Лято в Албена 2019 г.

  • 54 838
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 303
Миналата година на 6 септември бяхме в Обзор - прекрасно време, даже горещо, на 22 септември в Каварна - пак ставаше за плаж и  къпане, но по обяд.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 765
Миналата година не беше много нормална, лятото дойде по-късно и продължи до късно, помня че и Октомври си беше много топло. Но си спомням и години, например 2015г. ако не бъркам, когато времето се развали около 20-ти Август и лятото свърши поне в северна Бълагрия. Така че почиването извън сезона си е риск. Затова и важи правилото, колкото по на юг, толкова по на юг. Последното уж на майтап, но си е самата истина.

# 152
  • София
  • Мнения: 274
До 15 септамври времето на Северното черноморие е добро.  Сутрините и вечерите са по-хладни, но към обед  до като се скрие слънцето става за плаж. На Албена водата става за къпане, защото е плитко.
Все пак не може да се прогнозира ...... всичко е въпрос на риск.

# 153
# 154
  • Мнения: 1 570
Предполагам, че това са цените на ден.
Добре са го измислили, аз съм за такива зони, без автомобили.
Ще почивам в Албена от 21.07.
Много се дразня, когато вървиш по улиците и си на почивка и покрай теб профучават някакви автомобили. В някои курорти дори няма тротоари и хората буквално са изтиквани в канавките. Не можеш спокойно да се насладиш на по-дълга разходка вечер.

# 155
  • Мнения: 574
Храната в Калиакра маре миналата година на нас ни хареса. Имаше скара голяма отвън. Всяка вечер печеха  лаврак и ципура, като ги редуваха. Също зеленчуци. Понякога правеха скара и за обяд. На барбекюто отвън печеха пържоли малки, но бяха вкусни и сочни. Имаше череши едри и благи всеки ден . Също салати различни видове. Супите бяха еднакви всеки ден, но детето ги хареса. Ние останахме доволни от храната и от качеството и. Храних детето на година и два  месеца без проблем. Имаше други, които се оплакваха, но то трудно може да се угоди на хората. За мен отношението на персонала на рецепцията и управителя на ресторанта много ми хареса. Настаниха ни бързо и бяха съобразили, че сме с количка. Непрекъснато питаха дали сме доволни и дали имаме нужда от нещо. В стаите няма сешоари, но дават на рецепцията и ги връщаш в края на престоя.

# 156
  • Мнения: 1 570


Val27 Благодаря!
Ако може би ли споделила и друга информация относно какво не сте взели и трябва да се вземе.
Ние сме дете на 1 година и 8 месеца.

# 157
  • Мнения: 574


Val27 Благодаря!
Ако може би ли споделила и друга информация относно какво не сте взели и трябва да се вземе.
Ние сме дете на 1 година и 8 месеца.

Стаята е тясна. При нас бяха сложили кошара, но нямаше никакво свободно място и помолих да я съберат. Така ни беше по-удобно. В стаята се прибирахме само да спим. Следобяд успивах детето и сядах на терасата да си гледам морето. На рецепцията има дивани, а тогава беше световното по футбол и всички се събирахме там. Много беше весело.

# 158
  • София
  • Мнения: 11 491
 Стаите действително не са много големи, но ние намирахме кът за кошарата (между спалното легло и стената, като "измествахме" спалнята с една педя, за да влезе кошарата), на всичкото отгоре веднъж пробвахме да разпънем и дивана, но тогава вече става много тясно, и аз си спя на на неразпънат диван, а голямото и майка на спалнята. Но - както казахте, в стаята -предимно за спане, стига времето да е хубаво и да не вали силно Grinning

# 159
  • София
  • Мнения: 1 152
Ние резервирахме от 6 до 13 август в Парадайс блу. Чакам с нетърпение. Миналата година останахме много доволни. Тази година Бела ще е на 2 и половина. Атракциите ще са й по-любими.

# 160
  • Мнения: 35 143
И аз се чудя къде да запазим.. Калиакра маре направо ми отрязват главата с цена за периода, който желаех. Добре, че сме гъвкави. Мисля тия дни да ида да разпитам за възможни свободни дати.
Имате ли идея Август кога цените падат?

# 161
  • Мнения: 13 584
И аз се чудя къде да запазим.. Калиакра маре направо ми отрязват главата с цена за периода, който желаех. Добре, че сме гъвкави. Мисля тия дни да ида да разпитам за възможни свободни дати.
Имате ли идея Август кога цените падат?
Не съм напълно сигурна, защото отписах отдавна Албена, но по спомен последната седмица на август има лек спад в цените.

# 162
  • Мнения: 35 143
Не разбирам каква е разликата в цените за паркиране от миналата година. За Калиакра маре си плащахме 20 лв на ден. И за кучето по 20 лв на ден

# 163
  • София
  • Мнения: 11 491
 След 20-и август има спад на цените, евентуално
http://albena.bg/bg/pages/ceni.html/

# 164
  • Мнения: 2 821
Стискайте палци да се падне добър персонал, че както се чува май всеки сезон все по-зле с кадрите става..Добре е да поназнайвате и руски, за да се разбирате с камериерките Smile Това важи и за други обекти на Албена, напр. Приморско  - страшна политика Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт