Паническо разстройство - 34

  • 40 243
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 75
Благодаря, но моето лекарство не го намерих.

И аз от днес съм на противоалергично - ксизал заедно с деанксит и ксанакс. Дори не съм питала за съвместимост. Отделно пръскам орофар той пък е с локален лидокаин. Ако някой е по-на ТИ със съвместимостите да ни каже...
,  Уф, в тоя сезон на грипове и настинки, доста лекарства се налага да гълтаме.

# 571
  • Мнения: 314
А някой с променлив шум в ляво ухо. Някой път еднотипно лекошумолене като от транзистор. Друг път пулсиращ шум. И при промяна позицията на врата на моменти изчезва, на моменти се засилва.
Аз имам на моменти "изпищяване" в ушите. Не съм забелязал, да е насочено само в едното ухо, но го имам. Мисля, че е нормално за нашите състояния.
Утре съм при психиатъра и ще ми увеличава АД-то, че в момента съм на минималната доза и не бих казал, че има кой знае какъв ефект. Надявам се на скорошно подобрение, защото ми предстои пътуване и работа в чужбина, а така се чувствам неработоспособен. Като някой парцал съм и съм постоянно все едно в сън ...

# 572
  • Мнения: 4 406
Oх, че Опелче, че същата съм. Все ми се пушка. А изкарам по 2 капки. Обсъждаме този проблем. От главите ни е.

Аз съм с грип. Щастие, че няма да виждам вампира до понеделник.

Не мога да изчета всичко и после ще пиша пак. Нали съм с нова лична и й поисках рецепта за лексотан. Нямаше проблем, но ме попита, като съм с ПА защо не съм си взела ТЕЛК.
Някой да е запознат. Въпросителна, че ня я намирам на новия телефон.

# 573
  • Мнения: 314
Все ми се пушка. А изкарам по 2 капки. Обсъждаме този проблем. От главите ни е.

Това с пишкането ме влудява ... то да беше само то де ама какво пък общо да има с главите ни?
Боже, бива ли да е толкова тежко това заболяване?
По ми е интересно как работите? Не се ли чувствате като парцали и като в сън ?

# 574
  • Мнения: 14
Аз всеки ден се чувствам като изцеден 🍋
Такава умора и изтощение напоследък...
Нямам апетит и ми горчи в устата.Депресията ли е с такива симптоми или ми има нещо?Да не е липса на някой витамин или нещо друго?

# 575
  • Мнения: 314
Нищо ти няма човек, мозъците ни са болни. Снощи изядох 2 тона храна, а днес само при мисълта за нещо за хапване и ми се гади. Устата ми е постоянно присъхнала и горчива. Пия вода, ама за момент се оправи, след 5 минути пак. Мъчи ме постоянно главоболие във всяка една точка на главата, но не достатъчно силно, за да се наливам с още хапове. Мрачното време имам чувството, че подхранва тази отпадналост ...

# 576
  • Мнения: 14
Ти в депресия ли си?
Какво пиеше?
Все си мисля, че всичко ще отмине ...то колко неща преодолях ... но тази отпадналост направоо все едно потъвам всеки ден..побърква ме

# 577
  • Мнения: 5 459
Ами ,Вестичка мотивите и бяха, че нямало да се справя с работа, която съм работила 6 години и, която обожавах. Но аз и казах, че съм намразила работата си заради нея.
Ловли, и аз май развих ОКР........последно време като легна и постоянно ми излиза пред очите как ритам и блъскам шефката си и как я пребивам от бой.
Ураааааа, Джеренци ще стане телевизионна звезда и ще я аплодираме всички.

# 578
  • Мнения: 314
Относно отпадналоста .. не съм сигурен как да го нарека-отпадналост или заседналост между две измерения. Аз така го чувствам.

# 579
  • Мнения: 1 134
Аз се чувствам много сънлива и потисната, когато си мисля, че имам рак- 80% от деня...когато ми кажат нищо ти няма, два, три дена имам много хубав заряд.
От дни наред съм все изморена, дори да се къпя се изморявам адски. Апатично ми е много, събирам се само да се грижа за бебето...

# 580
  • Мнения: 314
Аз също си мисля за рак през цялото време Simple Smile
Пак е добре, че успяваш да се събереш за да се погрижиш за бебето, аз имам 8г дъщеричка и ми е трудно да и обърна внимание, защото дори това ме изнервя и умаря. Трябва да сме силни и да се борим за нещата, които си заслужават.

# 581
  • Мнения: 1 134
Познато ми е....и мен ме измаря психически и всякак всичко, но съм сама денем.. Занимавам ли се с нея, пък почвам да си мисля за болести при нея...ужасен ужас 😑. Мисля, че ще ни е по-добре, ако знаем със сигурност, че сме здрави, а и тези покрай нас...но дали сме?

# 582
  • Мнения: 40
Не знам вече това моето какво - ПР, болест ли, не знам... пристъпно главоболие от едната страна на главата и то не болка, ами силно стягане и тежест, напрежение и лепнене на окото от тази страна, свят ми се вие. И това за един час. Остава обаче това неприятно усещане в окото, не е болка, а некомфортно такова. Вчера мерих очно налягане, на едното око е 21, на другото 16. По-високо е това, от която страна ме боли и главата. Реве ми се вече, страх ме е и ми писна всеки ден нещо. Cry

# 583
  • Мнения: 314
Момичета и момчета. Моята сага с повръщането продължава. Днес цял ден остисках, до преди малко. Имам адски силна киселинност в устата Sad

# 584
  • Мнения: 190
До SVS, днес и аз съм така, слабост в лявата страна, глождене в лявото око. Някой път придружено с лек шум в ухото, и изпъкнали кръвоносни съдове в окото откъм носа. Лека неадекватност при разговор с някой .Главоболие в лявата страна на главата, два часа съм с тези симтопи, два часа ги няма.. И така цял ден. Много се притеснявам да не са транзиторни исхемични атаки, въпреки че ямр-и , доплери показват че не е това, както и докторите го отхвърлят.

Общи условия

Активация на акаунт