Лято в Албена 2019 г.

  • 54 808
  • 755
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 799
    Ок, паркинг на входа, но защо цените са такива? Все едно и колата инклузив ще ползва. Наистина не са никак ниски цените за почивка в този соц комплекс, може паркинга в началото на комплекса да е безплатен или някаква символична сума. Миналата година в чужбина спахме в 3 различни хотела, никъде не сме плащали за паркинг.

    Ако не се лъжа паркинга в началото на автогарата беше 5 лв., което си е символична сума. Иначе цените са високи именно, за да се ограничи достъпът с кола и да бъде по-чист въздуха и по-спокойно за разхождане, а не паркинг джунгла.

    frozenInside, това са правилата за паркиране от миналата година:

     https://dariknews.bg/novini/plateni-publikacii/novi-pravila-za-p … kk-albena-2095536

    # 121
    • Мнения: 19 501
    Да, аз си изтрих снимките с паркиралите коли върху тревата и на детската площадка, хич не е паркинг. Стига да си платиш 20 лева на ден, и на покрива на хотела ще те оставят да паркираш, независимо в коя зона си. Голямата екология се развива там.

    # 122
    • Варна
    • Мнения: 765
    Паркинга на входа е по 5 лв. за ден, не може да се каже че е висока цената. Иначе това с колите по зелените площи, да имаше и миналата година такива, но бяха значително по-малко от преди. Ако питате мен, това може да се реши с една цена от 50лв/ден за паркирането вътре, тогава ще са единици.

    # 123
    • Мнения: 19 501
    От паркинга на входа до моя хотел има километри ходене, аз нямам такава възможност без значително усилие, което пък не искам да си причинявам, когато съм на почивка точно. Особено при 30 градусов пек навън. Както и да е, аз намерих друго място за почивка, който е решил да почива там - приятно изкарване.

    # 124
    • Зеленият рай в сърцето на България
    • Мнения: 672
    frozenInside, това са правилата за паркиране от миналата година:

     https://dariknews.bg/novini/plateni-publikacii/novi-pravila-za-p … kk-albena-2095536

    Благодаря, разбрах. Идеята е добра, но това лято ще видя как е положението в действителност. Дали не е побългарено Simple Smile


    oesi, нямам възможност да ровя от преди година какво се писало по темата. Затова попитах, ако някой може накратко да ме светне за тази новост.

    # 125
    • MA
    • Мнения: 35
    Тези 5/10/20 лв. за паркиране са уж за 24 часа, но само ако не мърдаш никъде в този период от време. А си мръднал, а си платил пак същите пари на връщане обратно. Така паркингът излиза златен. Супер тъпотия е това, но що да се занимават да си оправят системата, като могат да си смучат още парици.

    # 126
    • sofia
    • Мнения: 409
    Мнения за хотел Ком.... Много странно, че няма нито една свободна дата за резервация

    # 127
    • В.Търново
    • Мнения: 6 689
    Мнения за хотел Ком.... Много странно, че няма нито една свободна дата за резервация
    Няма нищо странно.Вече сме април месец.

    # 128
    • Мнения: 1 351
    През visit.bg има места за Ком. Предполагам, че и през други агенции. Цената е същата като през сайта на Албена.

    # 129
    • Мнения: 354
    От паркинга на входа до моя хотел има километри ходене, аз нямам такава възможност без значително усилие, което пък не искам да си причинявам, когато съм на почивка точно. Особено при 30 градусов пек навън. Както и да е, аз намерих друго място за почивка, който е решил да почива там - приятно изкарване.

    Сподели кое място си предпочела ,ако решиш разбира се !?

    # 130
    • Мнения: 19 501
    А, няма проблем. Дюни.

    # 131
    • Мнения: 1 570
    Аз резервирах в Албена х-л Калиакра Маре. Ол инклузив и платих още през януари.
    Искам да попитам някой има ли отзиви за хотела и бил ли е там скоро? Имам в предвид последните 2 години.

    # 132
    • Мнения: 20
    Никога не съм бил в Албена,тази година запазих за хотел Боряна 2възрастни с бебе  за 5 нощувки 1270лв.Виждам, че х.Боряна почти не се коментира.От Албена ми го препоръчаха заради детето

    # 133
    • Мнения: 381
    Боряна е сравнително добър хотел на брега. В сравнение с Нона, който е в съседство е по-добрия. Кухнята е добра. Основно там са настанени възрастни германци и млади семейства с деца. Добре е.

    # 134
    • София
    • Мнения: 799
    Аз резервирах в Албена х-л Калиакра Маре. Ол инклузив и платих още през януари.
    Искам да попитам някой има ли отзиви за хотела и бил ли е там скоро? Имам в предвид последните 2 години.

    Не съм била лично, едни приятели бяха миналата година и казаха че стаите са изцяло ремонтирани, пък и е точно на плажа и близо до центъра,като цяло бяха доволни.

    Общи условия

    Активация на акаунт