Лято в Албена 2019 г.

  • 53 197
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 329
Аз напрвих в крайна сметка резервация през travelrepublic за хотел Мура, но ми се иска да проверя някак си дали наистина имам запазена стая Simple Smile Не откривам телефони на хотела обаче , а и едва ли работи в момента.

# 61
  • Мнения: 6 293
Колко по-евтино ти излезе Поликсени?
Според мен няма защо да се притесняваш, членуват тук, това е някаква гаранция малко или много
https://www.abta.com/abta-member-search

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 14:25 от Ая

# 62
  • Мнения: 2 329
5 нощувки от 20.07-двойна стая е общо 509 евро с комисионната. Едно евро съм платила депозит, а остатъкът ще го вземат на 03.07. От картата. Доколкото разбрах от условията, ако се анулира до две седмици, има неустойка 40 евро.

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 15:57 от Polikseni

# 63
  • Мнения: 1 231
Аз напрвих в крайна сметка резервация през travelrepublic за хотел Мура, но ми се иска да проверя някак си дали наистина имам запазена стая Simple Smile Не откривам телефони на хотела обаче , а и едва ли работи в момента.
Аз питах в съпорта на travelrepublic да ми потвърдят, че цените важат за БГ граждани и че Албена е одобрила резервацията. След около седмица ми върнаха отговор, че са се свързали и резервацията е потвърдена.

# 64
  • Мнения: 2 329
Pisa, благодаря. Аз очаквам ако има някакъв проблем, да ми пиша все пак. Някъде четох, че така са отказали резервация на българи за гръцки хотел.

# 65
  • Мнения: 6 293
Не знам дали помните как КИТТ имаше по-ниски цени от БГ сайтове, хората резервираха известно време през тях, от Албена се усетиха и спряха резервациите за българи от там.

# 66
  • Мнения: 2 329
Вероятно и това ще стане, но ми се струва абсурдно и дискриминационно за българи условията да са много по-неизгодни. Никаква логика не виждам в това, при положение, че си е ол инклузив и не се харчат много пари извън хотела.

# 67
  • Мнения: 504
Според вас кой хотел е по-добър- Оазис или Елица? За Елица знам че е доста поовехтял но и Оазис май също. Интересуват ме стаите и храната как са.

# 68
  • Мнения: 26
Здравейте! Как е хотел Оазис , дали е приличен поне ? Излиза като най-ниско бюджетен.

Здравейте, през лято 2018 бяхме на почивка в Албена - х-л Оазис. С две деца на 15 и 10 години. Останахме очаровани от храната и ресторанта като цяло. Към почистването на стаите имаме малко забележки, но те не бяха такива, че да ни развалят настроението и веселото изкарване. Тази година, ако имам възможност отново бих почивала в същият хотел. Децата и съпругът ми също  са доволни, а си падат малко претенции 😀 Всеки ден имаше анимация за децата и вечер детска дискотека. Басейна беше чист. Отношението на персонала /като изключим, че повечето не знаеха български / любезно.
Дано съм била полезна.

# 69
  • Мнения: 771
Здравейте! Как е хотел Оазис , дали е приличен поне ? Излиза като най-ниско бюджетен.

Здравейте, през лято 2018 бяхме на почивка в Албена - х-л Оазис. С две деца на 15 и 10 години. Останахме очаровани от храната и ресторанта като цяло. Към почистването на стаите имаме малко забележки, но те не бяха такива, че да ни развалят настроението и веселото изкарване. Тази година, ако имам възможност отново бих почивала в същият хотел. Децата и съпругът ми също  са доволни, а си падат малко претенции 😀 Всеки ден имаше анимация за децата и вечер детска дискотека. Басейна беше чист. Отношението на персонала /като изключим, че повечето не знаеха български / любезно.
Дано съм била полезна.
Големи ли са стаите? Ние сме с две деца и досега сме били в студиа и апартаменти.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 634
Аз напрвих в крайна сметка резервация през travelrepublic за хотел Мура, но ми се иска да проверя някак си дали наистина имам запазена стая Simple Smile Не откривам телефони на хотела обаче , а и едва ли работи в момента.
Аз питах в съпорта на travelrepublic да ми потвърдят, че цените важат за БГ граждани и че Албена е одобрила резервацията. След около седмица ми върнаха отговор, че са се свързали и резервацията е потвърдена.

А за какъв % разлика става въпрос в цените?
Защото днес погледнах офертите и имаше някои много странни неща, като например цена близка до тази в сайта на Албена за Ралица Аквапарк, но офертата изрично беше написано, че е само за стая без изхранване.
За друг хотел разликата беше незначителна в полза на външния сайт.

# 71
  • Мнения: 1 231
Скрит текст:
Аз напрвих в крайна сметка резервация през travelrepublic за хотел Мура, но ми се иска да проверя някак си дали наистина имам запазена стая Simple Smile Не откривам телефони на хотела обаче , а и едва ли работи в момента.
Аз питах в съпорта на travelrepublic да ми потвърдят, че цените важат за БГ граждани и че Албена е одобрила резервацията. След около седмица ми върнаха отговор, че са се свързали и резервацията е потвърдена.

А за какъв % разлика става въпрос в цените?
Защото днес погледнах офертите и имаше някои много странни неща, като например цена близка до тази в сайта на Албена за Ралица Аквапарк, но офертата изрично беше написано, че е само за стая без изхранване.
За друг хотел разликата беше незначителна в полза на външния сайт.


От 25,07 до 03,09  за 2 възрастни в двойна стая през сайта на Албена, хотел Елица - 954.38 € с 15-те % отстъпка, през ТР - 743,95 €

# 72
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Здравейте. Може ли някой който е бил в Оазис да ми каже какви са леглата в стаите.  Интересува ме дали ще се поберем 2ма възрастни и 2 деца (едното е на 3, но другото си е голям човек, на 13 години е). Дали имат апартаменти?

# 73
  • Мнения: 4
Здравейте! До мамите, които са били в Калиакра бийч... разтегателните дивани стават ли за спане? Искаме да резервираме стая супериор(40квм), но има два типа - с две единични събрани легла и разтегателен диван, или двойно голямо легло, единично легло и неразтегателен диван. Ние сме с батко на 4г и бебка ще е на годинка тогава. От хотела казват, че при първия вариант има повече място за кошарка, но ако тя реши , че няма да спи там, то тогава ще се наложи да се преразпределяме по двойки по леглата и много ме е страх от неудобен , скърцащ диван.

# 74
  • Мнения: 1 346
Здравейте. Може ли някой който е бил в Оазис да ми каже какви са леглата в стаите.  Интересува ме дали ще се поберем 2ма възрастни и 2 деца (едното е на 3, но другото си е голям човек, на 13 години е). Дали имат апартаменти?
Резервирай стая "Large" и всичко ще ви е ОК!

Общи условия

Активация на акаунт