Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 251
  • 745
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 24 822
Цитат
Аз не смятам, че е страхотен. Абсолютно безполезен е

За теб не е, за мен е полезен.
За това е темата... всеки да сподели мнение за даден продукт Simple Smile


Точно така. Ти споделяш, споделям и аз. Защо е нужно да ме репликираш?!
И от крема им за крака същ не съм доволна! Взех си друг /от аптека/ с по-голям % уреа!

# 436
  • Мнения: 13 873
И аз ползвам крем за ръце и крака с уреа. Доволна съм. Последната опаковка купих в края на ноември. Като пазарувах наскоро, видях серуми за крака с по - високо съдържание на уреа и ще пробвам и тях, че кожата ми е много суха.
Уреа над 10% почва да действа излющващо вече, не овлажняващо както ниските проценти, зависи дали такъв ефект се търси. Не че ще стане от едно-две намазвания де, но го има този ефект. Ако е загрубяла кожа на ходилата, върши хубава работа, спор няма. Аз и лактите си мажа с такива кремове, че се подпирам постоянно на тях и загрубяват, особено зимата. Ако е тънка кожата и просто много суха, май по-добре нещо друго.

# 437
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
И аз ползвам крем за ръце и крака с уреа. Доволна съм. Последната опаковка купих в края на ноември. Като пазарувах наскоро, видях серуми за крака с по - високо съдържание на уреа и ще пробвам и тях, че кожата ми е много суха.
Уреа над 10% почва да действа излющващо вече, не овлажняващо както ниските проценти, зависи дали такъв ефект се търси. Не че ще стане от едно-две намазвания де, но го има този ефект. Ако е загрубяла кожа на ходилата, върши хубава работа, спор няма. Аз и лактите си мажа с такива кремове, че се подпирам постоянно на тях и загрубяват, особено зимата. Ако е тънка кожата и просто много суха, май по-добре нещо друго.
Да, точно тънка и суха е. Не го знаех този ефект. Благодаря! Явно ще търся друг продукт за овлажняване.

# 438
  • София
  • Мнения: 385
Г-жа Рамацоти, кой е крема с по-голям процент уреа, който взимаш? Аз имам проблем с ходилата на краката и ми трябва с повече уреа.

# 439
  • Мнения: 24 822
Ето това е кремът с 25% уреа. Не съм открила по-ефикасен, а и цената е чудесна
https://remedium.bg/rough-heels/footprim-cracked-heels-repair-cream-60ml.html

# 440
  • Мнения: 739
И на Балеа има крем за крака с 25% урея, той също е много добър.

# 441
  • Мнения: 5 186
Какви са ви впечатленията от очната линия на Алверде?

# 442
  • Мнения: 2 291
Какви са ви впечатленията от очната линия на Алверде?
Имам я от около два месеца, прави ми впечатление, че много бързо се размазва т.е. не е трайна и ми е трудно нанасянето - четчицата е фина и си трябва доста старание и постоянство да се нанесе хубаво. Също консистенцията е много "течна", колкото и странно да звучи.
Следващият път определено ще заложа на нещо по-трайно и лесно за нанасяне.

# 443
  • Мнения: 5 186
Какви са ви впечатленията от очната линия на Алверде?
Имам я от около два месеца, прави ми впечатление, че много бързо се размазва т.е. не е трайна и ми е трудно нанасянето - четчицата е фина и си трябва доста старание и постоянство да се нанесе хубаво. Също консистенцията е много "течна", колкото и странно да звучи.
Следващият път определено ще заложа на нещо по-трайно и лесно за нанасяне.

Благодаря Hug
Не ползвам очна линия и нямам идея коя марка е добра, приемам предложения към каква да се насоча Blush

# 444
  • Мнения: 294
Здравейте,

Следя темата, но като че ли не съм срещала отзиви за тази боя:


Ползвали ли сте я? Доволни ли сте?

# 445
  • Мнения: 3 781
Не знам дали е същата боя, но преди месеци една клиентка се оплакваше на касиерката от дм-ска боя, че не отговаря на цвета. Жената получила коренно различен цвят от мострата. Заслушах се само, защото касиерката използва любимата ми реплика "ама, то от мен нищо не зависи".
Но не съм ползвала боята и не мога да кажа добра ли е или не.

# 446
  • Мнения: 166
Има ли препарт в ДМ за почистване на мастило от химикал върху текстил?Децата са нарисували калъфа на дивана в хола Rolling Eyes.

# 447
  • Мнения: 2 291
Има специален препарат за мастило, да.
Но не го препоръчвам.Преди година го бях взела и все-още си стои в шкафа.
Така и не успя да се справи с петната.Но пък сапуна за петна се оказа, че се справя повече от добре
с нарисуваното с флумастери и химикали.Децата бяха изрисували бялата дамаска на столовете - натърках със сапуна и след известно време с гъбичка успях да отстраня всичко .

# 448
  • Мнения: 881
Мастило от текстил се маха с обикновен спирт.

# 449
  • Мнения: 166
Благодаря, дами!

Общи условия

Активация на акаунт