Играете ли ТОТО ?

  • 3 248
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Грижим се за спорта.  Mr. Green
Та какви числа казвате за следващия тираж?  Wink

Калпазанче, ти си светъл пример за мен. Hug

# 16
  • Мнения: 1 840
Не, никога не играя. Дядо ми имаше един лаф - вероятността да спечелиш от лотария е толкова голяма, колкото вероятността ако си в една стая и се опиташ да улучиш с вързани очи с игла една муха точно в дупето й. Свекър ми най-редовно играеше - не пропускаше и е печелил няколко тройки и една четворка.

# 17
  • София
  • Мнения: 932
А от как всичко минава през компютърна програма вероятността за печалба е още по-малка. Винаги може да се направи такава програма, която да отдели не въведените комбинации. Но пък няма лошо човек да се надява, който вярва в късмета си нека опитва.

И аз така си мисля понякога  newsm78 , но не  можем да сме сигорни.Иначе аз все си мисля че ще спечеля нещо  Joy , ма докато не пусна един фиш поне не виждам как ще стане  hahaha Joy

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
От време на време, но не помня да съм имала някаква печалба ........

# 19
  • Мнения: 4 473
Ню, дерзай! Grinning

Пускам почти винаги, когато мина покрай ТОТО пункт. Нямам печалби Confused

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не... Първият път като пуснах тото спечелих тройка с числата 13, 27 и 28. Реших, че е забавно и опитах още няколко пъти, ама нъцки. И спрях.

# 21
  • Мнения: 1 925
Пускам от време на време, до сега нищо не съм печелила, пък и не съм очаквала да спечеля. Играя, защото с любимото ми Гуру пускаме и ни е традиция, пък тя има късмет, за разлика от мен - най-големия карък ooooh! , а сме се разбрали, която спечели джакпота делим на две, та разчитам на нейния късмет   Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 041
Играя и не печеля. Много рядко по някоя тройчица.

# 23
  • Мнения: 3 405
Забравих да си пусна фиш smile3555 С такава нагласа се събудих и какъвто съм заплес... Но може и утре, ще се напъна да сънувам числата Mr. Green

Калпазанке, и мъжО залага на футболни мачове, по Интернет, даже вчера спечели 10 долара, ама ги заложи отново и сега чака football

# 24
  • Мнения: 805
Калпазанке, и мъжО залага на футболни мачове, по Интернет, даже вчера спечели 10 долара, ама ги заложи отново и сега чака football
На Лалетата ли е заложил ? Щото Ван Перси и Нистелрой вече удариха по едно рамо  Peace

# 25
  • Мнения: 3 405
А не знам, изнесе се да гледа мача с приятели, ще ти кажа като си дойде Grinning
Всъщност, от както е започнало световното почти не съм го виждала Mr. Green Днес се срещнахме за малко, когато излизаше за мача Thinking

# 26
  • Мнения: 805
А не знам, изнесе се да гледа мача с приятели, ще ти кажа като си дойде Grinning
Всъщност, от както е започнало световното почти не съм го виждала Mr. Green Днес се срещнахме за малко, когато излизаше за мача Thinking
Ей тва е мъж  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 723
Аз пускам само Еврофутбол  Simple Smile
Ама Ню ме амбицира да пусна и едно тото утре  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 474
Ни играя - ни пичеля  Crossing Arms


П.П. Има някакъв сайт за футболни залози по интернет , някой да знае нещо? newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт