Лято в Албена 2019 г.

  • 54 788
  • 755
  •   1
Отговори
# 510
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Благодаря! Но нали престоят в Албена е платен след първите 30 минути, а това важи май за всички? Просто ми стана интересно как така не сте платили нищо.
Това беше 2017,поправям се защото написах 2018,но и тогава не сме плащали. Ще питам мъжа ми пак, но нямам спомени да сме плащали за паркинг. Тази година ще видим, живот и здраве от 15 сме там.

# 511
  • София
  • Мнения: 799
Промените в политиката за паркиране са от 2017. Преди това, ако не се лъжа, беше 5 лв. навсякъде да се паркира.

# 512
  • Мнения: 20
Последно почивахме през 2018 и не сме плащали паркинг. На регистратурата на хотела дадохме картата от влизането в курорта, за гости на хотелите в Албена беше безплатно. Не сме плащали нищо и сега ако трябва и паркинг да плащаме определено ще ни е  за последно.
Това не е вярно, промените са от 2017г, просто не си разбрала.
Мои познати се върнаха от "Оазис", много разочаровани. Храна с много лошо качество, жената се е натровила и са яли само салати, за по - сигурно. Само пилешко в няколко варианта, наобед и вечер, междинното даже няма да го коментирам. Просто и подарихме 1000лв. на Албена - това бяха думите и. Нямало е толкова хора в курорта, както други години.

# 513
  • Мнения: 2 821
От миналата година е това райониране на паркирането. Преди това последно входа беше 6 лв., а събота и неделя - 10лв.

# 514
  • Мнения: 20
От миналата година е това райониране на паркирането. Преди това последно входа беше 6 лв., а събота и неделя - 10лв.
От 2017г - беше 5 лв паркинг на Добружа и 10лв на първа линия, 2018г го вдигнаха двойно - 10 на 20. Н о не това е проблема - занижено качество на храна и на обслужване.

# 515
  • Белгия
  • Мнения: 303
Ние бяхме една седмица в Калиакра и всичко беше много хубаво-хотел, обслужване, храна. Албена има хотели от различни категории и не може да се очаква едно и също навсякъде. За мен е много голям плюс цялата инфраструктура и зеленина на комплекса. Тази поддръжка също влиза в цената. Естествено, развалена храна не трябва да има, дори и ако е безплатно.

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 16:15 от mik123

# 516
  • Мнения: 20
Ние бяхме една седмица в Калиакра и всичко беше много хубаво-хотел, обслужване, храна. Албена има хотели от различни категории и не може да се очаква едно и също навсякъде. За мен е много голям плюс цялата инфраструктура и зеленина на комплекса. Тази поддръжка също влиза в цената. Естествено, развалена храна не трябва да има, дори и ако е безплатно.
Разбира се, че всеки отива заради зеленина та и прекрасния плаж. 90 лв. на ден на човек не са малко пари и за тези пари очаква нормална храна. За повече глезотии отива в по скъп хотел. Не очаква еднакво отношение, още по малко развалена храна, но все пак 90лв са си 90лв.

# 517
  • Мнения: 1 570
Ние бяхме в Калиакра Маре от 21.07 до 27.07. Аз останах изключително доволна от хотела, въпреки, че той е 3 звезди. Имам в предвид храна, нови реновирани стаи и проблеми с плажа и цигането, което обслужваше нашият хотел. Нямаше недостиг на храна, напротив имам чувството, че човешкото око е ненаситно.... Деца и възрастни оставят в чиниите недоядена храна, която се изхвърля на боклука.Сега и на прасетата не може.... Разбира се, че ако тя е със съмнително качество ще я оставя. Може би зависи от управлението на хотела и очакванията ни.
Аз лично бих посетила този хотел отново, защото плюсовете ми са в повече от минусите.

# 518
  • Мнения: 35 113
Честно, откакто посетих Калиакра Маре вече не ми се ходи в друг хотел. Ние проблем с момчето на плажа сме нямали. Всеки ден си плащахме за шалтета и не е правил никакви проблеми. На първи ред не обичам да бъда . Дори и с детето не държа да съм на първа линия.

# 519
  • Габрово
  • Мнения: 94
Здравейте, влизам със следното питане: водата в Албена става ли за пиене, или трябва да си купуваме минерална?

# 520
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Здравейте, влизам със следното питане: водата в Албена става ли за пиене, или трябва да си купуваме минерална?
Не знам дали става за пиене, но където и да ходя по морето си купувам мин. вода.
Поне от чешмяна вода да нямам стомашни проблеми Simple Smile

# 521
  • Мнения: 3 125
Здравейте, влизам със следното питане: водата в Албена става ли за пиене, или трябва да си купуваме минерална?

Не става. Най-добре и сигурно минерална. Има магазини.

# 522
  • Мнения: 54
Ние купувахме бутилирана. По-добре да не се рискува с тази от чешмата.

# 523
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
едно време ставаше , най-добре питай на място

# 524
  • Мнения: 361
Кой ресторант препоръчвате за програмата "Dine around"?

Общи условия

Активация на акаунт