Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 707
  • 845
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 775
Момичета, с радост ви чета.
С приятеля ми си резервирахме Apartments Resort BG  от booking, имаше добра оценка. Цената е доста добре като за 7 нощувки. Ще сме там от 29 юни до 6 юли.

Нямам търпение, защото не сме били в Приморско досега. Били сме в Златни пясъци, Свети Влас, Равда, Созопол. После ще споделя как е била базата.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 30
Здравейте,
това лято ще почиваме в Приморско.Избрах хотел Голдън Лион-някой има ли лични впечатления?И втория ми въпрос е свързан със храната-децата се ясни,те обичат бъларската скара и пустите кебапчета(заради тях ще ходим в България Simple Smile но аз харесвам морска храна.Бихте ли ми препоръчали място в което предлагат риби,миди и всичките им братя на нормални цени.Благодаря ви предварително и хубав ден
Ние сме отсядали в Голдън Лион и мога да изкажа само положително впечатление от хотела, много е чисто, не мирише на мухъл, като на доста места по морето и стаите са много прилични. За морска храна има няколко магазинчета по центъра където се предлага такава, но там е да си вземеш за в къщи. Ако решите да сядате на заведение, горещо препоръчвам едно заведение на плажа - Тропикана, точно под Голдън Лион, като се пуснете по стълбичките на самия плаж веднага в ляво. Рибата на скара (чернокоп и ципура сме си взимали) е правят по страхотен начин, даже питахме да ни кажат как е приготвят, но не ни казаха Simple Smile. Хапвали сме също и миди в черупка и пържени скариди - без забележки. Към заведението има чадъри с барбарони и масички които са безплатни за техни клиенти, като искаха някаква минимална стойност като консумация.

# 122
  • Мнения: 45
Пак да попитам мнение за вила Фиорд-на южния плаж .
Здравей,

За трета година ще почиваме там и много ни харесва. Собственика е много любезен човек и обстановката е добра. В стаите си има всичко, почистването е редовно. Близо е и до южния плаж и до центъра.

# 123
  • Мнения: 184
Пак да попитам мнение за вила Фиорд-на южния плаж .
Здравей,

За трета година ще почиваме там и много ни харесва. Собственика е много любезен човек и обстановката е добра. В стаите си има всичко, почистването е редовно. Близо е и до южния плаж и до центъра.
Благодаря за отговора.

# 124
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Здравейте,

и аз с въпрос в темичката за хотел с голям басейн в Приморско - цената не е от голямо значение. Ще се радвам на предложения Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 524
Здравейте,

и аз с въпрос в темичката за хотел с голям басейн в Приморско - цената не е от голямо значение. Ще се радвам на предложения Simple Smile

Приморско дел Сол, Жерави, Перлите, Магнолиите, Престиж Сити - всички. По-малък, но сравнително приличен е на Сиена Палас.

Ако питате за голям и ЧИСТ басейн - Жерави е най-чистия според мен.

# 126
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Благодаря storm76 за идеите.
Не съм ходила в Приморско, само хубави неща чета и ми се иска тази година семейната почивка тази година да е там.
Отново разглеждам изредените хотели и се надявам, макар и със закъснение да успеем да резервирам някъде.
Ще продължавам да чета впечатления Simple Smile

# 127
  • Мнения: 9 127
Здравейте,

и аз с въпрос в темичката за хотел с голям басейн в Приморско - цената не е от голямо значение. Ще се радвам на предложения Simple Smile

Аз бих избрала Queen Nelly хотела.
Жерави е хубав, но предпочитанията са ми за първия.
Не съм била и в двата, но пък всяка година ги обикаляме.
Ето линк, ако искате (не съм от хотела де) просто ми хареса, както и почиващите сякаш са друга класа. Спокойно, чисто, ми харесвам го този хотел.(Дано ме прочетат и да ми пишат за бонусче някое)))
http://www.queennelly.com/

# 128
  • Мнения: 2 524
Здравейте,

и аз с въпрос в темичката за хотел с голям басейн в Приморско - цената не е от голямо значение. Ще се радвам на предложения Simple Smile

Аз бих избрала Queen Nelly хотела.
Жерави е хубав, но предпочитанията са ми за първия.
Не съм била и в двата, но пък всяка година ги обикаляме.
Ето линк, ако искате (не съм от хотела де) просто ми хареса, както и почиващите сякаш са друга класа. Спокойно, чисто, ми харесвам го този хотел.(Дано ме прочетат и да ми пишат за бонусче някое)))
http://www.queennelly.com/
180 лева за BB си е височка цена за активен сезон. Още повече, че в хотела има и групи англоговорящи, които не са от най-тихите.

# 129
  • Мнения: 9 448
И моето мнение за този хотел е същото като на storm 76.
Не знам какво им е различното в класата на почиващите? Моля, обяснете с какво ние простолюдието се различаваме от почиващите там.
Минавали сме в близост и ни е правило впечатление,  че  хотела е полупразен и то в края на юни. Не е да речем края на май.   

# 130
  • Мнения: 2 524
И моето мнение за този хотел е същото като на storm 76.
Не знам какво им е различното в класата на почиващите? Моля, обяснете с какво ние простолюдието се различаваме от почиващите там.
Минавали сме в близост и ни е правило впечатление,  че  хотела е полупразен и то в края на юни. Не е да речем края на май.   
В началото на август хотелът е пълен, но предимно с англоговорящи.
Когато почивахме в Пламена палас за да отидем и да се приберем към центъра минавахме в страничната улица откъм Куин Нели за да избегнем блъсканицата, която се изсипва от и за Приморско дел Сол и другите хотели на първа линия откъм северния плаж.  Та отпред е много тихо и спокойно откъм улицата, а от страни (защото няма коридори, а открити тераси, от които си влизаш в стаята)  се виждаше и чуваше гонене, блъскане на врати и крясъци. А мерси съм и от такава класа, и от такъв хотел.

# 131
  • Мнения: 9 127
Значи, аз не съм била в Жерави и Клуин Нели. Но съм почивала наблизо в по-обкновени хотелчета.
Понеже винаги съм писала за Жерави, че ми харесва, ама последните години не е така. Нещо ми спадна интереса там. Та какво не ми харесва и харесва между двата.
За храна не мога да коментирам, но .. най-вече в Жерави няма къде да седнеш и пийнеш нещо на спокойствие. Там пък чехите са също не от най-добрите гости и с отношение. Но бара им е малък. Басейна е голям така е, ама някак е голо и не ми харесва. Стаите са с тераси дето те гледат, изложение югоизток предимно аз не го харесвам. То и на другия не ми харесва, ама няма пълно щастие.
В Клуин Нели ми хареса на бара хората дето са седнали, спокойно , пийват и има свободни места, тихо и приятно. Няколко пъти минавахме оттам, въпреки че за плажа не сме ходили оттам, предимно привечер сме минавали. Хора на средна възраст, възпитани, не знам националност, бяха българи повечето поне от това дето дочувах. Влезнахме вътре и обиколихме, но не сме влизали в хотела. На сайта на хотела разгледах и аз сега стаите, не ми хареса обзавеждането. Не знам вкючва ли се закуска поне и какви са цените. Преди време тук една жена писа за дъщеря си, че там ще ходи и се чудеше, после се включи възхитени били хората. Тогава и се позагледах за този хотел. Цените не са толкова високи, аз не видя 180 лв в силен сезон, може и да не съм гледала добре. За моите дати е 50 лв и е нормално донякъде, но на нас пак ни е скъпо, та.. Понеже дамата питаща тук написа, че парите не са толкова голям проблем и държи на басейн и добър хотел, реших да го предложа и този и да го разгледа. Подчертавам, не съм била в него, само минавала и оглеждала. И да, преценявам, че хората там бяха на ниво. Какво разбирам сега няма да обяснявам, всеки си има критерии-спокойни хора, симпатични и възпитани изглеждаха. Не видях тичащи деца, крясъци, викове, някакви с ланци и такива неща... Това е мое мнение, просто реших да посоча и този хотел да го разгледа дамата, без да се ангажирам с някаква точна информация. Басейна ми хареса на мен, а тя това искаше и питаше. Освен това, ако са с кола е близо до плаж Перла, а и влакчето точно там спира, също е плюс.

# 132
  • Мнения: 2 524
Значи, аз не съм била в Жерави и Клуин Нели. Но съм почивала наблизо в по-обкновени хотелчета.
Понеже винаги съм писала за Жерави, че ми харесва, ама последните години не е така. Нещо ми спадна интереса там. Та какво не ми харесва и харесва между двата.
За храна не мога да коментирам, но .. най-вече в Жерави няма къде да седнеш и пийнеш нещо на спокойствие. Там пък чехите са също не от най-добрите гости и с отношение. Но бара им е малък. Басейна е голям така е, ама някак е голо и не ми харесва. Стаите са с тераси дето те гледат, изложение югоизток предимно аз не го харесвам. То и на другия не ми харесва, ама няма пълно щастие.
В Клуин Нели ми хареса на бара хората дето са седнали, спокойно , пийват и има свободни места, тихо и приятно. Няколко пъти минавахме оттам, въпреки че за плажа не сме ходили оттам, предимно привечер сме минавали. Хора на средна възраст, възпитани, не знам националност, бяха българи повечето поне от това дето дочувах. Влезнахме вътре и обиколихме, но не сме влизали в хотела. На сайта на хотела разгледах и аз сега стаите, не ми хареса обзавеждането. Не знам вкючва ли се закуска поне и какви са цените. Преди време тук една жена писа за дъщеря си, че там ще ходи и се чудеше, после се включи възхитени били хората. Тогава и се позагледах за този хотел. Цените не са толкова високи, аз не видя 180 лв в силен сезон, може и да не съм гледала добре. За моите дати е 50 лв и е нормално донякъде, но на нас пак ни е скъпо, та.. Понеже дамата питаща тук написа, че парите не са толкова голям проблем и държи на басейн и добър хотел, реших да го предложа и този и да го разгледа. Подчертавам, не съм била в него, само минавала и оглеждала. И да, преценявам, че хората там бяха на ниво. Какво разбирам сега няма да обяснявам, всеки си има критерии-спокойни хора, симпатични и възпитани изглеждаха. Не видях тичащи деца, крясъци, викове, някакви с ланци и такива неща... Това е мое мнение, просто реших да посоча и този хотел да го разгледа дамата, без да се ангажирам с някаква точна информация. Басейна ми хареса на мен, а тя това искаше и питаше. Освен това, ако са с кола е близо до плаж Перла, а и влакчето точно там спира, също е плюс.

Лично аз считам за проява на лошо възпитание да влизам да разглеждам един хотел, без да съм негов гост, но това е друга тема. Тази година, ако сте в Приморско, влезте и разгледайте новия Белведере, щяло да бъде хита на сезона.
50 лева е легло в двойна стая, никъде не пише колко е детето. Така че студио - 180 лева. За тризвезден хотел на BB - множко си е. Отбелязването ВВ означава breakfast bord - тоест включващ закуска.

За Жерави - за разлика от Вас, аз съм почивала там. Много неща не ми харесаха там, писала съм в съответната тема. Този хотел най не ми харесва от всички хотели на Александрия по южното черноморие (била съм във всичките), но баровете всъщност са два, можеш да се доредиш до тях, спокойно. За ресторанта особено на терасата не е така. Но какъвто и да е, държи се на чистотата. Не е като да се върнем от Приморско дел сол и да влача детето по кожни лекари заради мръсен басейн.  Също така, не е вярно, че е "някак си голо" - между малката сграда с икономични стаи и голямата има огромна поляна, дървета, беседка... И огромен безплатен паркинг, което е голям плюс за Приморско. А аз предпочитам да почивам с чехи, отколкото с българи, претендиращи да са класни.

# 133
  • Мнения: 9 127
Сторм, аз написах, че сме го разгледали, ама не сме влизали, а това има разлика. Просто дневния бар им е до входа и влезнахме  няколко крачки, да видим по-добре наоколо. Но не сме се разхождали в хотела. Видяхме, че водата е чиста в басейна, нямаше много хора, беше спокойно.
По същия начин и Жерави съм видяла (влизала) знам за полянката, за паркинга и всичко около него. Всяка година сме там, а от хотела ни се вижда всичко, дори басейна на Жерави и анимацията им чувам. Но, ако е лош вкус и да гледаш от терасата на съседен хотел, значи сме невъзпитани.
За Белведере не знам какво са направили, там стаите са малки, не е нашия хотел и да имам парите.
Иначе дамата може да види Перла Бийч, ама там не знам дали си заслужава цената все пак. Ако е с детенце сигурно ще му хареса и е по-близо до центъра. От перлите този най-много ми харесва.
В Клуин Нели също има паркинг доколкото се ориентирам, но и да няма там има къде да се паркира.
Ние сме двама възрастни, не ходим с малки деца и аз гледам  двойни стаи каква е цената. Да, има закуска на блок маса включена в Клуин Нели. Наблизо има заведения добри за вечеря. На нас Вълчан войвода ни харесва и 1 път ходим през почивката (почетно) да го навестим. През другите дни си сядаме в по-обикновени заведения и сме били доволни. Но и ние не сме от заможните и гледаме нещо да е приятно, чисто и близо до плажа. Това не значи, че не гледам и другите хотели. Имало е време съм имала претенции много по-големи, сега съм в друг клас парично. Та нещо не знам що се дразните на класа. Ами аз се дразня да гледам пищене, вой, пишкане по полянките (в Жерави е точно това) искам да седна на спокойствие, да пийна нещо, да си помечтая...такива неща. Всеки си търси нещо по вкус и нужда. В Жерави и Перла бийч не видях такова нещо. За Белведере пък съвсем. Въпрос на разбиране. Попита дамата, писах. Точка.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 19:55 от fanfanito

# 134
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Благодаря на всички, включили се с отговори .
Питането ми не беше с цел да провокирам дебати, а да потърся мнение на хора, които са почивали там и имат личен опит.
Предварително бях нахвърляла няколко места, но имаше и нови такива за които не знаех и отново благодаря за споделените мнения Simple Smile
Със сигурност и аз ще споделя впечатления - темичките са за да си помагаме с мнения и съвети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт