Какъв прах ползвате за вашето пране?

  • 21 882
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 762
Bonux color.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Бинго и Бонукс.

# 227
  • Мнения: X
Ей,сега се сетих,че преди врем ползвах един Бинго матик-в розови пакети по 4 и половина килограма...переше страхотно и много хубаво миришеше...но скоро не съм го срещала newsm78

# 228
  • Мнения: 1 212
Не съм фен на определена марка.....
Ползвам  Тide, Ариел, Persil /най - често това/....и  експериментирам понякога също....
Последната глупост в тази насока дето свърших беше , че купих някакъв Бонукс / лилав на цвят/ , който обещаваше да спечелиш 1 евро или не помня колко евро беше...... newsm78
Седи си сега в шкафа/ неотворен още/ , но  се замислям всъщност, какво точно съм очаквала: да намеря монета вътре ли или направо банкнота от 50 евро...??!! Wink

# 229
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Персил. Страхотно  доволна съм от него.
Не обичам да експериментирам, традиционалист съм си.

# 230
  • в къщи
  • Мнения: 467
Нямам отделен прах за цветно и бяло пране.В момента съм с Омо,но по-често пера с Ариел.

# 231
  • София
  • Мнения: 115
Ариел и Тайд.
На скоро си купих за проба Тема Extra Color (в лилава торба) и останах приятно изненадана - не е никак лош.  Peace

# 232
  • Мнения: 510
Бонукс 2 в 1 - и за цветно, и за бяло. Много съм доволна.  Peace
newsm10

# 233
Тема забяло и цветно

# 234
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз пера само с течен Ариел за бяло и съответно за черно пране. За омекотител винаги използвам Ленор!  Party

# 235
  • Мнения: 11 575
"Персил Сензитив"за бяло и бебешко,а за цветно-"Деро 2 в 1".

# 236
  • Мнения: 658
Персил  най-често и Тайд. Преди перях с омо и бях много доволна, но не го намирам от доста време

# 237
  • Мнения: 2 849
Тайд ,Персил ,какато дойде ,сменям марките .Омекотител ползвам ,но не на всяка пералня .

# 238
  • Мнения: 419
Аз използвам Бонукс 2 в 1 с омекотител! Peace

# 239
  • Мнения: 371
 ARIEL,но напоследък съм много доволна от APTA.Всички продукти на APTA много ми харесват

Общи условия

Активация на акаунт