Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 40

  • 14 932
  • 730
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 9 558
Мацки, какъв е тоя тъп акаунт в Инстаграм за фенове на Павлов? Каква е тая подигравка? Честно казано супер се ядосах.

# 286
  • Мнения: 2 364
Kакво има в него?

# 287
# 288
  • София
  • Мнения: 9 558
Грозно и отвратително е, защото злепоставя и Велислав Павлов и хората, които го харесват. И това ще бъде видяно от хиляди и ще е причина за поредната доза помия която ще се изсипе.
Не ползвам Инстаграм, нямам представа какво се поства през този профил, но това с Теодора и сторито не Вергов е отвратително и Вергов с право се ядосал и извадил на показ тази простотия. Жалко само, че не се излага този който я е сътворил, а се излага името на Велислав.

# 289
  • Мнения: 9 374
По-скоро виж последното стори на Вергов в инстаграм и ще разбереш какво има и кое не е наред. Wink

# 290
  • Мнения: 2 653
Явно някой се опитва да подклажда напрежението.
Ако си със собствения профил няма проблем да изразиш мнение за или против.
Но когато си сложил чужда снимка, трябва малко да се съобразяваш.

# 291
  • Мнения: 6 159
Аз нямам регистрация там , не влизам и не хващам какво ви възмущава.
Вкарването на нова интересна колежка със затрогващ здравословен проблем ще е глътка въздух от тягостния тъпоъгълник , в който ни завряха през  целия  сезон до тук.

# 292
  • Мнения: 1 190
Е сериозно ли ?
Има един лаф - С приятели като тези не се нуждаем от врагове... В случая с фенове като тези Велислав направо е случил.. Извинявам се ама откъде накъде ще се пише от името на Велислав или от името на феновете такива простотии?
Нелепо е вече.. Този сериал стана почва за избиване на злоба, комплекси, лични разочарования и какво ли още не..

# 293
  • София
  • Мнения: 9 558
Вере, явно някой се опитва да създаде конфликт там където няма, и то ползвайки името на един актьор.
Много мразя подобни изпълнения и безкрайно ме обиждат и дразнят и просто не мога да замълча.

Ели, тук нямаме проблем. Просто някой, заставайки зад името на Велислав Павлов и негова фен страница се е изгаврил, отговаряйки с Не на въпрос на Вергов за Теодора, "нали е прекрасна". Вергов съответно го качва в стори.
Ето това е проблем, подобно поведение на човек, който явно представлява феновете на Велислав.

# 294
  • Мнения: 6 159
И Вергов доста бързо и удобно е качил явно фалшивата новина.
Велислав има ли право да изиска изтриване на профила?

# 295
  • Мнения: 3 269
Просто отвратително.

# 296
  • Мнения: 1 190
И Вергов доста бързо и удобно е качил явно фалшивата новина.
Велислав има ли право да изиска изтриване на профила?

То е ясно, че това не е Велислав. Но въпросната особа злепоставя нас като фенове - Защото излиза, че не сме нещо по-различно от крякащите госпожи на онова място...А и Велислав донякъде, защото видиш ли какви простачки има за фенове.

# 297
  • София
  • Мнения: 9 558
Ами на човека му е писнало. То не се спря, стана такава истерия, че вече излезе от нормални граници.

Ели, нямам представа как стои въпроса и дали има право да поиска закриване на този профил.

# 298
  • Мнения: 5 846
Аз бях, и не знаех, че съм в този акаунт, когато му го написах. Мислех, че съм си в личния, скрит профил. После вече беше късно. Но си мисля, че твърде много внимание се отделя какво се случва във виртуалното пространство и се прави от мухата слон. Не мисля, че акаунта ми е отвратителен. Отвратителен е Вергов.
От прекалено самочувствие и супер его вече не вижда по- далеч от носа си.

# 299
  • София
  • Мнения: 9 558
Хъмбъл, нямах представа. Нищо лично, но все пак това е от фен профил, т.е. представляваш феновете на актьора и е редно да се внимава повече и да не се обсъждат други актьори.

Общи условия

Активация на акаунт