Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 220
  • 745
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585
Такива препоръки прочетох, иначе цялата четка почти се мокри.
Дори да се мокри, не следва да се развали.

# 226
  • Мнения: 77
Колко беше отстъпката за рожденни в ДМ. Дъщеря ми е рожденничка другата седмица и искам да се възползвам от намалението. Някой знае ли колоко % е.

# 227
  • Мнения: 9 013
Колко беше отстъпката за рожденни в ДМ. Дъщеря ми е рожденничка другата седмица и искам да се възползвам от намалението. Някой знае ли колоко % е.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/services/576136/eink … _wohlfuehlen.html

# 228
  • Мнения: 4 841
Не знам дали сте попадали на тези ваучери за намаление https://www.dm-xmas2018.bg/g/H0AVQ35I
Този линк е генериран с мое послание, но всеки може да си генерира свой. В смисъл аз нямам облаги, да не си помислите друго. Цъкате на балончетата и излизат ваучери за отстъпка. Дава и награди понякога, но рядко, по скоро в някакъв определен час. Дано посужат на някого ваучерите. Само като ги разпечатвате, гледайте датата, че се оплакаха, че някой път генерира странна дата на ваучера и в магазина така не ги приемали. Ваучерите са валидни до края на годината.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 40 996
Някой ги постна преди време... Peace
За един артикул ли важи?

# 230
  • Мнения: 4 432
 С датата за РД ли да се внимава ?
На мен при отпечатването не ми излиза баркод на ваучери. Проблем ли е?

# 231
  • Мнения: 4 871
Купих тези витамини от ДМ

Не пише как се приемат - на гладно, след хранене? Трябва ли да се изчака определено време след ядене?

# 232
  • София
  • Мнения: 5 547
Купих тези витамини от ДМ

Не пише как се приемат - на гладно, след хранене? Трябва ли да се изчака определено време след ядене?
Това пише витамин д, аз купувам комбинирани, едни желирани пише 8 бр за нашата възраст, ама аз давам по 5.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 434
За възрастни D3 се пие преди лягане с магнезий и витамин К2, за да не се предозира. D3 е желателно да се изследва и при дефицит да се пие, но трябваа да се следи. Не е като витaмин C... Прочетете.

# 234
  • Мнения: 69 267
 Д3 е мастноразтворим и се приема с храна, мазна.

# 235
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Някой ги постна преди време... Peace
За един артикул ли важи?
Аз се възползвах няколко пъти от ваучерите. Може да се купят няколко продукта, за които важи съответният ваучер.

# 236
  • Мнения: 5 327
Купих тези витамини от ДМ

Не пише как се приемат - на гладно, след хранене? Трябва ли да се изчака определено време след ядене?
Правилото е витамините да се приемат винаги след хранене.
Не се чака.

# 237
  • Мнения: 4 871
Много благодаря на всички отзовали се! 💐

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Купих тези витамини от ДМ

Не пише как се приемат - на гладно, след хранене? Трябва ли да се изчака определено време след ядене?
Правилото е витамините да се приемат винаги след хранене.
Не се чака.

Не важи за всички. Специално витамин Д се приема преди или по време на храна с мазнини.

# 239
  • София
  • Мнения: 3 890
Д3 е мастноразтворим и се приема с храна, мазна.

+1 !
Затова е по-добре Вигантол, на капки. Аз в момента го приемам поради дефицит, тъй като капките са мазни, докторката ми каза да го слагам върху коричка хляб. Но наистина витаминът е мастноразтворим и на таблетки не знам как се усвоява, ако не се яде мазна храна (млякото също се смята за мазна храна).

Общи условия

Активация на акаунт