Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 19

  • 59 093
  • 743
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Добре дошли в новата тема, в която споделяме и обсъждаме продуктите с марка dm!

Услуги и клиентски привилегии в магазини dm:

Гаранция за връщане или замянa
Ако не сте доволни от предлаганите от нас продукти, можете да ги замените или върнете в рамките на 45 дни от датата на покупката срещу предоставяне на касов бон. Връщането или замяната на стоката е възможно само в магазина на първоначалната покупка.

Гаранция на каса
Ако в касовия бон стои цена на продукта, различна от тази на етикета му на рафт, получавате тази стока безплатно.

Отстъпка Рожденик
От 7.11.2022 г. всеки рожденик, който е инсталирал мобилното приложение Моят dm-App, може да се възползва от отстъпка рожденик. След като сте се регистрирали и влезнали в акаунта си в Моят dm-App поне един ден преди датата на рождения Ви ден, автоматично в секция Талони ще получите "Талон 15% отстъпка рожденик", който трябва да активирате и може да използвате в рамките на 10 календарни дни от датата на рождения ден. Ако не го използвате в рамките на тези 10 дни, талонът автоматично ще изчезне от секцията.
Талонът може да се използва еднократно онлайн в Моят dm-App и в dm магазините (само при сканиране на клиентския номер от мобилното приложение).
Отстъпката не важи при покупка на dm карта за подарък и мляко за кърмачета и малки деца до 12 месеца. Отстъпките не се натрупват и комбинират, при две текущи отстъпки, автоматично се начислява по-високата. Отстъпката се получава на следващ ден в случаите, когато клиентът в един и същи ден се регистрира в Моят dm-App и е рожденик. Регистрацията за dm акаунт е възможна само за лица над 16 годишна възраст.
Новото мобилно приложение Моят dm прави пазаруването още по-лесно!
online магазин dm
СТАРАТА ТЕМА
Успешни покупки!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 16 139
Благодаря за новата тема!🍀

А в профила ми,през сайта,не в приложението,къде мога да видя какви талони имам?🤔

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Не можеш, само в приложението.

# 3
  • Мнения: 24 341
Пак да кажа, че имам талон за подаряване - лосиони и кремове за тяло за жени

# 4
  • Мнения: 1 436
Непокорна правилно си разбрала за спиралата! Няколко пъти поствах точно нейната снимка
ДеВа няколко пъти писах да не взимате Intense Black версията, защото има отзиви във форума, че се размазва/слепва. Аз не съм я ползвала, дано не е толкова зле, колкото пишат

# 5
  • Мнения: 54 430
Непокорна правилно си разбрала за спиралата! Няколко пъти поствах точно нейната снимка
ДеВа няколко пъти писах да не взимате Intense Black версията, защото има отзиви във форума, че се размазва/слепва. Аз не съм я ползвала, дано не е толкова зле, колкото пишат

Figs, ами на мен точно тази от Лили не ми излиза в ДМ? И нещо се замотах, сложих сърце на Intense Black, и после нея търсих в магазина.
Може ли линк от сайта на ДМ за твоята?

Момичета, ако ползвате чужди талони трябва в реален магазин да пазарувате. Не може да ги прилагате във вашите приложения.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 16 139
Аз мисля утре да мина през магазина.
От моите късмети имам за душ гелове и лосиони.
Имам и клиентски номер от регистрацията в сайта.
Ако мине отстъпката добре.
Спиралата ми,черната е изсъхнала,ще ми ърябва нова.
Пробвах да си изтегля приложението,но телефона ми е слаб и няма място,не можа...

# 7
  • София
  • Мнения: 22 742
Купих два серума за лице, обаче с талон с 15% отстъпка мина само единия серум. Дааа, ДМ така са го направили.

# 8
  • Мнения: 54 430
Ами той е за 1 продукт талона.

# 9
# 10
  • Мнения: 54 430
Ами, жалко, ще я купя с отстъпката за РД.
Благодаря ти! Hug

# 11
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Обясни, моля, как я махаш. Четох, че се разкисва с вода и лесно пада, но не разбрах истинска вода ли имаш предвид или мицеларна. Relaxed Имам още от предишната и няма да я отварям, но да знам.

# 12
  • София
  • Мнения: 22 742
Ами той е за 1 продукт талона.

Да, за един продукт е, но се ядосвам. Добре, че отчете скъпия серум.

Термуса за храна никак не е лош. Много добре се затваря.

# 13
  • Мнения: 1 382
В талоните никъде не пише, че е за 1 продукт, или аз не виждам. Смятах да ползвам този за устна хигиена за няколко неща, и ще е много тъпо отстъпката да е само върху един продукт.

Непокорна, ще отговоря понеже и аз ползвам същата спирала. Аз си наплисквам очите с топла вода и пада много лесно. Не съм пробвала с мицеларна вода, защото ми дразни на очите.

# 14
  • София
  • Мнения: 22 742
Точно това, че не пише ме подведе. Исках и други серуми да купя, но се отказах щом няма отстъпка за тях.

Последна редакция: сб, 14 окт 2023, 15:46 от Amiamo

Общи условия

Активация на акаунт