ОТКРАДНАТ ЖИВОТ - Анатомия на гнева - ТЕМА 67

  • 26 049
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 12 412
На мен Теодора много ми харесва как играе, магнетична е. Банков беше жесток. Номер едно е.

# 721
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Единият от пазещите полицаи нали вчера се обаждаше на някого за да докладва че Стаменова няколко пъти идва при Фотев.
Аз си мислих че Фотев по някакъв начин ще се опита да и повлияе за да я откаже от това да свидетелства срещу него.

# 722
  • София
  • Мнения: 749
Вергов и аз мисля, че е стахотно въздействащ. Погледът му просто ме пронизва, макар и да не гледа мен Stuck Out Tongue Winking Eye
Но Теодора дървенее определено като игра. Едните очи и това е. И какво му се дърпа да й се чудиш Joy

# 723
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 810
Зорница и Марио - Sparkling Heart  Колкото повече ги гледам, толкова повече ме е яд на онази тъпа сцена в асансьора.

# 724
  • Мнения: 12 406
Зорница и Марио - Sparkling Heart  Колкото повече ги гледам, толкова повече ме е яд на онази тъпа сцена в асансьора.
Аз се надявам по някакъв начин до края на сезона да разберем каква беше идеята й, щото ако трябваше да показва колебание, се обезсмисли, ако трябваше да ни покаже как оценяваме човека до себе си след някакво сътресение, е добре да ни го намекнат. Аз подозирам, че накрая просто ще трябва да приемем, че е била изтрещяла от хормоните и толкова Joy

Викитата са ми изключително приятни и хубави заедно, а Банков откакто го разчупиха и сега му се появи волята за живот, е идеален.
Днес ми хареса много и Цонев Heart

# 725
  • Мнения: 9 621
Фотев ще изиграе Стаменова, тя е просто една пешка в играта му. Малко като Магда го разиграват и София пак ще се върже на жестовете и галантността, като накрая ще си изпати затова.



# 726
  • Мнения: 12 406
Една страхотна снимка на Христо и Кая с много хубав текст към нея Simple Smile
https://www.facebook.com/KrasenaPhotography/photos/a.10150510774 … ype=3&theater

# 727
  • София
  • Мнения: 8 932
На мен серията ми хареса. Харесва ми Банков, май това ще е неговият начин да преодолее мъката си - помагайки на друг. Дори не знам, дали ще има любовна история в този случай.
Хареса ми и Зорница - вече говори много повече с Марио.
Не харесвам Стаменова и нейната неизмерима глупост.

# 728
  • Мнения: 4 498
... А това е вчерашно, от инстаграма на Неда Спасова. Много приятно впечатление оставя с  текстовете към снимките си. Laughing


# 729
  • Мнения: 1 190
Има ли го някъде качен снощния епизод? Освен в Нова плей, защото там не ми отваря...

# 730
  • Мнения: 2 364
Фиф, гледай през директния линк, хем се избягват рекламите.
http://str.by.host.bg/novatv/2019/stolen_life/stolen_life-2018-11-22.mp4

# 731
  • Мнения: 1 190
Фиф, гледай през директния линк, хем се избягват рекламите.
http://str.by.host.bg/novatv/2019/stolen_life/stolen_life-2018-11-22.mp4

Благодаря много Hug

# 732
  • Мнения: 2 988
Не знам на кого са размислите за щастието под снимката, но в голяма степен резонират с подписа ми макар и казани по доста по-различен начин. Винаги ми е интересно да прочета различни нюанси на тази тема. Сякаш всеки е тръгнал по различна пътека, но се оказва, че стремежа е към същата крайна цел да бъдем щастливи. В сериала героите също достигат по трудния начин до сериозни прозрения, но сякаш много бързо забравят за тях и започват всичко отначало.

# 733
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 810
yahoo, сега зачетох подписа ти. Обожавам филма.

# 734
  • Мнения: 6 833
Анонса:

https://nova.bg/accents/view/2018/11/23/232762/софия-под-кръстос … натомия-на-гнева/


Гледайте хитовия български сериал тази вечер от 20.00 ч. по NOVA

Нова буря от неприятни ситуации връхлита екипът болница “Св. Кирил” в “Откраднат живот: Анатомия на гнева”. В новия епизод на най-успешния български медицински сериал тази вечер по NOVA Чакъров намира нов повод да злепостави Цонев и му разкрива, че д-р Стаменова посещава престъпника Фотев. Новината бързо се разнася в болничните коридори и София трябва да се изправи срещу реакциите на своите колеги. Какви ли ще са последствията за нея?

Неприятни разкрития очакват също и Виктория. Тя и Банков отиват в болницата за първата ѝ химиотерапия, но виждат сцена, която ги кара да се съмняват за схема с лекарства на онкоболни. Дали са прави?

--
Не пропускайте епизод 44я на "Откраднат живот: Анатомия на гнева" тази вечер от 20.00 ч. по NOVA.

Общи условия

Активация на акаунт