Към употребявалите Вентолин и Димекс

  • 17 417
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
Вентолина действа съдоразширяващо, а не откашлечно.

Подпомага отхрачването, разширявайки бронхите. Но не те кара да кашляш и не подтиска кашлицата.

# 16
  • Мнения: 1 517
Цитат
Dokoga s tia ka6lici, be horaaaaaa...aman ve4e  ooooh!  ooooh!  ooooh! Polzvala sam i dvata siropa, no ne v kombinacia. Dimex potiska ka6licata i go davam prez no6tta da ne se dere...makar, 4e ne vinagi ima nuznia efekt  Thinking A ot Ventolin sam dovolna; dobre im deistva i na dvamata i ne gi napava da othra4vat kato Mukosolvan i dr. podobni, a samo raz6iriava dihatelnite pati6ta.
Az pak da pitam: niakoi dava li Bekotid??? A Urbazon??? Znam, 4e sa vredni, ama kat spre da di6a...  Sick
Barzo da ozdraviavat vsi4ki mamini sladuri!!!  Peace
Докога с тя кашлици, бе хораааааа...аман вече       Ползвала сам и двата сиропа, но не в комбинация. Димекс потиска кашлицата и го давам през нощта да не се дере...макар, че не винаги има нужния ефект   А от Вентолин съм доволна, добре им действа и на двамата и не ги напъва да отхрачват като Мукосолван и др. подобни, а само разширява дихателните пътища.
Аз пак да питам: някои дава ли Бекотид??? А Урбазон??? Знам, че са вредни, ама кат спре да диша... 
Бързо да оздравяват всички мамини сладури!!!
------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 22:42 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт