Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 248
  • 745
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6 622
Направих опити с всякакви марки и видовете им дезодоранти и така и не намерих с какво да сменя Dove.
Не, че ми е зор да го сменям, но за консуматив, редовната му цена е височка на фона на повечето други.
Нямам хормонални проблеми, зимата не се изпотявам изобщо ( освен като спортувам ), лятото в жегите си се потя като всички други, но не желая да се умирисвам ако ще и да е вредно. Спестявам си сапуни за тяло ( ползвам бебешки "без сапун" ), спеставям си лосиони за тяло, парфюм пръскам само по дрехите и във въздуха ( не на кожата ), гримът ми се свежда до леки сенки и спирала, единствено кремове за лице няма как да не слагам и дезодорант. Ще го преживея някак Simple Smile
Какъв бебешки продукт без сапун ползваш?

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 41 049
Взех си това олио...хвалено беше май Simple Smile

# 407
  • Мнения: 432
за пилинга с кокос....Нанасям на устните няколко пъти с лек натиск и отстранявам излишното.

# 408
  • Мнения: 35 200
Как ви харесва не знам.Все едно си търкам устните с петите Simple Smile


Убиваш ме на моменти, честно Simple Smile

# 409
  • Варна
  • Мнения: 1 637
Здравейте, в DM откривали ли сте (и пробвали) препарат за по-лесно гладене на памук?
Чета ви за дезодорантите против изпотяване и балсам за устни, мога да препоръчам, но не от DM, извинявам се, че не е по темата, споделям във връзка с коментарите, слагам в скрит текст, който иска да чете:
Скрит текст:
Carmex оригиналният стик ми беше препоръчан от гримьор, от години съм с него, няма много приятен аромат, има и с аромат, но за мен ефектът не е същият, леко изтръпват устните, леко охлажда и увеличава обема им(малко), с него устните ми винаги са меки и хидратирани, забравих какво е да се пукат и белят(онлайн го поръчвам).
Пробвах десетки изчистени и био стикове и т.н., на Eucerin без алуминий, парабени и т.н. ме издържа най-много. При всички други след 1-2 ч не се чувствам комфортно. Въпросът е спорен за алуминия, но предпочитам да си го спестя.

# 410
  • Мнения: 7 064
Да попитам и в тази тема-някой използвал ли е тази вакса?

Днес, докато търсех пудрата за обем, която препоръчахте, ваксата ми хвана окото и реших да я пробвам, но е много твърда и суха, не като други вакси, които съм пробвала. Намокрих си ръцете, но пак не можах да я разнеса добре и ми останаха топчета из косата. Дали има някакъв трик за нанасянето й или просто не е била добър избор. Гледах и някакъв клей на Тафт, ако не се лъжа. Ще се радвам някой да сподели отзиви за този тип продукти.
Понякога ползвам черния гел на Тафт, но ми е много трудно да уцеля на колко точно влажна коса и колко гел да сложа, за да не стана на клечки и съответно не винаги крайния резултат ми допада.

# 411
  • Мнения: 503
Препоръчаха ми шампоана на Белеа -бял шоколад?Няма го в нашия град .Да не е спрян?

# 412
  • Мнения: 3 576
На него пише limited edition, значи не е в постоянния асортимент.

# 413
  • Варна
  • Мнения: 948
Да похваля сухия шампоан на балеа. Страхотен е. След като родих, косата ми започна да се омазнява супер бързо и днес спаси положението. Заведох малкия на градина с коса уау.
Благодаря за препоръката Simple Smile

# 414
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Да похваля сухия шампоан на балеа. Страхотен е. След като родих, косата ми започна да се омазнява супер бързо и днес спаси положението. Заведох малкия на градина с коса уау.
Благодаря за препоръката Simple Smile
Как изглежда, моля!

# 415
  • Мнения: 2 291
Да похваля сухия шампоан на балеа. Страхотен е. След като родих, косата ми започна да се омазнява супер бързо и днес спаси положението. Заведох малкия на градина с коса уау.
Благодаря за препоръката Simple Smile
Как изглежда, моля!

Имам го. Струва 3.99 за кафява или руса коса, флакон за пръскане като лак за коса е опаковката. Мисля, че има и трети вид за обем.

# 416
  • русе
  • Мнения: 1 317

Този ли е?

# 417
# 418
  • Варна
  • Мнения: 948
Извинете за късното включване.
Да, този е, но моят е за руса коса.

# 419
  • Мнения: 4 038
Има ли в дм препарат за кафе машина?

Общи условия

Активация на акаунт