Истина или мит е това, че мъжете си избират жена само по външния й вид?

  • 14 807
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 654
Кажи на майка ти, че се държи изключително незряло и комлексирано.
Вероятно сте с доходи под средните за страната и тя точи лиги по сериали и Биг Брадър и си мисли "Ех, силикона оправя живота".
Казвам го напълно добронамерено!

Не си сменяй стила, който всъщност е напълно нормален. Да ходиш в 12ч на обяд с 12см ток и кабаретен грим не е нормално. А мъже, ех мъже... повярвай има милиарди мъже по тази земя. Като гледам по улиците има всякакви жени - шеметни красавици, хубавки, грозни, откровено отблъскващи, които ... о, чудо, си имат половинка. Wink

# 16
  • Мнения: 2 780
Земфира, Айс Куин, ползвайте по-пестеливо 'й'.

# 17
  • Мнения: 14 489
При жените не е ли така?

Така е.

Освен това аз смятам, че външността (физика, облекло, прическа и т.н.), особено след една определена възраст отразява много добре личността, характера, манталитета и т.н. И в двата пола.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 670
Естествено, че външният вид има голямо значение, НО и мъжете и жените имат различни предпочитания към него. Това, че аз виждам едно нещо красиво, не значи, че за друг не е грозно. Не бих създала семейство с човек, който не ме привлича сексуално, това също е в основата на една връзка.
Ето, аз си признавам Joy

# 19
  • Мнения: X
Щом сте стигнали до среща,значи вече си го впечатлила и то не с външен вид само.Важен е,за някой повече,за други не.Аз като се запознах с ММ бях с фирмено облекло,разбирай пола,риза и невисоки обувки.Вярно беше и случайна среща,но на първата ни официална си бях с дънки и риза и палто.Той си ходи предимно спортно и честно казано,не помня с какво беше облечен първия път,само че тениската му беше бяла с готино лого.Иначе като сме излизали с приятелки по женски,повече внимание привлича най "натоканата" ми приятелка.Тя си е страшно суетна,без грим,прическа и рокля не излиза.Лято и зима е все така,в смисъл с рокли,поддържа се,има време и желание,важно и е.Не е точно тип кифла,една идея по културно.Харесва и вниманието,търси го и го намира,няма нищо лошо.Добър човек е,просто за нея е по важно това,отколкото за мен примерно.Не виждам нищо лошо да го смайваш понякога с нещо ефирно и за собствено самочувствие,но щом твоя стил е семпъл и удобен придържай се към него,нали не искаш цял живот да носиш някаква маска за пред мъжа си.Успех в търсенето Simple Smile

# 20
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Аз пък не съм съгласна, че на последните две снимки жените са облечени като за определена професия. Всеки има право да се облича както му харесва в свободното му време (както знаем за определени длъжности има дрескот), а ако му отива и изглежда добре, още по-добре. Първо правим впечатление с външността си, но ако разбера, че това е причината да са ме избрали за брак - примерно по-консервативна съм, бих се замислила дали искам този човек.

# 21
  • Мнения: 9 475
Ами така е, да. И аз имам провокативни ботуши и като ги сложа в комбинация с рокля или туника събирам доста повече мъжки погледи, отколкото по дънки и маратонки. Дали мъжете се женят за такива не давам мнение. Мен са ме взели, макар и без брак. Разбира се, че красивата и атрактивна жена събира погледи. Това ви очудва ли?

# 22
  • София
  • Мнения: 38 499
Да, избират по външен вид, но всеки има различен вкус за външен вид. Аз си падам по модата и поддържан външен вид, но не ходя с чизми с ток.
Помня как бях облечена, когато се срещнахме с мм - сив панталон и сиво поло.

# 23
  • Мнения: 2 780
Всъщност важно е не какво ще облечете а какво криете под дрехите.
Хубавата тежка гръд и нелетият задник си остават такива каквото и да сложите отгоре им. Ние момченцата не сме лишени от въображение и мислено можем да свалим няколко ката дрехи.

# 24
  • Мнения: 9 475
О, момичета, и мен ММ ме взе от стадиона по анцуг (така ли се пише последно тая дума?), но това не значи, че иска всекидневно да ме гледа така.

# 25
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Биги, давай по-щедро със запетаите.  Joy

# 26
  • Мнения: 19 863
Всъщност важно е не какво ще облечете а какво криете под дрехите.
Хубавата тежка гръд и нелетият задник си остават такива каквото и да сложите отгоре им. Ние момченцата не сме лишени от въображение и мислено можем да свалим няколко ката дрехи.
Абсолютно си прав, момченцата си остават момченца. Мъжете обръщат внимание и на други неща.Smiley

Външният вид е първият сигнал за привличане между мъж и жена. Всеки прихваща различни сигнали според себеусещането си – едни си падат по краварки с карирани ризи, други по чизми, трети по тесни дънки. Според мен мъжете въобще не обръщат такова внимание на дрехите и аксесоарите на жената. Обикновено я виждат първо като лице, очи, усмивка, тяло, излъчване, походка, после когато си отвори устата, се затвърждава в тях по коя писта да я пуснат. Не сте ли забелязали как едни и същи мъже с определени жени се държат по един начин, с други нивгиш не си позволяват подобни неща, макар и да ги харесват.Smiley

# 27
  • Мнения: 2 780
Ми аз казах същото, Басила.

# 28
  • Мнения: 7 269
На пръв поглед се преценява външния вид. За мен е много важно как изглежда някой. Добре, че всеки има различен вкус.

# 29
  • Мнения: 19 863
Ми аз казах същото, Басила.
Ти каза само цици и дупе, че гледат, което е характерно за една определена група мъже, която се отличава с една мозъчна клетка и поведение на инфантил. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт