Какъв прах ползвате за вашето пране?

  • 21 867
  • 269
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 929
Персил за бяло и за цветно и омекотител Силан.

# 166
  • Мнения: 2 498
За малката Сано максима бебе и такъв омекотител, а за нас Ариел за цветно и Ариел за бяло пране, омекотител Ленор.....

# 167
  • Мнения: 335
Аз пера вече и нашите дрехи и дрехите на детето само със Сано бебешкия (лилавият).И омекотителя им ползвам. Най-много ми допада синия.

# 168
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Аз използвам Ариел за цветно и Ариел за бяло. Преди ползвах Персил и бях доволна, но последната опаковка нещо не ме изкефи и от половин година съм на Ариел -много съм доволна  Flutter  Heart Eyes Омекотител само Силан (имат един с мед и бадеми  мммммм Heart Eyes ) , преди ползвах Ленор, но Силан има по-силен аромат и по-голям избор на аромати, които ми допадат Mr. Green

# 169
  • Мнения: 2 495
Ами гледам да има разнообразие-взимам най-често Рекс и Бонукс, както за бяло, така и за цветно пране.Друг път минавам на Ариел, на Ехо Савекс и т.н.Общо взето обичам да експериментирам с праховете, особено, които в момента са актуални Peace

# 170
  • София
  • Мнения: 250
Много съм доволна от Тайд-и за бяло и за цветно и омекотител светло син Ленор.

# 171
  • Мнения: 9 095
има един Ариел Фламинго, много рядко го пускат и е за бяло и цветно пране, мирише добре и наистина изпира добре, аз понякога нямам цяла пералня за цветно или бяло и ги пускам на 30градуса с този прах и съм много доволна, иначе Персил също ми харесва, а за омекотител лилавия Силан:)

# 172
  • Мнения: 5 577
Днес мисля да развържа кесията и да взема Тайдче за цветно.

# 173
  • Мнения: 2 282
Абе я да ви попитам: с праха за бяло пране само чисто бели неща ли перете? Или може и бели блузки с картинки? Какво се случва с другите цветове на дрехата, ако я переш с Ариел за бяло например?

# 174
  • Мнения: 9 095
Абе я да ви попитам: с праха за бяло пране само чисто бели неща ли перете? Или може и бели блузки с картинки? Какво се случва с другите цветове на дрехата, ако я переш с Ариел за бяло например?
бялото по принцип се пуска на по- високи градуси, а праховете за цветно запазват цветовете, поне така мисля аз, ама ако ти е свършил праха, погледни етикетите кое на колко градуса е и пак ще стане, аз между другото за бяло съм чувала че  най- добре се изпира с домашен сапун, някой знае ли нещо повече?

# 175
  • Мнения: 2 282
аз между другото за бяло съм чувала че  най- добре се изпира с домашен сапун, някой знае ли нещо повече?
представям си как си пера чаршафите на ръка със сапун  Mr. Green не, благодаря! Аз натърквам всичко наакано със сапун преди да го полея с гореща вода, но не бих прала на ръка.
А за бялото - проблема е, че чисто бели неща нямам, но пък имам много комбинирани - бяло+друго. И пера всичко на 40 градуса. Та въпроса ми е: избелва ли праха за бяло другите цветове?

# 176
  • Мнения: 1 564
Много съм доволна от Тайд-и за бяло и за цветно...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Отскоро почнах да купувам само от него и ваче не бих го сменила с друг прах.

# 177
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Различно,сменям ги постоянно,но Ариела си е Ариел!

# 178
  • Мнения: 337
Май основно с Тео бебе пера Simple Smile Като се роди малкия бях взела Сано максима но изобщо не ми хареса, а и той се изриваше. Сега за по лесничко пера всичко с един и същи прах за пране, като за нас сменям омекотителите за да има разнообразие Simple Smile

# 179
  • Мнения: 6 461
Тайд  Peace
Доволна съм

Общи условия

Активация на акаунт