Парфюмни размисли и страсти - 221

  • 63 256
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
Аз съм си алчна по природа и искам от всичките си любимци по една бака заровена в земята и вързана с парфюмоколонка, нещо като парфюмостанция в двора. Минимум 5 баки. Изпитвам физическа болка когато видя, че даден парфюм е намалял драстично. Ако съм в период, в който не мога да си позволя да го подновя, започвам да ограничавам ползването му и това още повече дразни. Сега гледам, че Portrait of a Lady почти е свършил и кътам 5 капки за умирачка, същото е и със Sublime Balkiss.  Определено ще има и по една цистерна за Coromandel, Tonka Imperial  и Charnel Cormand Coquin. Всичкото друго - в 50 литрови туби. Примерно. #Silly

# 16
  • Мнения: 2 228
Винаги съм запасена с  Coco Mademoiselle,искам литри!

# 17
  • Мнения: 2 970
В далечната 2001 година /мисля,че тя беше/ си взех Коко Мадмоазел за Коледа.Честно казано изпръсках си стотачката,но не бях особено впечатлена...и преди около две години го преоткрих отново-изпръскала съм около три стотачки ?!?!Сега мисля да го подновя отново,но във вариант Интенз ❤🌹

# 18
  • Мнения: 2 822
Искам много,но по малко.😀😀😀

# 19
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Моите колебания са между Градската кралица и Нарцисо Родригес For her edp, но все пак май предпочитам литър от Кралицата  Heart Eyes

Днес съм с розовия Задиг и Волтер, много ми е хубав в това дъждовно време. Heart Eyes

# 20
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Литър от един парфюм не искам, но бих приютила по половинка от TM Alien и Gloria Cacharel .

# 21
  • София
  • Мнения: 38 515
По малко Alien гледам винаги да ми се намира. Хайде и от мен един Шанел - т.е. по 50 ml Gabrielle за мен и дъщерята.

# 22
  • Мнения: 19 883
Бързо ми омръзват, не искам да имам огромни количества от никой парфюм. Искам да изследвам нови и нови аромати.
Стотички винаги ще поддържам обаче от класическите Ange ou Demon Givenchy и La Petite Robe Noire Guerlain.

# 23
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Не искам голям парфюм. Аз със 100ците се мъча, пък камо ли с литър. Искам нови, още и още!
Точно по същия начин съм и аз. А и харесвам доста повече малките бутилки.  Blush

# 24
  • Мнения: 18 562
И аз не искам литри. Никога досега не съм подновявала аромат(винаги искам до опитам нещо ново) и не съм била омагьосана от някой палфюм толкова много.
Ще си взема отново 5 Авеню да си го имам-класен, вечен, носи ретро усещане, универсален, за някои нищо особено, дори мисля, че е подценяван, за мен е разкошен аромат, букет от всички нотки, които обичам на едно място.
Как се срещнах с него-моята кака го имаше на тоалетката си и аз бях на гости и го помирисах. Това й е любим аромат, тя е около 40 те. След броени дни си го поръчах.
 Носи ми специално усещане, като пролетна градина около Великден, обожавам пролетта. Чувствам се специална като го нося. Някъде четох ревю и го бяха описали така : "Това е аромат, който би носила внучката на френска благородничка, която е току що пристигнала на гости при роднини в Ню Йорк". 😀😉 Изтънчен, нежен и женствен. Вечна класика. И много си го харесвам.
Не желая литри от нищо засега, много бързо се насищам на аромата и веднага искам друг.
Предпочитам да имам по 30 ки от повечко неща. Виждала съм бързо дъното на много малко парфюми. Нямам отявлен любимец, освен гореспоменатия. Но отново подчертавам, че не желая литри.
Кристала обаче ще изпръскам с огромен кеф. От много отдавна не ми се е случвало като стана сутрин и да нямам търпение да се напръскам. От дни ми се върти в главата и аромата на Блуум. Трябва да се сдобия и с него.
Обаче не искам 100 ца а гледам, че по-малките все изчерпани в познатите ми сайтове.
По съвет на Кристалчето ще гледам да се запозная с "дълбоките класики" както тя се изрази. Шанел например никога не съм имала,дори не съм тествала. Само един път Шанел 5,и ми остана усещане за силно бабешко и ретро. Честно казано ме е страх да не се влюбя в някой Шанел, че са ми безумно скъпи.
Набелязала съм сега няколко аромата и ще тествам като имам възможност.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 10:10 от Мис Каролин Бингли

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 194
Благодаря Денс за новата темичка❣ За литър поне за сега Chanel Coco Noir много ми харесва и все дебна намаление на тестер да купя понеже цената е  Wink ....

# 26
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Знаете ли какви са цените на Chanel 5, 50 ml (или 30 ml) и Chanel Homme Sport, 100 ml в Сефора преди намалението? Благодаря!

# 27
  • София
  • Мнения: 38 515
А сега пък тоя Опиум ми се залепи по всички дрехи и как ще се отърва от него, не знам. Две якета и три пуловера кога ще ги изпера...Та с две думи - такова трайно чудо до сега не бях имала.

# 28
  • Мнения: 4 422
Хубав въпрос ..
В годините непроменено - парфюми ,които искам винаги да имам и подновявам J'Adore и Coco Mademoiselle, имам опасения за Blossom love да не влезе в груната предвид цената ..

# 29
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз  също предпочитам да разнообразявам,бързо ми омръзват и категорично нямам любимец.Благодаря за темата!
Моля за предложения за хубав парфюм на Диор,за 30г. младеж,който харесва Том ФОРД!

Общи условия

Активация на акаунт