VIP/ Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 11 /19.11. - 26.11.2018/

  • 79 803
  • 2 877
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 5 712
Албена не се провокира от това, че Никита натъртваше, че няма деца, а наистина ѝ стана досадно. Тъпотията и невъзможността да се обосновеш дразнят, би ме подразнило и мен. Също и да се правиш на жертва 24/7 и да мрънкаш. Предупреди я, че се излага, оная продължи да мели.
Явно наистина е стратегия, а народът, пак казвам, обича жертвите и онеправданите.

А ти си много изненадана, че не обича нагли злобарки!?  Wink
Албена е умна, но за всичките си години, а те не са малко, е използвала интелигентността си, не за да създаде нещо градивно, а само, за да плюе и да съсипва чужди животи и съдби... И и доставя удоволствие !!!  
Не мога да си представя нищо по-грозно и по-гнусно от това.   smile3513

# 556
  • София
  • Мнения: 5 551
Петко е спазил обещанието си към Папи Ханс...







Скрит текст:








# 557
  • Мнения: 9 196
Оффф, Галиния чвор, световно неизвестният писател и той там, първа кипра, с кривата си линия на косата ...

# 558
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Крайно време беше Весела да си ходи.

Аз бих предпочела семейството да си ходи вече. Отделени са, никой не им пречи по нощите, винаги последни разбират какво става в къщата. Златка ревна, че Емануела я завлякла в клозета, тя разбираш ли не искала да го прави, все повтаряше: " Аз никога, аз никога..." Айди бе, че ти де беше докато та влачеше?! И все се оплаква от Блажко, пък после добавя: "ние така сме си решили". Ми кат сте решили, кво мрънкаш, кво се обясняваш и оплакваш.

# 559
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Никита ги надиграва. Ето, Яя се хлъзна...А беше тоталният фаворит.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 10:39 от Кришка

# 560
  • Мнения: 5 903
Много хора твърдят, че Вулева била умна. Но как разбрахте? Какво точно е постигнала, че да разбера умността й. Водеше едно гадно предаване, в което използваше вулгарен език и обиди. В това да обиждаш, няма нищо умно. В нормалното си състояние Вулева гледа като натровена, с кух поглед. И е гадна, но колкото повече остарява, става по-гадна. Мъжът й сигурно я пипа с пинсети. Ако изобщо има мъж, защото такова мръсно нещо едва ли има много кандидати. Всички й се мазнят, защото ги е страх да не започне да бълва и срещу тях.
Никита изобщо не ми допада, не съм й фен.
Яя-това ли му беше репертоарът? Свърши ли вече?

# 561
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Вулева - аз я намирам за мека този сезон, избрала е стратегията да е с групата, а групата всъщност си беше на Жени, която  някакси остана за Албена след това.

Обяви се против това, че Емануела питала за неродените деца на Весела именно за да се хареса на групата. Самата тя би задала същите въпроси ако не се страхуваше, че групата ще я линчува. Меко го раздава , гледа мъжете да са и зад гърба.
Когато Жени и Никита се разправяха, тя предвидливо издърпа мъжете настрани да се разберели двете. Вместо да дръпне Жени.  После обаче като тя имаше спор с Никита (която й се нахвърли) остави мъжете да я защитават, че даже и Яя тръгна да говори с Никита в защита на Албена.
Изобщо ми писна от нея вече, даже сега тъжала за Весела, че и била най-близка в къщата. Моля????

# 562
  • Мнения: 80
Като гледам Никита ме побиват тръпки, а като я слушам....жалко, че само на жертва се прави. Много ниска топка го играе, не показва характер, а претоплена манджа от предното си участие.

# 563
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ДобрЮтро!



Факсът доди, но при грешния получател.

# 564
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Добро утро!
Не виждам, какво точно невярно каза Албена на Никита, с изключение на това с детето...
Че се прави на жертва - така е. Че дудне-и това е вярно. Че се прави на жертва- тоже. Че не можа да се обоснове- също.
Албена не е виновна, че Никита не се вписва в къщата.
Относно Весела-даже тук коментирахме, че мине се- не мине, и дават разговори между двете, нормални... Със сигурност е имало и смислени такива, но не са интересни за излъчване. Весела не е някакво мекотело, за да даде на Албена ей така щита.
Аз съжалявам, че от известно време Вулева не пише в Лентата. Имаше много добри статии. И не, не бяха стил Сигнално.

Абе, на мен ми е интересно, освен Никита, дали ще номинират Цецко. Май му е време.
Стойко верно го няма никакъв

# 565
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Гледам, във ФБ много се радват на Никита как се справяла с интелигенцията. Прост народ, завистлив.Никита не само , че не знае какво е евтаназия, ами и за интелигенция трябва да й се обясни. Откога певци, плеймейтки и водещи на жълти предавания станаха интелигенция....

# 566
  • Мнения: 3 865
Защо Никита да го играе жертва. Тя наистина е такава (и не само тя) на банда върли и нагли селяндури, дето не са се научили да живеят с хора и си правят кефа на техен гръб. Просто Никита и стиска да си каже мнението за тях. И го казва много меко и тактично - личи си шведската рафинерия. Тия простаци Стойко, Цецо и Гъмов плюс други не оставят хората да спят и да дишат. Защо очаквате, че Никита трябва да си мълчи. Според мен се защитава много успешно, ама тия озверели псета не оценяват цивилизования начин да се защитиш - за тях ако не нападаш значи не можеш да се защитиш и обосновеш. И права беше да каже на Албена това за сина си - те щом забъркват нейния роден син значи и тя може да забърка неродения на Албена. И като нападна най-накрая по техния начин и хоп - глутницата се засегна - не очаквали от Никита смелост да почне с техните камъни по техните глави. Айде марш - отврат са цялата банда. Аз съм ЗА Никита

# 567
  • Мнения: 9 193
Намирисва ми на римейк ... сезона с потняците,

Никита туй чудо на Пластичното обезобразяване  Sick


Тогава спечели САМО защото , нямаше кой друг ...потняците сами се изложиха...

Тогава хората я избраха от съжаление , както Въргала в неговия сезон, Здравковица ...Гиньо измисленото ромче...

# 568
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Тя уязви първа Албена за децата, но както и да е. Изобщо не отстоя мнението си, не цивилизовано, ами никак. Търси подкрепа по ъглите, но не ѝ се получава. Оперирана е от чувство за хумор,от чувство за самоирония. На няколко пъти лъже или преувеличава,мисля. Единият със сигурност е, когато излъга на номинациите, че не е казвал нищо за лагери. Оставете "простаците" в групата. Не можа да обедини около себе си нито Весела, нито ЯЯ, никого. Даже и Джуганито избЕга.
Грешката е в нейния телевизор. Има голямо его,и в същото време някакъв комплекс, че не е известна, че е отхвърлена. Някой друг да мрънкаше за ролята, че му е малка, освен тя? Стойко да не би да беше с по-голяма в мюзикъла?

# 569
  • Мнения: 5 490
Гледам, във ФБ много се радват на Никита как се справяла с интелигенцията. Прост народ, завистлив.Никита не само , че не знае какво е евтаназия, ами и за интелигенция трябва да й се обясни. Откога певци, плеймейтки и водещи на жълти предавания станаха интелигенция....

Аз също не разбирам ниското самочувствие на "плебса", който уверено застана зад глупавата Никита. Съдя, че е глупава поради това, че се е направила на урод без някаква съществена причина, освен да се прави на интересна, поради липса на други качества. Няма дар слово, не е начетена, не е щастлива и иска да направи и останалите нещастни, прави се на слаба, а всъщност е агресивна - използва стратегията диктатура на слабостта.

Ако ви липсва Ваня Костовия характер в този сезон, не се косете - Никита я замества доста успешно. Разликата е, че Никита няма никакъв талант и няма опита на Ваня, пък и не е на годините й. Мисля си, че когато Никита остарее, Ваня ще й диша прахта.

Никита е едно абсолютно безлично същество, без никакви реални постижения в обществото. Тя е нула сред нулите и явно много народ се припознава с нея...жалка работа.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 09:18 от DeltaAzimut

Общи условия

Активация на акаунт