За детската кухня

  • 959
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 815

Не стига, че не съм сигурна в хигиената на готвачките и при обработката на хранта, ами и за бурканите да мисля. Так поне знам, че аз съм си ги почистила и измила и съм спокойна. За какво ми е да ги стерилизирам?!

ми то ако храната е нехегиенично приготвена- какво значение има, че ти си си измил бурканите

# 16
  • Мнения: 2 957
При нас в Правец, аз си нося бурканчетата и си пълнят моите ...  Peace

И при нас  е така. А другият вариант, колкото и да е практичен, някак си не го възприемам. Не стига, че не съм сигурна в хигиената на готвачките и при обработката на хранта, ами и за бурканите да мисля. Так поне знам, че аз съм си ги почистила и измила и съм спокойна. За какво ми е да ги стерилизирам?!

Напълно съм съгласна и много се радвам че във Варна всеки си носи бурканчетата.Някак не мога да възприема да храня детето си от съдове които са ползвани от хиляди преди мен.И изобщо не става бавно като ти пълнят бурканчетата.До сега не ми се е случвало да чакам повече от 5 минути,като имате предвид че взимам храна от кухня-майка.
А по-нагоре прочетох и за някакви опашки за месечни купони  #Crazy Какви месеци,какви пет лева?!Тук купоните се продават седмица за седмица.Ако искаш си купуваш за цялата седмица,ако искаш само за 5 дни.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
ми то ако храната е нехегиенично приготвена- какво значение има, че ти си си измил бурканите

Казах, че не мога да съм сигурна в нищо, само в себе си  Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

... Какви месеци,какви пет лева?!Тук купоните се продават седмица за седмица.Ако искаш си купуваш за цялата седмица,ако искаш само за 5 дни.

Нашите пък са за ден- от днес за утре.


# 19
  • Мнения: 203
Във Велико Търново си носим бурканчетата и ги пълнят на момента. Става много бързо. Много сме доволни от качеството на храната - вкусна, разнообразна и дано да контролират качеството на продуктите....

# 20
  • Мнения: 992
При нас в Правец, аз си нося бурканчетата и си пълнят моите ...  Peace

И при нас  е така. А другият вариант, колкото и да е практичен, някак си не го възприемам. Не стига, че не съм сигурна в хигиената на готвачките и при обработката на хранта, ами и за бурканите да мисля. Так поне знам, че аз съм си ги почистила и измила и съм спокойна. За какво ми е да ги стерилизирам?!

в такъв случай не разбирам как си се доверила да запишеш малката на кухня

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
в такъв случай не разбирам как си се доверила да запишеш малката на кухня

Блажени са верующите, нали?! А пък ако ти кажа от колко месечна е на кухня, сигурно ще ме предложиш за жълта книжка.

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 23:03 от Димана

# 22
  • Мнения: 1 108
Във Варна си носиш бурканчетата, пълнят ги пред теб и си ги вземаш. Това да носиш празни срещу пълни ми се струва глупаво и не знам какви са съображенията да го правят. 
Да   Peace

# 23
  • Мнения: 2 821
Ами щом си толкова недоверчива, защо изобщо ще се записвате на кухня?
Аз взимах храна преди 4-5 м. и тогава носех празни бурканчета, и взимах пълни.(От Русе съм)
не съм само аз недоверчивата като чета...ние на кухня сме записани, въпроса беше за смяната на начина на даване...

Благодаря за мненията....явно така ще стане навсякъде рано или късно

# 24
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз лично точно два пъти взех храна за малката от кухнята/една приятелка замина и ми даде заверени купони/.Отказах се след втория път.Пълните бурканчета,които взех,не само че не бяха стерилизирани,а според мен само бяха изплакнати.По ръба,там където се слага капачката,имаше застояла храна.Не го приемам за нормално.
Когато каката беше малка вземах храна от кухня,но си носех бурканчета,които ми пълнят на място.Беше много по различно и каката си хапваше от тази кухня доста време. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт