Сексуален проблем.

  • 20 514
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 006
Признавам, че първите пъти реагирах бурно, след това проявявах търпение, но конретно след казаното от снощи не се чувствам добре.
Ето това седи в същината на проблема - от дума на дума стана ясно Simple Smile Не Ви е пукало особено той как се е чувствал след първите пъти и очевидно е имало не съвсем адекватна реакция от Ваша страна (нямам идея какво точно значи бурно, но със сигурност не звучи правилно). Вероятно реакция провокирана също от несигурност и приемане лично на случващото се - мисли от типа "аз ли не го възбуждам достатъчно". Но понеже сега той Ви е боднал неволно по комплексите (очевидно не го е казал, за да се заяжда, колкото и малоумно и инфантилно да звучи казаното, а защото сте го подлагали на поредния разпит), сега сте дошли да си понапомпате самочувствието в СО какъв импотентен, неспособен и нагъл задник бил.  

Любовните отношения не са битка, търговска сделка или доказване някакво. Изисква се безкрайно разбиране, такт, нежност и търперние, за да получи и най-вече за да даде човек максималното. Няма място за обиждане, вина, комплекси, търсене на сметки и най-вече егоизъм и егоцентризъм. Ако не се чувствате по подобен начин към него - наистина може би е най-добре и за двамата да прекратите тези взаимноотношения и да си потърсите по-подходящи партньори - май все пак това сте дошла тук да чуете, пък аз се хванах да давам сериозни съвети баш в СО-то, хех, fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me. Simple Smile

Като гледам с колко ентусиазъм пишеш,имам чувствтото ,че се припознаваш в партньора на аеторката..

На левака на му става,обаче я бил "боднал" (с мекия си чорап) в комплексите и?!?Нейните комплекси?По-весело едва ли може да стане..Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 61
  • Мнения: 3 159
мисля, че момъка се е спекъл доста от факта, че преди не се е справял, дори когато е бил с предишните жени. сигурна съм, че ако се е случило еднократно или се случва рядко, авторката няма да реагира зле, но ако от 20 опита 1 е успешен и аз ще се изнервя.
а пък мъжете са също толкова несигурни колкото и жените, особено когато се опитват да се представят добре. то и затова доста жени лъжат, че им харесва. за да не наранят мъжа или да не ги обвинят в нещо.

# 62
  • София
  • Мнения: 24 839
От поясненията в другите постове, аз разбрах следното:

Той се възбужда често когато е до нея.
Това води до количество опити за секс, но и да количество спадане преди да намери цепката, и още по- зле- малко след като я е намерил.
И е имало недоволство от нейна страна, и сопване/ скандал.
След което се е взела в ръце и е започнала с мекия брус.
До онази вечер, когато я е обвинил, че не го била насочила правилно и на- не бил натиснАл където требе.

Това няма нищо общо със случаи, които описваш- една вечер не му се иска, пробва ама не се вдига и ти заспиваш.

# 63
  • Мнения: X
Ако е така, темата е неправилно поставена. Би трябвало да бъде 'Виновна съм му за всичко'. Тук обаче не е така, нищо подобно не е писала. За мен авторката има също проблем, не само той. Аз не коментирам него в момента, човекът има сексуален проблем. Крясъците обаче не помагат никога.
Аз не коментирам това, което не знаем, а това, което е написала. Черно на бяло е каква е била нейната реакция.

# 64
  • Мнения: 26
Ехеее, чакай малко...
Абсурт много точно е разбрала. Никога не съм крещяла?! Сърдила съм се, но само в началото, след което съм проявявала разбиране и не съм повтаряла сръдните или да вдигам скандал?!
Старая се да му вдъхвам кураж, да съм активна и да го насочвам, но и аз съм човек. И когато в 90% от случаите не се получава, мисля, че е нормално човек да се поизнерви. Само дето конкретно скоро от моя страна не се е случвало.

# 65
  • Мнения: X
Ако в 90% от случаите не се получава, човекът има сериозен проблем и изнервянето няма да помогне с нищо. Не е конструктивно изобщо.
Имала съм гадже, с което не се получи от първия път, не ми мина през ума да се цупкам, хайде, да не го наречем скандал.
На мен ако някой ми се цупне от самото начало, не знам - май не бих се занимавала с него. За каквото и да е, свързано със секса, това са интимни неща, за които трябва да се проявява разбиране - или раздяла, ако е толкова зле. Другото е жестоко.

# 66
  • Мнения: 1 726
Все си мисля, че един мъж на 26 трябва да може вече да си контролира ерекцията.

# 67
  • Мнения: 7 006
Все си мисля, че един мъж на 26 трябва да може вече да си контролира ерекцията.

Бе на тая възраст,вече би трябвало и да може да различава цепки от дупки,но..Пъстър свят,кво да правиш..
Въпросът е дали ще се намират "спасителки"...Явно се намират де..

# 68
  • Мнения: 20 155
Освен, че се намират спасителки, намират се и мъже спасители, които твърдят, че жените са ужасни, изисквайки нормално сношение, вместо да погалят по главата нахалника с проблема и да му подарят блистер виагра.

# 69
  • Мнения: 3 721
Освен, че се намират спасителки, намират се и мъже спасители, които твърдят, че жените са ужасни, изисквайки нормално сношение, вместо да погалят по главата нахалника с проблема и да му подарят блистер виагра.
Виаграта скъпа, така, че нахалника ще си остане на сухо Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 24 839
Не иде реч и за виагра дори, ами в хор почват да обясняват, как то имало било и други начини за задоволяване, що пък толкова напират за пустото парче?

# 71
  • Мнения: 3 721
Не иде реч и за виагра дори, ами в хор почват да обясняват, как то имало било и други начини за задоволяване, що пък толкова напират за пустото парче?

Щото другите начини са заместител на истинския секс

# 72
  • София
  • Мнения: 17 885
Алтернативите са бонус, не основно.

А бгтатко е също толкова добър във вменяването на вина. Ирл сигурно още по-,добър.
Има една порода хора, които те бодват уж неволно и после обвиняват за реакцията. (Реакцията е реакция, вторичен процес, а не стимул), любезно посочвайки, че в теб е проблемът, щото имаш комплекси и после минавайки от нападател в ролята на спасител, те погалват по главата с успокоението, че споко, всички имаме комплекси, нормално е донякъде да си засегнат, но не бива да си толкова егоистичен и да помислиш как ще се чувства другият, докато ти прави гадно.
И прецаканият, потърпевшият, на когото току- що са му вменили вина, изведнъж става виновен.
Не знам гаджето на авторката дали вече е така добър, но мисловните нишки на споменатия потребител са баш в тая насока.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 22:50 от The Catcher in the Rye

# 73
  • France
  • Мнения: 165
Връзка в която сексът куца толкова сериозно и то от самото начало, няма никакво бъдеще.

# 74
  • Канада
  • Мнения: 264
Представям си някой да ми вменява вина на тази възраст и е gone with the wind.
Не знам защо авторката държи толкова да е с този младеж.
Наистина.
Толкова много готини млади мъже има със способности и навити за секс...

Общи условия

Активация на акаунт