VIP/ Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 11 /19.11. - 26.11.2018/

  • 79 913
  • 2 877
  •   1
Отговори
# 495
  • Сф
  • Мнения: 10 752
Кой нормален мъж ще си вземе на главата Албена и мама Захажайка.  То вероятно драмата на Албена е, че тези мъже, които тя намира за достойни, с които да създаде семейство, не й обръщат дори и внимание. Ама то характер не се мени, та ще се пържи в соса на собствения си характер цял живот.
Много ще си ги вземат.Това самочувствие и безпардонност са характерни  за голяма част от рускините.Конкуренция, какво да правиш..
Никита за мен има сериозни дефицити.Вече лъсна..жалко, беше ми симпатична, различна.Всъщност психически нестабилна и объркана е.То и затова тоя гротесен външен вид..идеално си пасва с душевността и - развалина..


# 496
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Кой нормален мъж ще си вземе на главата Албена и мама Захажайка.  То вероятно драмата на Албена е, че тези мъже, които тя намира за достойни, с които да създаде семейство, не й обръщат дори и внимание. Ама то характер не се мени, та ще се пържи в соса на собствения си характер цял живот.
Много ще си ги вземат.Това самочувствие и безпардонност са характерни  за голяма част от рускините.Конкуренция, какво да правиш..
Никита за мен има сериозни дефицити.Вече лъсна..жалко, беше ми симпатична, различна.Всъщност психически нестабилна и объркана е.То и затова тоя гротесен външен вид..идеално си пасва с душевността и - развалина..
Така като гледам, и двете са самички, няма опашка наредени мъже за тях... Ама  кога ще си ги вземат?! Ако може по - бързичко, че то не се трае! Захажаева да се връща в Русия, а Албенка - в Турция, и да се свършва тая мъка!

# 497
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Нищо не разбрах от спора на масата. Никита отговаряше на въпроса с въпрос. И като й зададоха въпрос, изискващ конкретен отговор, й стана сложно. Joy Как пък веднъж не се засмя тази жена! Скулите ли й пречат, устата ли....

# 498
  • Мнения: 3 677
Акълеца й пречи.

# 499
  • Мнения: 3 313
Благо защо постоянно е с наргилето в устата? Сигурно и в живота извън къщата, си го носи навсякъде Grinning

# 500
  • Мнения: X
На бас, че обсъждат Никита? Grinning

# 501
  • Мнения: 7 776
Тоя Фасетко с това наргиле нон стоп е мега гнусен...и аз имам наргиле, ама я се сетим веднъж в годината да го запалим. Само смуче...какво mute-ват сега...

# 502
  • Мнения: 4 393
Е защо не са завързали Емата за Белия зйб? Ей така ще стане шоуто. Сега само дребни интриги руски селянки и бръснари а и наргилета, а иначе щеше да е дърпане на екстеншъни, секс погледи и чалга.

# 503
  • Мнения: 2 183
От живото в момента - Никита е провалила мисията, лежи сама в спалнята, всички са настроени вече срещу нея, скочила е на Цецо и Златка и се е изцепила нещо след като е била спасена тази вечер.
Всички са и набрали, даже и Джулиана се чуди как ще спи при нея от тук нататък.
Интригантката успя, сега интересно дали ще успее да накара зрителите да я съжалят и да изберат за победител.
Жалка история.

# 504
  • Мнения: 2 990
Тоя странен звук докато говорят чухте ли го или в моя телевизор има духове ???????????

# 505
  • Мнения: 5 490
Ама какво се случва? Никита ли се е откопчала?

# 506
  • Мнения: 3 677
Гъмов, огън и пламък този човек Revolving HeartsRevolving Hearts

# 507
  • София
  • Мнения: 5 551
Начинът, по който Г*мов се държи към най-близкото си обкръжение е потресаващ.

# 508
  • Мнения: 3 313
Тоя Фасетко с това наргиле нон стоп е мега гнусен...и аз имам наргиле, ама я се сетим веднъж в годината да го запалим. Само смуче...какво mute-ват сега...
И то, за 1 секунда си го вади от устата.. и отново.

# 509
  • Мнения: 3 025
Каква беше тази музика, докато говори Гъмов?

Общи условия

Активация на акаунт