Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 26

  • 41 063
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 18
Сеньор Фабри е доста неприятна личност от самото начало. Свикнал е да получава всичко, което поиска. Определено Санем няма вина, защото тя беше в доста трудна ситуация и той се възползва от това. И аз не си спомням тя да му е обещавала нейния парфюм. Може би ще има развитие в характера му, може да се промени, но не вярвам на този етап да се случи.
Момичета, дали ще има фраг днес? Blush

# 511
  • Мнения: 8 098
От рускините...медвежонок наш🐻 😂😂😂

# 512
  • Мнения: 670


Кой яде най-много на сета?
Джан Яман

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 17:09 от Annika*

# 513
  • Мнения: 367
Е, Санем наистина имаше договорка с Фабри. Доколкото знам при съседите обещанието в бизнеса едва ли не е равностойно на писмен договор.
Джан всякак пречеше двамата да работят, но в един от разговорите му с Фабри му каза, че работата не го интересува, но е против той да  се "приближава към Санем". Може би Фабри допусна грешката да се опитва да носи две дини под мищница - бизнеса и отмъщението му към Джан.

# 514
  • Мнения: 1 511
Да се посмеете малко с екипа
https://www.instagram.com/p/BqVAdCXggM7/

 Коментара на режисьора "Ако някой все още си мисли, че се забавляваме, нека да помисли отново...вършим сериозна работа тук..."

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 18:59 от toni g

# 515
  • Мнения: 973
Да се посмеете малко с екипа
https://www.instagram.com/p/BqVAdCXggM7/

 Коментара на режисьора "Ако някой все още си мисли, че се забавляваме, нека да помисли отново...вършим сериозна работа тук..."
Joy
Много се радвам, че режисьора споделя неща от сета, да ги видим е истинска светлина, не само колко са добри докато пресъздават образ. 😍

# 516
  • Мнения: 3 117
Джан се строшава от хилеж, а Санем е самата сериозност.Simple Smile
Ще ми е интересно другата седмица на каква глупост на Джей Джей са се хилили.

# 517
  • Варна
  • Мнения: 475


Кой яде най-много на сета?
Джан Яман

            Този големия мъж изхранване няма, като знам заради фитнеса колко трябва да яде. Как ще поддържа тази телесна маса. А ние да плакнем очи. Хи Хи.

      Пит права си, смее е се от душа. Санем е толкова весел човек, като е сама, с Челик и другите колеги се попикава от смях, а сега чак да не повярваш. Пък и Джан пак отзаде и, влече го. Яман пълен непукист, а Демет явно се пази от нов медиен ураган.




Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 19:42 от kesara

# 518
  • Мнения: 3 117
Наистина! За една година бая бая кила е качил. В мускули и чар де! Wink

# 519
  • Мнения: 8 098
toni g, 🤗 благодаря!

Май си снимат сцена, но Алън така се увлякъл, че Джан не може да влезе в роля, а се спуква от смях и се крие зад Демет!😅







Мнение от днес на една от админките в руския форум.



# 520
  • Мнения: 12 009
Джан се хили, Демет си рецитира репликите на ум, като ученичка пред дъската

# 521
  • Мнения: 773
Супер е, че толкова се забавляват и са в добро настроение 😊 така и работата ще им спори и резултата ще е бомба. Джан рядко се смее така от сърце - ще е някоя страшна глупост на Джей Джей 😂

# 522
  • Варна
  • Мнения: 475
toni g, 🤗 благодаря!

Май си снимат сцена, но Алън така се увлякъл, че Джан не може да влезе в роля, а се спуква от смях и се крие зад Демет!😅







Мнение от днес на една от админките в руския форум.





       То и нашите чувства са сходни, ама нейсе. Че играе перфектно играе, ама се е заиграл и с Демет.Спам.
       Филма лично на мен много ми хареса. Лека серия с много любов и хумор.
       В гората ако не ги беше прекъснал Джей Джей, Джан щеше да и покаже страстта Дивитова.
       Друга сцена наситена с любов, разговаряйки с Бамби как гледаше любимото си особено птиче. Уникален.
       В болницата, прегръдката,  видяхме обичащия и благодарен Джан.
       В работата по проекта милия  залепен за нея като ваденка, показаха ни пиене на чай ала Дивит. Хи хи.
       Синьор Фабри е първеню, което не може да преглътне унижението от първата среща с Джан. Той определено води война с Джан и ще продължава, докато не ги раздели, така ще получи желания подарък Санем. Той смяташе, че наивната Санем, ще подпише веднага, за да помага на Джан, но не предвиди намесата на Албатроса и второто по ред унижение. Не случайно поиска 800 000 долара.Фабри няма да приеме така лесно обидата, мисля си че ще се опита да банкрутира фирмата. Да не забравим, че е един от големите клиенти, ще се оттеглят от рекламната агенция. Тук може да дойде на помощ мама Дивит.
        Колкото до змията Айлин аз преди време бях писала предположение, че ще влязат в комбина с Фабри. Имат общ враг.
       Музо тотален идиот. Най много се смях, като изля кофата с вода, на Нихат. Джей Джей, няма такъв колоритен образ. Анъл Челик е безупречен в изпълнението си. И аз да съм на сета, ще се попикавам от смях с него. В гората беше ненадминат. Смях се като луда.
       Финалната сцена ми изпълни душата. Ревност, бяс, страст, любов и пак любов. Направо си и каза моя си мърдане нямаш. Ако не го е разбрала, да го разбере. Точка. Аромата и жената на никой не дава.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 20:35 от kesara

# 523
# 524
  • Мнения: 259
Привет птички,най накрая ви изчетох.Серията беше много хубава имаше много ДжСн.Според мен беше времето сега Емре да си признае всичко на Джан та да няма с какво да го шантажира черната мамба.Държанието на Дерен ама хич не ми е ОК.Държи се като 16 годишна хлапачка при условие че Джан изобщо не и е давал повод да вярва че между тях има нещо повече от това че са  колеги.Мисля че  Емре ще избягва Айлин за да не го вкарва повече в бели.Санем направи всичко само за да спаси фирмата от фалит и много лошо че Фабри се възползва от това за да търси  отмъщение/разбира се пак с засилка от Аилин/.Дано двете представителки на компанията Бамзе  и другата да нямат повече работа  и да вкарят някой мачо та Джан да поревнува малко.Лека вечер птички и лека седмица

Общи условия

Активация на акаунт