косми???

  • 3 412
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
и аз спадам към епилатор-ползващите, ама като ме примързи и към бръснача прибягвам.

# 61
  • Мнения: 962
ЗА бръсненето  Peace

# 62
  • Мнения: 4 806
епилатор, че нямам време за кола.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 397
Кола маска + от време на време епилатор предимно лятото.

# 64
Гледам по-голямата част от вас използват епилатор но аз се колебая дали да си купя за лятото Rolling Eyes Най-много ме притесняват подкожните косъмчета как ги избягвате?????Моля ако някоя е открила решение да пише! Confused

# 65
  • Мнения: 306
Не смея с епилатор. А за коламаска, ще трябва доста хора, за да ми надвият. Остана самобръсначката.... всеки ден.... писна ми, ама к'во да правя!?

# 66
  • Мнения: 535
Аз също гласувам с две ръце ЗА епилатора, много е удобен и не се занимаваш с бръснене всеки ден. Епилатор за краката, а бръснене за мишници и триъгълник. НО сега мисля да отида на кола и се чудя дали няма да е твърде болезнено? Веднъж опитах с епилатора подмишниците и щях да умра от болка. Да не говорим за самооправянето им с кола... ужас, не можех да си смъкна после ръката цели два дена... Та питам- колко боли и минава ли болката?

# 67
  • Мнения: 2 332
Аз също гласувам с две ръце ЗА епилатора, много е удобен и не се занимаваш с бръснене всеки ден. Епилатор за краката, а бръснене за мишници и триъгълник. НО сега мисля да отида на кола и се чудя дали няма да е твърде болезнено? Веднъж опитах с епилатора подмишниците и щях да умра от болка. Да не говорим за самооправянето им с кола... ужас, не можех да си смъкна после ръката цели два дена... Та питам- колко боли и минава ли болката?
Че боли - боли, особено първия път след многократно бръснене. Обаче - не боли толкова, колкото да си я правиш сама, да не говорим че ако козметичката е печена ще мине много бързо цялата процедура Simple Smile. А след триъгълника хич няма да усетиш подмишниците!  Laughing

# 68
  • Мнения: 3 478
От години не съм правила кола, карам с епилатора и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт