ОТКРАДНАТ ЖИВОТ - Анатомия на гнева - ТЕМА 67

  • 29 527
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 972
Амбър, благодаря ти, че сподели това изключително изпълнение на ЮВ
на прекрасното стихотворение на Христо Фотев. Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 6 833
Това го гледахме няколко пъти до сега... да бие шута на наш Пешко и да си гледа живота ✌

# 677
  • Мнения: 13 046
Мда, нашият Петър си е много по-готин без Галя, а пък Галя ще е по-щастлива без него.

# 678
  • Мнения: 2 121
По повод поста на Майчето
Операция, като такава на Виктория се извършва в онкологични центрове. Хирургия на гърда е профилирана структура за хирургично третиране на заболяванията на млечната жлеза и се извършва от специалисти в повечето случаи мамолози или такива  в сферата на общата хирургия, а НЕ от коремни хирурзи. Така, както коремните са представени в сериала те могат да оперират и рак на яйчници, матка, шийка и т.н.  Колко му е? Глупости на търкалета!
В София има изградени и специализирани мамологични центрове, но Виктория като лекар не знае това и не е чувала и отива в бутиковата болница „Св.Кирил“ и коремният хирург Банков й прави частична мастектомия.


# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 44 539
Точно така  Peace
Пешко старши в тоя сезон е много готин.

# 680
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 27 975
Любимката мииии. Много се радвам. Нова пускат от време на време рекламата си за подкрепата на българското кино и там вървят техните думи за любов. Дано да не ги развалят.

# 681
  • Мнения: 2 121
Изобщо не ми е странно, че някой прекратява с гледането на сериала. Аз също бих прекъснала гледане, ако не ми хареса развоя на събитията, съдбата на любими герои или лош сценарии. Какво чудно има?

# 682
  • Мнения: X
Точно за тази цел периодично вкарват и нови герои с нови истории. Ако бяхте гледали сериала от първите сезони, не ви хареса и бяхте спрели как щяхте да стигнете до Банков и Огнянова в 4-ти за да ви харесат? И моите любимци напуснаха миналия сезон, а сега откривам други.

# 683
  • Мнения: 2 365
Hа човека с анонсите да не са му спрели пиенето? Подкарал го е съвсем на преразказ по картинки.

Питаха Марков дали в следващия сезон ще се върнат Калин и Наталия и той каза, че не знае, но по- скоро не.
За Ралица каза, че ще се върне и имаше апостроф от залата- когато забремените Илиева ли 😂
Хубаво е, че вече не са толкова потайни относно актьорския състав за следващия сезон. Hадявам се, ако още някой е решил да излиза, да не го пазят в тайна до последния момент.

# 684
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 249


Хубаво е, че вече не са толкова потайни относно актьорския състав за следващия сезон. Hадявам се, ако още някой е решил да излиза, да не го пазят в тайна до последния момент.

Абе имаше лек намек, че някой може и да умре, но побърза да разкаже Емил, че имали предложение Фотев да взриви цялата болница с всички вътре.
Иначе другия сезон щели да бъдат в чисто нова болница.

# 685
  • София
  • Мнения: 14 051
Ще ми припомните ли Пешко в крайна сметка ожени ли се за Галето? Нещо ми се губи този момент. newsm78

# 686
  • Мнения: 6 833
Не се ожениха.

# 687
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 27 975
Не са давали да са се женили, а нямам спомен да са го споменавали дори и да е станало.

# 688
# 689
  • Мнения: X
Ако под "някой може да умре" имат предвид Наум да иска да излезе нека да го запомним поне на финала подобаващо. Например Фотев взривявайки болницата причинява голяма кръвозагуба на Ина, а поради много рядката кръвна група само Борис може спешно да дари огромното количество необходима кръв като спасява нея и бебето, но той издъхва.

Последна редакция: чт, 22 ное 2018, 15:24 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт