Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 26

  • 40 952
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 971
Аз пък никак не намирам поведението на Джан на купона за укорително или с нещо да го злепоставя. Напротив, много уважавам хора, които умеят да се забавляват и с това Джан ми стана още по-симпатичен. Аз, като човек, който не пие, доста често (да не кажа винаги) след купон съм в ролята на прибираща забравени телефони, цигари, запалки, портфейли, пари, чанти, дрехи ... и пияни също ... Та в този смисъл на излизане Джан изобщо нямаше вид на толкова пиян. Пийнал - да, но пиян - не. Вървеше си нормално, не залиташе, държеше се раздразнено от папараците, но не гадно, не им налиташе... Поне според мен де.
В крайна сметка всеки има право да изпусне парата, както намери за добре, стига да не пречи на хората покрай него... Та и Джан има това право.

# 151
  • Мнения: 865
             Всичко прочетох, че и в други не толкова "любезни" теми, също четох. Радвам се, че Джан  е жив човек, щото по едно време почнах да си мисля, че всичко е реклама на един "продукт".
             Чакаме УТРЕ. Unamused

# 152
  • Мнения: 41 727
Добро утрооо! Wink Hug Hug





Вчера беше емоционален ден изпълнен с много коментари и видеа от РД! Wink Съгласна съм с написаното от Лили Hug в късния си пост! Млад човек се забавлява като останалите!С разликата,че се е качил на сцената и пее! PeaceВсичко ще отмине!Ако има нещо м/у Демет и Джан,може засега да го крият за това си имат и параван!Въпреки, че бяха разкрити! Laughing Понякога е политика на ръководството,но ще видим! Peace



Има превод на репортажа на Учанкуш от вечерта!Мисля,че не го срещнах сред многото пистове!Ако повтарям,моля за извинение! Peace

Репортаж Джан/Демет__Рус.суб

https://vk.com/erkenci_kus?z=video-134996820_456239238%2F9eec54f … l_wall_-134996820




Желая ви приятен ден,макар и студен! Wink Hug Hug

# 153
  • Мнения: 6
Добро утро, птички. По съвет от вас от снощи започнах да гледам Аромат на ягоди. Много съм се смяла с тази Демет😂
И в това тези го играе много непохватна, май все такива рали и дават.
Не остава - 1 ден.
Лек ден, момичета 😊😊😊

# 154
  • Мнения: 773
Добро утро и от мен!
Злати 🤗
И нещо, което много ме развесели тази сутрин:

# 155
  • Мнения: 5 813
След вчерашните страсти относно Демет и Джан, днес ми остана малко свободен умствен капацитет да се размисля за Санем и Джан. Установих, че хрумката - "да бъдем само приятели" мнооого ми харесва и има много потенциал. Така двамата могат да се приближат един към друг, защото приятелството е безобидно, нали ...
Когато бяха севгилита Санем беше напрегната и тревожна. Когато си гадже трябва да се представиш в най-добра светлина, когато си приятел можеш да бъдеш себе си. Когато си гадже и малко нещо може да нарани дълбоко чувствата, когато си приятел е по-лесно да простиш. Честно казано като гледам за пореден път 19 серия не знам защо но образите на ГГ ми се струват по-зрели, отколкото в първите. Първите серии дори не ми се гледат в момента. С това дълго изложение в същност искам да кажа, че новата СЦ може да се окаже добро попадение.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 1 078
                    Добър да е деня ни, ранобудни птичета!  Hug

     Злати    Страхотно събуждане, снимки и клипче!

     Мари   Hug Лили   Hug

     Да ни е честит денят на толерантността!

     Да бъдем все така толерантни и помежду си и към патроните на темата ни!

     А може би, трябва да сме по-толерантни и към Бамби-Гамзе?!  newsm78
     Както се оказа, тя не е имала толкова близки отношения с Джан бей, а с най-добрия му приятел.
     Освен това, в прав текст каза на Джан, че ще има близки отношения със сеньор Фабри и оцени специалната му харизма! Аз имам надежда в тази посока.   newsm53
     Гамзе веднага усети влюбения Джан и мисля, че ще е толерантна към тази любов.  newsm78
     Надявам се и сеньор Фабри да стане толкова толерантен и не толкова злопаметен, въпреки че Джан го побеждава навсякъде!  Praynig

     Докато пиша са кацнали още птичета  -  

   Evelina Georgieva 604172   Hug Dila_pz   Hug  Дари   Hug


    

# 157
  • Варна
  • Мнения: 1 078


         Дано да са приключили снимките в гората, защото вече ще им е много трудно!

       

       
Цитат
У Стамбулі вночі пішов сильний сніг ... і вуличні собаки були допущені в торгові центри,
                  їх сховали і дали їм їжу.
                  Це показує якість людей в суспільстві

                  Снощи в Истанбул е паднал тежък  сняг и уличните кучета са били допуснати в моловете и са им дали храна.
                  Този жест показва качеството на хората в обществото.

# 158
  • Мнения: 41 727
Привет! Hug

от официалната страница на сериала....





от Ali Yağcı / Осман...в ИГ...
https://www.instagram.com/p/BqNU64yncOz/?utm_source=ig_share_she … shid=k9qt6l7tdfux

Планет Hug,да цитирам втория ти пост за по-сигурно! Wink



         Дано да са приключили снимките в гората, защото вече ще им е много трудно!

        

      
Цитат
У Стамбулі вночі пішов сильний сніг ... і вуличні собаки були допущені в торгові центри,
                  їх сховали і дали їм їжу.
                  Це показує якість людей в суспільстві

                  Снощи в Истанбул е паднал тежък  сняг и уличните кучета са били допуснати в моловете и са им дали храна.
                  Този жест показва качеството на хората в обществото.

# 159
  • Мнения: 8 098
Добър ден, птичета!🤗🤗
Злати, 🌸 благодаря за превода на интервюто, което папараците взеха по такъв спонтанен начин!
Планет, 🌺 всеки ден ни напомняш за важните неща в живота!🤗
Благодаря за всички мнения и постове!💐

Феновете подкрепиха напълно Демет и Джан . Пишат, че са прекрасни млади хора, свободни като птици, които имат право да живеят по своя начин и никой няма право да ги съди.







Интересна снимка от 2014 г. ,публикувана от агента на Джан...



Успешен ден!🥰


# 160
  • Мнения: 3 118
       

       
Цитат
У Стамбулі вночі пішов сильний сніг ... і вуличні собаки були допущені в торгові центри,
                  їх сховали і дали їм їжу.
                  Це показує якість людей в суспільстві

                  Снощи в Истанбул е паднал тежък  сняг и уличните кучета са били допуснати в моловете и са им дали храна.
                  Този жест показва качеството на хората в обществото.
Честно, подобни жестове ме трогват до сълзи.
Това само ме жегва до болка в сърцето колко коренно различни са българите от тях.

# 161
  • Мнения: 5 813
По отношение на Гамзе - аз съм супер положително настроена към образа, тя е един добър загрижен приятел, очите й светеха много топло когато видя чувствата на двамата, мисля че ще помогне на Джан да прости на Демет и другите групости, за които още не знае. Разбира се, ако СЦ позволят.
Мисля, че Фабри дълбоко в себе си не е лош, а само подведен. В колата, след като Санем му отказа вечерно рандеву, той обясняваше на асистентката, че Джан си играе със Санем, че е непостоянен и че той- Фабри иска да й покаже истинското лице на Джан. Това според мен са думи, внушени от Айлин. Не забравяйте, че преди да извъртят заверата за ЧРД Айлин се срещна с него на кафе. Наприказвла му е тези глупости, за да го убеди, че Санем има нужда от истинско мъжко внимание и грижа. По друг начин не би могла да го накара да й съдейства. След това Фабри видя и реакцията на Джан - как изчезна от партито, как в офиса му каза че не е с нея, но и не я дава.
Дано Гамзе му помогне да си отвори очите по-рано, защото на къмпинга започна да му светва лампичката.
Така че аз харесвам и двамата герои.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 1 078

       Злати   Hug Благодаря!

    Знам, че не трябва да правя последователни постове!  Peace  И обикновено се редактирам и вмъквам в предишния пост!  Peace  Ама тук щеше да стане прекалено дълго, а никой не писа през това време!  Sad

   Много хубаво клипче с Али!  newsm53  Истинска зима и той истински се забавлява! Уважавам!  newsm10

    Алекс   Hug   Благодаря ти за този пост!

 
Цитат
Феновете подкрепиха напълно Демет и Джан . Пишат, че са прекрасни млади хора,
   свободни като птици, които имат право да живеят по своя начин
   и никой няма право да ги съди.

    Абсолютно подкрепям!  newsm10

   





Интересна снимка от 2014 г. ,публикувана от агента на Джан...


    Много ценен съвет към всеки човек - 

    Бъди щастлив! Бъди себе си! И не можеш, а и не е необходимо да се харесваш на всички!

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
       

       
Цитат
У Стамбулі вночі пішов сильний сніг ... і вуличні собаки були допущені в торгові центри,
                  їх сховали і дали їм їжу.
                  Це показує якість людей в суспільстві

                  Снощи в Истанбул е паднал тежък  сняг и уличните кучета са били допуснати в моловете и са им дали храна.
                  Този жест показва качеството на хората в обществото.
Честно, подобни жестове ме трогват до сълзи.
Това само ме жегва до болка в сърцето колко коренно различни са българите от тях.

Здравейте, птички!

Благодаря за всички снимки и раздумки!
Много сте готини!
Напълно съм съгласна с мнението, че хората имат нужда от релакс и да изпуснат парата. И то, както намерят за добре! Спонтанните неща са най-забавни!
Радвам се, че Джан и Демет са го направили и се надявам това още повече да ги сплотява в оставащите епизоди. Много добър екип са!

Пит, харесва ми тази топла постеля за бездомните кучета, но , моля, не обобщавайте така!
Има много турци, които не биха стоплили куче, както и много българи, които отварят домовете и дворовете си за бездомни, не само кучета!

# 164
  • Мнения: 5 813
https://vk.com/feed?w=wall-168934161_6553
Те ти булка Спасовден - тамън харесах Гамзе, нова кифла на хоризонта. Не е честно, трябва да вкарат поне един сериозен мъжки персонаж, който да е достойна конкуренция на Джан бей, много много го глезят СЦ. Не ща да те виждам вече - добре, върни се във фирмата - добре, искам да сме приятели - въх че бързо ме нави!
Защо не докарат за гост Алп Навруз, например, или да върнат Метин Той и без това харесваше Санем, ми да й помогне малко за договора с Фабри, пък да поизлязат на някоя вечеря, пък Джан малко да вземе да се позамисли.

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 12:26 от dariVale

Общи условия

Активация на акаунт