Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 005
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 27
Днес откриват нов магазин на DM в гр.Бургас.
Знаете ли дали имат някакви специални намаления по случая?
Буквално 2 поста над твоя...

Извинявам се, не е нарочно oops
Плача за очен лекар smile3521
и благодаря

# 691
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
Има ли вече нова брошура за от утре?

Новата брошура я взех още снощи от магазина.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Днес посетих новооткрития магазин на ДМ в Бургас, но нещо не останах очарована. Магазинът е на ужасно тъпо място.
Половината неща, които искат да взема ги нямаше. Казаха ми, че отстъпката за рожденик не се кумулира.
По препоръка тук в темата взех тези неща

# 693
  • София
  • Мнения: 3 839
Ходих днес в dm и ми рекламираха новите им препарати за баня и дезинфектанта за пране. Препаратът за баня нямал аромат. Ами аз го помирисах и си мирише точно на предишния им...
Така както рекламират дезинфектанта за пране, хората масово ще си накупят, без да знаят, че той не е безобиден и не е за масова употреба.
Имат и някакъв нов тип течен препарат - "Течна сода", който бил универсален, даже и за дърво ставал. Не ми вдъхна много доверие, ще трябва да му видя по-подробно описанието в немския сайт.
Нови мокри кърпички за стъкла и дезинфекциращи, за последните се замислих дали не са добри за тоалетната чиния, но не взех.
Иначе са им намалени всичките техни тоалетни хартии, което си е доста рядка промоция и определено си заслужава.

# 694
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Привет на всички в тази прекрасна темичка.
Препоръчайте ми моля, прах за новородено. Решила съм от там да си купя, но се чудя за марка и качества🤔. Видях в началото за отстъпка за рожден ден още ли е актуална? Пише в текущата седмица, денят е в средата на седмицата това означава ли, че от началото на седмицата може да се пазари? т.е. от понеделник...
Благодаря

# 695
  • София
  • Мнения: 3 839
Препоръчайте ми моля, прах за новородено. Решила съм от там да си купя, но се чудя за марка и качества🤔. Видях в началото за отстъпка за рожден ден още ли е актуална? Пише в текущата седмица, денят е в средата на седмицата това означава ли, че от началото на седмицата може да се пазари? т.е. от понеделник...
Благодаря

Denkmit Ultra Sensitive или Persil Sensitive.

Да, актуална е отстъпката за цялата седмица на рождения ден, независимо в кой ден се пада.

# 696
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Препоръчайте ми моля, прах за новородено. Решила съм от там да си купя, но се чудя за марка и качества🤔. Видях в началото за отстъпка за рожден ден още ли е актуална? Пише в текущата седмица, денят е в средата на седмицата това означава ли, че от началото на седмицата може да се пазари? т.е. от понеделник...
Благодаря

Denkmit Ultra Sensitive или Persil Sensitive.

Да, актуална е отстъпката за цялата седмица на рождения ден, независимо в кой ден се пада.
Много благодаря 🏵️

# 697
  • Мнения: 1 146
Препоръчайте ми моля, прах за новородено. Решила съм от там да си купя, но се чудя за марка и качества🤔. Видях в началото за отстъпка за рожден ден още ли е актуална? Пише в текущата седмица, денят е в средата на седмицата това означава ли, че от началото на седмицата може да се пазари? т.е. от понеделник...
Благодаря

Denkmit Ultra Sensitive или Persil Sensitive.

Да, актуална е отстъпката за цялата седмица на рождения ден, независимо в кой ден се пада.
Много благодаря 🏵️
Аз от раждането на малкия си ползвам Тео бебе. Даже сега голямата опаковка (40 пранета) е намалена на 9,99.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 839
Скрит текст:
Препоръчайте ми моля, прах за новородено. Решила съм от там да си купя, но се чудя за марка и качества🤔. Видях в началото за отстъпка за рожден ден още ли е актуална? Пише в текущата седмица, денят е в средата на седмицата това означава ли, че от началото на седмицата може да се пазари? т.е. от понеделник...
Благодаря

Denkmit Ultra Sensitive или Persil Sensitive.

Да, актуална е отстъпката за цялата седмица на рождения ден, независимо в кой ден се пада.
Много благодаря 🏵️
Аз от раждането на малкия си ползвам Тео бебе. Даже сега голямата опаковка (40 пранета) е намалена на 9,99.
Недостатъкът му е, че е доста парфюмиран, а това не е добре за новородено.

# 699
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Tweety1993 сигурно на по- късен етап ще взема и от него ,но както написа РРР много парфюм има. Сега за началното пране търся, по нежен.
Благодаря

# 700
# 701
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Диди ако ще купуваш Персил сензитив вземи от Кауфланд до 31.03 е намален на 6.87лв.

# 702
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Препоръчайте ми моля, прах за новородено. Решила съм от там да си купя, но се чудя за марка и качества🤔.
Frosch Baby

Аз съм набелязала водите за уста. Ползвам на Алверде, но мисля да пробвам на Донтодент.

# 703
  • Мнения: 8 934
Сано Максима ползвам, мисля че го има в Дм.

# 704
  • Мнения: 2 726
0т сухият шампоан на Балеа доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт