Размяна на бяла и декоративна козметика - 11

  • 67 506
  • 726
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 052
Разменям Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF 30 цвят 2N1 /само пробван/.

# 421
  • Мнения: 1 398
Ако някой си търси крем с третиноин Айрол, моля да ми пише. Имам излишна опаковка. Ползван е веднъж, отворен е преди месец, в срок на годност е до 2023 г. Simple Smile

# 422
  • Мнения: 2 255
Залежават ми 2 ФДТ, бих ги подарила.
Радиант е почти пълен, Лореал е малко над половината.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 12 811


Разменям два чисто нови крема на Гарние,в опаковката са запечатани фабрично с целофан,мога да снимам.Имат съставка,към която съм алергична,поръчани са от Нотино,вчера пристигнаха.
Фон дьо тенът е само пробван,цвят 103 Тrue Ivory.
Двата крем-гела на Лореал са много малко ползвани,но не са за мен.Единият е за нормална към комбинирана кожа,а другият за суха и чувствителна.

Не търся червила,пудри,фдт.Най-вече търся бяла козметика,спирали с по-течна консистенция,лъскави сенки...

# 424
  • Мнения: 153
Здравейте, предлагам за размяна следната козметика като само шампоанът на Mussa, е използван до надписа canaria, интересувам се от продукти на Macadamia, Cocosolis, Bioderma и козметика за суха кожа. Приемам всякакви предложения Simple Smile



# 425
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371


Разменям, всичко е ново, в срок на годност, или пробвано по 1-2 пъти! Бих видяла всяко предложение, не търся нищо конкретно! Бих разменила всички продукти за 1-2 само да ми харесат.

# 426
  • Мнения: 2 191
Привет,

Разменям Bioderma Sebium Global Cover - за съжаление съм много бледа и универалният оттенък не ми пасна Sad
Определено е за среден тен ( ако не сте като сирене)

https://mypharmacy.bg/kozmetika/medicinska/lice-bg/mazna-i-smese … rizha-h-30ml.html

# 427
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Все още разменям тези 2 палитри - Saint & Sinner и Provocouture. Закупувани от Сефора (на Кат от Дъ Мол, а Marc Jacobs от Рим).



Скрит текст:


Не търся нищо конкретно. Давам  и двете за някой аромат на Chanel или Guerlain например. Simple Smile
Имам и една чисто нова четка на Zoeva шейдър от Premiere Collection.

# 428
  • Мнения: 2 024
Здравейте! Разменям тези две кремчета за околоочния контур.
Това на Clinique е ползвано десетина пъти, а Estee Lauder около 5-6 пъти, но е тъмна опаковката и не мога да преценя.
 Отворени са преди месец и имат 6 месеца срок след отварянето. Не търся нищо конкретно и бих разгледала всяко предложение.


# 429
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
За размяна ми останаха:
 1) Чисто нов, запечатан с целофан крем KenzoKI Anti-age https://www.sephora.sg/products/kenzoki-sacred-lotus-face-cream- … de-jour/v/default ОТПАДА!!!
Скрит текст:
2) Палитра Pretty vulgar Phoenix rising, някои от цветовете не са пипани изобщо, други са ползвани броени пъти. За нея най-много тьрся хайлайтьра Pretty vulgar Lilac dust
Скрит текст:
3) Чисто нов 30 мл неизползван тестер. Харесвах много серията,но реших да разнообразя и този ми остана от запасите.
Скрит текст:
4)DAYTOX ензимен пилинг
Скрит текст:

И добавих малко неща, след есенното преглеждане на “склада”...

5)Фдт-ни на EL-Maximum cover 2N1 ползван макс. 5 мл; Dior-Forever 2N липсват около 2-3 мл; Chanel Vitalumiere РАЗМЕНЕН
Скрит текст:


6) Малко разнообразна козметика:


Softener-a Shiseido и маската Clarins са разменени. На първата снимка се вижда количеството и вида на продуктите, от втората снимка крема Неовадиол на Виши е 15 мл, за суха кожа, без кутийка, нов-беше част от сет.

Конкретни желания нямам, така че разглеждам всякакви предложения. Възможни са и комбинации,защото разменям също и парфюми. Моля да се уважаваме като си отправяме адекватни предложения и предлагаме продукти в добър вид, точни количества и с достатъчно дълъг срок за използване.  Ще отговоря на всички,но понякога се случва да се забавя. За което моля предварително да бъда извинена.

# 430
  • Мнения: 284
Търся it cosmetics cc cream светъл цвят Simple Smile

# 431
  • Мнения: 2 839
Разменям




# 432
  • София
  • Мнения: 118
Разменям серум, подходящ е за чувствителна и мазна кожа. Отворен е април миналата година, така че може да се използва само още няколко месеца преди да изтече срока след отваряне. Интересува ме само бяла козметика.

# 433
  • Русе
  • Мнения: 681
Лосион за премахване на грим Clarins one step cleanser с портокал
https://douglas.bg/clarins-one-step-facial-cleanser-with-orange-extract-002876
Само пробван.

Спирала Lancome Hypnose drama WP - нова,черна.

Мини тонери (balancing water) на Sulwhasoo и The history of whoo.

Търся:фдт Guerlain L'Essentiel N/C,1/2/3

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 02:08 от Sissi 81

# 434
  • Мнения: 310
Разменям мултифункционално сухо олио Nuxe,  класически вариант. Търся това с блестящите частици.  Интересувам се и от бяла козметика, както и козметика за коса.


Общи условия

Активация на акаунт