Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 685
  • 845
  •   1
Отговори
# 555
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Толкова пъти сме ходили до Приморско и не знам каква е тази стара мелница. Какво е това, заведение, истинска мелница или друго?Thinking

# 556
  • Мнения: 9 124
Старата мелница е ресторант (механа). На главната улица е, като минеш Ден и нощ по посока автогарата се пада, в дясно. Има жива музика често.

# 557
  • София
  • Мнения: 5 139
Тази година за първи път ще почиваме в Приморско от около 9-10 години, та предполагам доста неща са се променили... Та искам да попитам - има ли банкомат (преди имаше само един, перманентно развален) и приличен супермаркет (тоест сравнително добре зареден, а не само бири и пакетирани стоки)?

# 558
  • Мнения: 184
Старата мелница е ресторант (механа). На главната улица е, като минеш Ден и нощ по посока автогарата се пада, в дясно. Има жива музика често.
Преди 2 години го намалиха като направиха магазини до него никога не сме го посещавали но тази година сме точно до него във вила Фиорд- ще си слушаме музика.

# 559
  • Мнения: 9 124
Банкомати има, не сме теглили, но поне до общината съм виждала. Колко и къде са не съм заглеждала обаче.
Супермаркети има на всяка улица ми се струва)) Цените са почти еднакви, но най-добре и с нормални цени е този на главната улица срещу хотел Стоп май се пада или още по-нагоре към аквапарка (има малки стълбички), магазини до него, има сладоледи и пасти пред него по спомен До полицейското също има (към градинката май беше) оттам хубави зеленчуци и най-евтино продават пред него (доматки най-вече) Срещу Белведере има (по-скъп е), срещу лунапарка, на главната има поне 3, на други места също. Продава се всичко-сирене, месо, колбаси, мляко, бе...каквото си е . Нагоре има за на едро за хотелите зареждат, има и готвено в него (има ми е трудно за обяснение) По ул. Иглика, преди Вълчан войвода, малко зад него се пада, но се вижда от улицата и пак има стълбички (защото има и други на самата улица)
Катенка, как са цените във Фиорд и стаите. Мисля другата година и ние да пробваме към южния плаж да взема.

# 560
  • София
  • Мнения: 5 139
fanfanito, много благодаря за изчерпателния отговор!
Ние (аз + приятеля ми сме) смятаме да се храним навън, но ни се иска да можем да си вземем някоя бутилка вино (и евентуално някое мезе към нея) за тераската в стаята. И мислим да носим пари, но за зор-заман е добре да има наблизо банкомат...

# 561
  • Мнения: 9 124
ААА за тераската с биричка от хладилника препоръчвам да си вземето от Рибко нещо-всякаква риба има и прясна, картофки. На Кондолов май беше на ъгъла с 3 март (не съм по обясненията) след общината направо все малко се върви. Мисля и че на главната откриха още един Рибко, но дали са същите не съм питала и не съм купувала оттам.

# 562
  • Мнения: 184
Банкомати има, не сме теглили, но поне до общината съм виждала. Колко и къде са не съм заглеждала обаче.
Супермаркети има на всяка улица ми се струва)) Цените са почти еднакви, но най-добре и с нормални цени е този на главната улица срещу хотел Стоп май се пада или още по-нагоре към аквапарка (има малки стълбички), магазини до него, има сладоледи и пасти пред него по спомен До полицейското също има (към градинката май беше) оттам хубави зеленчуци и най-евтино продават пред него (доматки най-вече) Срещу Белведере има (по-скъп е), срещу лунапарка, на главната има поне 3, на други места също. Продава се всичко-сирене, месо, колбаси, мляко, бе...каквото си е . Нагоре има за на едро за хотелите зареждат, има и готвено в него (има ми е трудно за обяснение) По ул. Иглика, преди Вълчан войвода, малко зад него се пада, но се вижда от улицата и пак има стълбички (защото има и други на самата улица)
Катенка, как са цените във Фиорд и стаите. Мисля другата година и ние да пробваме към южния плаж да взема.

Тройна стая 50 лева от 11 август не сме ходили там ще дам мнение след почивката.

# 563
  • Мнения: 892
Има ли някой информация къде в Приморско има ресторант или механа, където да предлагат прясна риба?

И аз се интересувам от същото, но прясна и морска и какъв вид.

# 564
  • Мнения: 9 124
Мерси, Катенка)) Ще чакам да кажеш какво и що е))
Не препоръчам морска храна на пристанището-скъпо, лошо обслужване, ограничен избор, разочаровани бяхме и не повторихме. Може така да се е случило.
До Рибко дето е за вкъщи дето дават, от другата страна на улицата, след него непосредствено има ресторант на 2 етажа (на 2-рия по-точно с панорама) има рибни неща, но не сме го пробвали. Беше посетен тази година гледах, може и да е добре. Ако зареждат от Рибко доставчика, значи е хубава, но...Навсякъде предлагат риба почти, ама колко е прясна и винаги ли е така...няма гаранция за мен поне.

# 565
  • Мнения: 26
Има ли някой информация къде в Приморско има ресторант или механа, където да предлагат прясна риба?

И аз се интересувам от същото, но прясна и морска и какъв вид.

Най-добрата морска е в приморската къща(дом). От назека бирата...

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 10:54 от Siberian tiger

# 566
  • Мнения: 892
За това заведение на пристанището ли става въпрос?

# 567
  • Мнения: 26
За това заведение на пристанището ли става въпрос?
.... и  другите рибни имат кадро. Дай(jте) ги насам - реклам! Expressionless

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 11:22 от Siberian tiger

# 568
  • София
  • Мнения: 415
Има банкомати, както и клонове, на почти всички популярни банки. Няма смисъл да си носите пари в брой. Общо взето всичко има в Приморско.

# 569
  • Мнения: 9 124
За това заведение на пристанището ли става въпрос?
Да тук бяхме една вечер и не останахме доволни. Това миналата година. Имахме и повод тогава и специално отидохме. Но..нямаше почти нищо рибно помня, избора малък, бавна поръчката, нещо...разочаровани останахме. Може и да е бил такъв деня, но оттогава не повторихме там. Това, което поръчахме не беше вкусно. Не сме по рибата ние, но за случая отидохме там, защото знаехме,че купуват от рибарите всеки ден риба и е много прясна и разнообразна, но уви.

 maia_at, да права си. Стела Марис е заведението. А до него храната дето продават е на Рибко за вкъщи. Не помня тези имена много, то хотели, ресторанти, много ми идва на мозъка.))

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 12:26 от fanfanito

Общи условия

Активация на акаунт