Лято в Албена 2019 г.

  • 54 815
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 798
Аз за паркинга го разбирам, че таксите са еднократни, т.е. на всяко излизане.

# 166
  • София
  • Мнения: 11 480
Аз за паркинга го разбирам, че таксите са еднократни, т.е. на всяко излизане.
Ежедневни. Съответно - 20 лв. на нощ (в зелена зона), 10 лв в синя (на денонощие) и 5 лв на денонощие, ако си на паркинга на автогарата.
Ако в 1 ден решиш да преминеш от синя в зелена зона и обратно, плащаш всички такси  Grinning

# 167
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте Simple Smile
Не сме почивали в Албена и нямам лични впечатления от хотелите там.
Искаме да отидем за няколко дни ,та молим за помощ Simple Smile
Това на което държим е:
Добра храна,да е чисто  и в близост до плажа,аз съм разглезена и предпочитам да ми е по-ново ,но мога и да преглътна стария интериор 😉
По отзиви от форуми се чудим за няколко хотела: Калиакра, Калиакра Маре,Славуна ,може да има и други хотели ,но не се сещам.
Та ,как бихте ги подредили във вашата класация ?

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 14:02 от WONDERS

# 168
  • София
  • Мнения: 11 480
Гергана, Калиакра Маре, Боряна. Оставете Славуна, ако сте по-разглезена. Не че за базата на другите е супер нова, но стаите на всички са реновирани (вътре), храната е супер и са буквално на плажа. В Славуна също стаите са реновирани, храната е Ок, но пред него препоръчвам Гергана

# 169
  • Мнения: 6 747
В посочените от WONDERS хотели съм била в Калиакра и Славуна. Прекрасни почивки и на двете места.
Молете се да попаднете на читави камериерки, че персонала в Албена не достига явно и се получават проблеми с почистването.  Peace
В Калиакра  бяхме 2016 и 2017 година , втората година се чувстваше, че  камериерката не смогва. Иначе вкусна и обилна храна, хубаво обзавеждане на стаите.

# 170
  • София
  • Мнения: 102
Благодаря Simple Smile

# 171
  • Мнения: 964
Здравейте ,
Не съм чела темата ,първо реших да питам ☺️
Кой хотел да предпочета
Оазис или Магнолия
Благодаря

# 172
  • Мнения: 1 350
Зависи какви предпочитания имаш. Оазис има мъничко басейнче, а Магнолия има два добри басейна с водна пързалка. Магнолия е в гората, а Оазис - на търговската улица. Аз лично бих избрала Оазис.

# 173
  • Мнения: 27
Здравейте, предстои ни резервация на почивка в Албена, досега никога не сме почивали там и нямам наблюдения на хотелите. Видях много хубави отзиви за Боряна, но няма свободни места за нашите дати. Харесали сме хотелите Мура и Нона, на първа линия и хотел Ком от по - отдалечените хотели. Ще бъда много благодарна за мнения и отзиви. Ще бъдем с дете на 4 години. Благодаря предварително!

# 174
  • Варна
  • Мнения: 765
Ами не бих се спряла точно на Мура и Нона, ако трябва да избирам ще е Нона, но по-добре помислете за други хотели. Все пак зависи какво търсите.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 375
От изброените бих избрала Мура.

# 176
  • София
  • Мнения: 799
Аз също бих избрала Мура, с хубави и просторни стаи е, точно на плажа. Хотел Ком е доста отдалечен и от центъра и от плажа и с дете ще ви е по-трудно придвижването.

# 177
  • Мнения: 27
А кои други хотели бихме ми препоръчали, по принцип не сме от най - претенциозните. Държим стаите да са чисти, храната да е хубава, и горе долу разнообразна, тъй като малкия е претенциозен и да има забавления за детето.
Преди малко видях че хотел Гергана и хотел Лагуна Маре, са много хубави цени за нашите дати в Травел Републик. Така че, и те също са вариант Simple Smile

# 178
  • София
  • Мнения: 11 480
С две ръце за Гергана, макар цените да не бих нарекъл "твърде хубави". Вие за кой период резервирате?

# 179
  • София
  • Мнения: 1 375
За Гергана твърдо съм и аз.

Общи условия

Активация на акаунт