Спам тема (с аромат на джинджифил и ракия) от 14.11. до когато

  • 16 290
  • 812
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Целувам едно кафе аз ама не се размножава. Оф, свърших някои неща, след малко хуквам за други. Следобед мисля да поспя обаче, днес ще успея. Досега все се канех само...

# 436
  • Мнения: 6 388
...
Аз ако имах 100 дамаджани с рикия ... ехх размечтах са, заподскачх из офиса като мацката от рекламата на тампони Simple Smile
И такава реклама ли има? Трябва да я загледам ... да знам кво ше ми търсят. Grinning И ДУ! Браус, браус, що народ щъкнал днес ... аз първом съ успах за работа (уж нагласях аларма, пък ...), 15 мин закъснях, влетяхме заедно с първия клиент. И после 1 час мих, метох, чистих - клиентите междувременно, хубуу, чи ни бяха много - и ся доволна сядам да закусвам. С Кафето! Grinning (и аз ши цилувам кафето, друго ... шоколад може би, мъ черен, че дъ ни ям мноу Joy) Иначе от фчера съм го ударила на чистене - мъжо го нямаше - 12 без 10 излетях от банята - банята и аз измити. Joy Намазах се с що видях крем попътно и марш в леглото, че требе се става днес. 6.30 цъфнах, че съседското куче мноу лаеше, ходих да затварям прозореца на дитето (да ни съ буди) и после викам, ай йощ малко, алармата ши мъ събуди ... мда, ама не!

# 437
  • Мнения: 11 505
Брей, колко ранхуй сте станали, а и снощи сте се вихрили.... похвално!

# 438
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
А добър ден!Много пишете бе хора!Я да се похваля -снощи фирмено частно парти в Ринга!Коктейл с хапка,пийка и после във ВИП зала гледахме Бохемска рапсодия-страхотен филм!Препоръчвам да се гледа!Връщам се да ви прочета! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 439
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
... гледахме Бохемска рапсодия-страхотен филм!Препоръчвам да се гледа!Връщам се да ви прочета! Stuck Out Tongue Winking Eye
Попадам на противоречиви мнения за филма, но поне всички са единодушни за музиката. Куин са страхотни!

# 440
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Как защо?За да си добре хидратиран Stuck Out Tongue Winking Eye трябва да пиеш повече вода!

# 441
# 442
  • Мнения: 11 505
А, понякога метлата е необходимост Wink Глей как хубу е заметено Blush

# 443
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Stuck Out Tongue Winking Eye Сигурно ще отиде в Хогуордс! Joy

# 444
  • Мнения: 15 619
Какво е трито?
То пък и аз една късметлийка. Почти няма за четене. Grinning

# 445
  • Мнения: 11 505
Днес май всички сме по-лежерни откъм писане, Лун... мен лично ме мързи Laughing

# 446
  • Мнения: 15 619
И мен, ама напоследък съм така.
 Пък и към края на годината имам да разчиствам работа. Студът ми действа затормозяващо и изтощаващо.

# 447
  • Мнения: 9 571
Нека метат, вижте какво е хубаво и чистичко сега Laughing
Луне, ти съвсем се губиш напоследък, дано скоро е по-спокойно при теб Hug

# 448
  • Мнения: 11 505
На мен ми действа направо депресантско...

# 449
  • Мнения: 9 571
И аз днес се подразних на студа. Исках да се разходя повечко, ама около мен всички замръзнаха бързо и замрънкаха да се прибираме. Всичкият народ се беше наврял в мола, а аз мразя да съм на затворено, предпочитам разходки.

Общи условия

Активация на акаунт