Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 26

  • 40 936
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 11 986
Скрит текст:
Добро утро, птичета.

Снощи с една моя приятелка, която преди често пишеше в темата/тогава се обсъждаше сериала "Ранобудна птичка"/ си говорехме и се роди една идея. Следващата тема да е със заглавие: "Кое е гаджето на Джан Яман? Елиф или Демет? " Така поне заглавието на темата ще отговаря на това, което се обсъжда в нея. Да е ясно от пръв поглед като влезеш в темата, каква информация може да намериш. Сега влизаш да прочетеш нещо за сериала и те заливат 20 страници с информация как Джан се е напил, как е целунал някой, как Елиф е качила снимки в инста, как се е снимала с някой си в асансьора. Какво ме интересува мен, а смятам, че не съм единствената, какво прави Елиф? Каква връзка има тя със сериала? Намирам малко свободно време и отварям да прочета нещо ново за сериала и между 300 поста намирам 10, които са по темата, и естествено започвам да се чудя дали не съм объркала темите. Да, нормално е да има нещо и за личния живот на актьорите, но това се превърна в дедективска тема за личния живот на Джан Яман. Нека да оставим човека да диша спокойно. Дали се е напил, с кого си е легнал или събудил, мен не ме вълнува толкова. За мен е важно сериала да върви добре, да не пада рейта, да се справят добре с ролите си, а те го правят прекрасно.
Г-жо Sboncheva, питам се гледате ли изобщо сериала? Обръщам се към вас, защото виждам, че вие най-живо се интересувате от Елиф. От 20-30 поста/ не ми стигна търпението да прегледам всичките ви публикации, те са в един стил/ няма нито едно мнение за сериала. Ще се радвам, ако в тези, които не прегледах, все пак сте взели отношение и по тази "незначителана" тема. Снощи по някое време започна да се заформя дискусия около епизода и вие хоп : "Елиф качила снимки" Ами какво да прави момичето, ще качва. И тази сутрин 3 странички от темата със снимките на Елиф. Коя е Елиф, че да й отдавам такова внимание и да се налага да се лутам между постовете да намеря нещо за иненадата, която уж щяла да излезе.
Извинявам се предварително, ако съм била рязка. Не искам да обиждам никого. Но моля ви, нека да не забравяме защо сме се събрали в тази тема. А нейното заглавие е
: " Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. "


 newsm10 newsm10 newsm10 smile3505

# 301
  • Мнения: 305
Добро утро,момичета!Събота е😊😊😊!!!
Еidin Hug,съжалявам,че сме те поядосали с нашите размисли и страсти за личния живот на героите,ама и ние сме хора и нищо човешко не ни е чуждо-просто си поклюкарихме малко😉
Когато излезе серия,фраг,озет,снимки ,ги разкостваме до милимунда ама веднага!
И като ни е приятно заедно тук в гнезденцето и не ни се отлита си правим "пълнеж"!Сигурно за някои сме досадни като "рекламната пауза",ама и без сол и пипер не става манджата!
Хубав и усмихнат ден на всички,дано новата серия ни хареса😚😚😚

# 302
  • Мнения: 368
eidin, добро утро! Със сигурност гледам филма! Четете само това, което ви харесва - аз така правя! Между другото ще се постарая да не взимам участие, и без това в БГ мамите винаги има доволни и недоволни! Хубав ден ви желая!

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 17:43 от sboncheva

# 303
  • Мнения: 865
          Момичета, защо се дразните кой какво пише. Най-голямото постижение на нашата тема е, че се "престрашиха" много хора да пишат, точно защото има търпимост.
          Една седмица е мнооого време и е нормално много версии и за сценария, и за актьорите да се "родят".  И това е хубавото, аз лично съм във възторг от вашата креативност, от желанието ви да "надникнете" оттатък завесата. И много често познавате. Всъщност индиректно така поддържате "огъня", тоест интереса ни към тази много симпатична романтична комедия.
           И Демет, и Джан заслужават нашата обич на зрители. Като актьори. И както се оказа, личният им живот още повече показва тази обич и привързаност. Revolving Hearts
           ОСТАВАТ 10 часа!
Simple Smile Simple Smile

# 304
  • Мнения: 670
Добро утро момичета! Днес е събота и започваме като, лястовички преди миграция да се нареждаме на жицата, за да изгледаме новите приключения на Джан, Санем и компания!

Скъпа eidin  в тази тема, както забелязвате има много хора, които се престрашиха да се включат, защото тук има толерантсност, която определено липсва в други. Лично аз много бързо изчезнах от няколко само защото ако не си съгласен с мнението на две -три личности вътре, стават доста груби.
Абсолютно нормално е да се интересуваме от личния живот на актьорите играещи в които и да е филм. И ние като едни "Дребни душици", както бяхме наречени в предишен пост търсим човешките черти в тях. Разбира се, че ще искаме да знаем дали са щастливи или нещастни, дали са обичани или разлюбени, дали партньора с който са ги обича или ги използва. Но това, че харесваме някой актьор не означава, че нямаме право да критикуваме негативните му прояви и черти в характера. Това са неща, които с времето започват да оказват влияние в играта и отношението с колегите. Едва ли някой тук може да се оплаче от липса на коментари относно сериите, фрагментите и изпълненията на героите в сериала. Но цяла седмица е доста време и тъй като ни е приятно да събеседваме тук запълваме времето с дребни клюки. А като хора интересуващи се силно от продукта "Ранобудна птичка" смятам имаме правото и на негативни коментари. Не сме длъжни да харесаме всичко, дори качества от характера на актьорите.
Нека да останем толерантни и да продължим хубавия мохабет, който заформихме на тази седянка. Хубав и ползотворен ден на всички!  
Скрит текст:
Добро утро, птичета.

Снощи с една моя приятелка, която преди често пишеше в темата/тогава се обсъждаше сериала "Ранобудна птичка"/ си говорехме и се роди една идея. Следващата тема да е със заглавие: "Кое е гаджето на Джан Яман? Елиф или Демет? " Така поне заглавието на темата ще отговаря на това, което се обсъжда в нея. Да е ясно от пръв поглед като влезеш в темата, каква информация може да намериш. Сега влизаш да прочетеш нещо за сериала и те заливат 20 страници с информация как Джан се е напил, как е целунал някой, как Елиф е качила снимки в инста, как се е снимала с някой си в асансьора. Какво ме интересува мен, а смятам, че не съм единствената, какво прави Елиф? Каква връзка има тя със сериала? Намирам малко свободно време и отварям да прочета нещо ново за сериала и между 300 поста намирам 10, които са по темата, и естествено започвам да се чудя дали не съм объркала темите. Да, нормално е да има нещо и за личния живот на актьорите, но това се превърна в дедективска тема за личния живот на Джан Яман. Нека да оставим човека да диша спокойно. Дали се е напил, с кого си е легнал или събудил, мен не ме вълнува толкова. За мен е важно сериала да върви добре, да не пада рейта, да се справят добре с ролите си, а те го правят прекрасно.
Г-жо Sboncheva, питам се гледате ли изобщо сериала? Обръщам се към вас, защото виждам, че вие най-живо се интересувате от Елиф. От 20-30 поста/ не ми стигна търпението да прегледам всичките ви публикации, те са в един стил/ няма нито едно мнение за сериала. Ще се радвам, ако в тези, които не прегледах, все пак сте взели отношение и по тази "незначителана" тема. Снощи по някое време започна да се заформя дискусия около епизода и вие хоп : "Елиф качила снимки" Ами какво да прави момичето, ще качва. И тази сутрин 3 странички от темата със снимките на Елиф. Коя е Елиф, че да й отдавам такова внимание и да се налага да се лутам между постовете да намеря нещо за иненадата, която уж щяла да излезе.
Извинявам се предварително, ако съм била рязка. Не искам да обиждам никого. Но моля ви, нека да не забравяме защо сме се събрали в тази тема. А нейното заглавие е
: " Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. "

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 18:36 от Annika*

# 305
  • Мнения: 18
          Момичета, защо се дразните кой какво пише. Най-голямото постижение на нашата тема е, че се "престрашиха" много хора да пишат, точно защото има търпимост.
          Една седмица е мнооого време и е нормално много версии и за сценария, и за актьорите да се "родят".  И това е хубавото, аз лично съм във възторг от вашата креативност, от желанието ви да "надникнете" оттатък завесата. И много често познавате. Всъщност индиректно така поддържате "огъня", тоест интереса ни към тази много симпатична романтична комедия.
           И Демет, и Джан заслужават нашата обич на зрители. Като актьори. И както се оказа, личният им живот още повече показва тази обич и привързаност. Revolving Hearts
           ОСТАВАТ 10 часа!
Simple Smile Simple Smile
Много вярно! Hug От няколко дни съм във форума, но ви чета от много време, още преди да започне сериала. Най-хубавото във вашата група е това, че има различни и интересни мнения, и в същото време създавате една прекрасна атмосфера, която не съм виждала в другите теми тук. Хубав и усмихнат ден! Blush Flowers Hibiscus Нова снимка на Джан от сета:

# 306
  • Мнения: 305



Как си отиват само!

# 307
  • Варна
  • Мнения: 1 078
        Добър да е денят ни, ранобудни птичета!   Hug

       Ели Hug, Злати   Hug,   Мелиса   Hug, Ани   Hug,  Славена   Hug, Ива   Hug, Мари   Hug, Дари   Hug

     Да се подготвим за днешната киновечер!

    

# 308
  • Мнения: 368
Не мога да се стърпя! Съжалявам! Много красиво стори от Джан! Който може да го качи и да го преведе, ще съм му благодарна!
"Наводнение на любовта!" Ето това е отговор на ниво! Разсъждавайте без да ме линчувате!

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 11:57 от sboncheva

# 309
  • Мнения: 41 709
Привет! Hug

Джан е снимал Демет с малки фенове....
тук-https://www.instagram.com/p/BqRtbo8C0rf/?utm_source=ig_share_she … shid=l4q6tim4mr59
и тук -https://vk.com/erkencikus_canem?z=video-168934161_456240230%2F04 … l_wall_-168934161



от официалната страница....

Цитат
« Готовы ли вы к новой серии полной страсти с Джаном и Санем?😍 »

                

# 310
  • Мнения: 29
Джан е направил снимки с техни фенове! Децата казват ,че е много хубаво да си направят снимки с хубавата Демет ; Джан отговаря -Да много е хубава ,това е истината! Демет казва ,че и тя се радва да се снима с тези златни деца! Превода е от италиански!

# 311
  • Мнения: 670
 И докато чакаме серията довечера, да се стоплим малко в този студ с морето, сините вълни, плажа, сърфа и Али!  Nature Sun With Face  Surfer
Много ми е позитивен! Heart

https://www.instagram.com/p/BW0UA-9BxSO/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

# 312
  • Мнения: 368
https://www.instagram.com/stories/nazz_oz/
Парти е имало и в офиса на Джан, но май без него!

# 313
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Джан е направил снимки с техни фенове! Децата казват ,че е много хубаво да си направят снимки с хубавата Демет ; Джан отговаря -Да много е хубава ,това е истината! Демет казва ,че и тя се радва да се снима с тези златни деца! Превода е от италиански!

        Дими,   Hug

    В общи линии е така! Но не е буквален превода!  Peace

    В началото Джан казва 4 думи, последната от които е великолепно/а  newsm78.
    После пита нещо от рода - Хубаво ли е да се снимаш с Демет, Дуйгу?  newsm78
    Тя казва - много е хубаво/а?  newsm78
    Много е хубаво/а, нали?  newsm78
    /Пиша го по този начин, защото нали в турския няма родове? И не мога да определя.  Peace/
    Следват думите на Демет, че и тя се радва да се снима с тези хубав деца.

    Съжалявам, до тук съм със сериалния си турски!  Peace

    Но начина, по който реагира Демет на думите на Джан, е - като човек, който леко се притеснява, когато той я описва  с тези думи !  Като човек, когото хвалят!  newsm78

    Няма я Севги!  Sad  Или е много заета, или вече не ни обича?!  newsm78

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 13:47 от Planet

# 314
  • Мнения: 8 098
Добър ден , птичета!🤗🤗
Сутринта минах оттук за да се извиня за създаденото неудобство на някои от четящите от ненужния спам ,споделен по темата.
Това обаче не означава, че съм съгласна с всичко изложено от eidin.
Да темата е формулирана  като “Ранобудна птичка “ след “Пълнолуние “ с новият проект на Джан Яман. и ние за това сме тук.
Темата е прекрасно оформена със актуална заглавна страница съдържаща изчерпателна информация  и е като пътеводител за феновете . Ние  винаги сме го отразявали и сме благодарни на тези, които я правят.
Но не по-малко важна е и атмосферата в нея. Ако съдим по споделеното от новите момичета, благодарение на тази атмосфера те се решават  да пишат и споделят тук.
Преди известно време пак назря такъв конфликт, трябва ли да се придържаме строго към темата или можем по-свободно да обсъждаме живота и проявите на любимците ни от сериала. Тогава зададох въпроса в прав текст и отговорът   на доста бе - интересуваме се от всичко около сериала и актьорите. Атмосферата обаче бе доста напрегната и това накара момичета/които са ми любими пишещи/ да напуснат темата. Сега стигнахме до същата точка благодарение на това, че отразихме инцидента с Джан и Демет толкова подробно.
От време на време поглеждам статистиката и преди малко видях, че 310 мнения имат 3674 преглеждания! Далече съм от мисълта, че всички са харесали това, което са прочели, но това си  е сериозен интерес към публикациите ни.
Явно доста потребители се информират оттук. Даже и в дни , в които няма новини за сериала се вижда, че четат сериозен брой хора.
Мисля, че има много демократичен начин да се реши какво точно да е съдържанието на мненията - да се направи анкета,
да се съобразим с мнозинството и всеки да вземе решение за себе си.
Има и нещо друго, много бързо се изписват темите. Има начини да се реши и този проблем. Да не се цитират цели постове и да се простират дълги “чаршафи”, да не се слага вече споделена информация и да не се повтаря едно и също съдържание по различен начин , да се четат  добре предните мнения.
Лошо е ,че в новата версия на липсва опцията скрит текст, а много от нас ползват нея, особено за мобилни устройства.

Така, че според мен всичко е въпрос на разговор и решение от пишещите тук.
Съжалявам , че ви досадих в този наш ден.
Приятен следобед и чудесна серия довечера!💐

Общи условия

Активация на акаунт