева - Стрелец
Мануела Тонева - Телец
Михаела Тодорова - ???
Велислава Ангелова - ???
Мирослава Профирова - ???
-
Николай Чакалов – Чакала - Рак
Иван Гайтанов - Козирог
Алекса Ерски - ???
Иван Мирчев - ???
-
Елина Пашаланова - Телец
Веселина Ефраимова - ???

РЕГЛАМЕНТ

Относно останалите шест резерви в Обиталището:
Всяка седмица ще има дуел между тях и този, който го спечели ще има правото да се върне в играта на мястото на отпаднал участник от останалите три племена. Останалите в Обиталището ще имат племенен съвет на който директно ще изгонят един човек. И така докато не останат хора.
-
по дни:
Понеделник: Битка за територия (резиденция ; стопанство ; дивата река)
-
Вторник: Капитанска бтика (битка между тримата капитани) ; Битка за храна при Резервите (един от трима избрани трябва да бият някое рекордно постижение в дадена игра)
-
Сряда: Елиминационна битка между трите племена ; евентуално племенен съвет на племето завършило на трето място
-
Четвъртък: Елиминационна битка между две племена (племето победител от сряда почива) ; евентуално племенен съвет на загубилото племе
-
Петък: TBA

Игри на волята: България" - сезон 4, тема 1

АРХИВ
(всички анкети през сезона)

Скрит текст:

АРХИВ

Победителите в предните сезони

Сезон 1 - Добрин Николов

Всичко от първия сезон

Сезон 2 - Милен Цветков

Всичко от втория сезон

Сезон 3 - Андрей Гридин

Всичко от третия сезон

ЛИНКОВЕ
Официален сайт / Фейсбук / Инстаграм / Уикипедия

Последна редакция: вт, 06 сеп 2022, 01:35 от Diavolo

# 1
  • Sofia
Доживях и аз да се запиша първа.Smiley
Мерси,Дяволче,страхотна тема!
И приятно гледане довечера на всички!

Елица,като толкова искаше Алекса да остане,да беше предложила да остане на нейно място. Wink

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 18:27 от avi10

Реклама
# 2
  • Стара Загора
Дяволче, благодаря!

Аз не разбирам оправдаването на Елица за ревовете ѝ. Тя започна да се тръшка още като го видя. Вие ревете ли като не сте виждали мъжете си два дни? Два?! И той не се връща от война, нали...

# 3
Ако победител този сезон е жена, нека да е Елица - в унисон с предишните смотани/дразнещи победители Smiley

# 4
  • Другата България
Записвам се в темата с надеждата за победа на сините довечера.
Въпреки, че симпатизирам на каките.

# 5
  • София
Да се запиша и аз, да не изпусна.

# 6
  • España
Дяволче, мерси за новата тема!!!
За довечера очаквам сини изненади .

# 7
  • London
Понеже последното мнение ми беше затрито покрай новата тема ...

Да кажа, че ако Фермата има повече рейтинг е благодарение на огромната маса пенсионери, които предполагам биха го предпочели.

Довечера съм за Супергероите. А дано имат късмет или поне да идат в Стопанството, а не на реката. Отделно смятам, че това ще е племето, което ще се запълни  най-вече с резерви постепенно и хора като пъзелджията и плацентата ще са първите заминали си. Така го виждам..... И тогава реално племето ще стане навярно най-силното....

# 8
  • Където морето целува небето...
Страхотно оформена тема! Благодаря!

Жълтите и червените кои участници са заявки за пъзелите? Дадоха ли нещо по въпроса? Ако Касим наистина е "цар", то според играта може и да си поживеят малко на лукс сините.

# 9
Аз съм за Безстрашните ... Имам усещането, че там ще се вихрят стратегиите и затова са ми най-интересни.
Дано и Супер Героите да намажат едно стопанство 😉

# 10
  • Варна
Благодаря за темата.

Аз гледам първо Фермата, после връщам Игрите.

Елица плака съвсем искрено, нормално е да плаче така, защото е просто по-чувствителна и се вълнува малко повече от нормалното, но и мен леко ме подразни,аз все пак съм почти с двайсетак като години отгоре  и гледам по друг начин на нещата.

# 11
  • София
Понеже имаше няколко запитвания за прословутите зодии на участниците, то това което съм публикувал в началното си основно мнение е всичко което открих (като не съм търсил за резервите извън Чакала и Елина, за които се бях подготвил предварително, мислейки че ще са основни фигури).
Ако искате да се запълни всичко, то моля, помагайте! Simple Smile

# 12
  • София
Благодаря за темата!
Мисля, че безстрашните ще победят днес.

# 13
  • Където морето целува небето...
Понеже имаше няколко запитвания за прословутите зодии на участниците, то това което съм публикувал в началното си основно мнение е всичко което открих (като не съм търсил за резервите извън Чакала и Елина, за които се бях подготвил предварително, мислейки че ще са основни фигури).
Ако искате да се запълни всичко, то моля, помагайте! Simple Smile
Иван Гайтанов е козирог. Роден е на Ивановден.

# 14
Благодаря за новата тема и най-вече за информацията за участниците. Не гледах първи епизод и ми е много полезна.
Записвам се с една снимка, макар че вероятно сте попаднали във нея на страницата на предаването. От коментарите:

Скрит текст:
в личния профил и от малкия екран Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт