Фермата 4 - Съединение - тема 11 (19.11. - 25.11.)

  • 29 381
  • 799
  •   1
Отговори
# 765
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
Сашка много добре си е знаела възможностите и  за това избра Лили.
Другите ще я отвеят за норматив.

Отдавна не бях гледала фермата.
Защо Александра е избрала Лили.Нали уж  бяха приятелки,Иван и Андрей споменаха ,че Лили е болна.
Не и прави чест на Александра да избере болен съперник и човек който казва,че и е приятел .А беше мой фаворит...

# 766
  • Мнения: 4 835
Сега и друго си мисля за Сашка..че избирайки Лили си гарантира и номинацията за фермер следваща седмица..Лисица мръсна..Ей, още една причина, поради която не я харесвам.

# 767
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Жалко за Лили, не останаха много хора там, които заслужават победата.

# 768
  • Мнения: 1 016
Скрит текст:
Спомням си, че много отдавна някой каза, че Алекандра е видяна навън, внушавам ли си или имаше нещо подобно?

Жалко за Лили, според мен ще посочи Александра за фермер на седмицата, а за амулета нищо не дадоха, интересно на кого са го дали.

# 769
  • Мнения: 14 837
Сълзите на Роси бяха сълзи на...приятел.
Чак мен ме стисна за гърлото.
Не съм сигурна дали при Лили чувствата са същите.
Интересно Лили кой ще предложи за фермер.
Дано не е Милена

# 770
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Александра автоматично става кандидат, защото победи. Друг ще трябва да посочи.

# 771
  • София
  • Мнения: 20 183
Хем знаех, че Александра ще победи, хем пак се ядосах. Наистина Лили можеше да се представи доста по-добре, имаше силите  и потенциала, но сякаш някак се предаде. Жалко!
И мен ме разчувстваха сълзите на Роси - тръгна си единственият човек, когото чувстваше близък, въпреки че Лили най-често пееше в общия хор, а в редките случаи, в които я защитаваше, го правеше с половин уста.
Надявам се Лили да не сглупи и да посочи Милена за фермер.

# 772
  • Мнения: 1 016
Александра автоматично става кандидат, защото победи. Друг ще трябва да посочи.

Уф, ама много съм зле, но какво да е прави, много се надявах Лили да бие, но се разочаровах и изобщо не мога да мисля логично. Ех, ако сега Александра и до финал стигне, ще се гръмна просто.

# 773
  • София
  • Мнения: 15 252
Алекс си спечели дуела честно. Поздравления!
Да, избра си противник, който смяташе за по-слаб от себе си. Но пак ще напиша, че според мен която и жена да беше първи дуелист - щеше да посочи Лили, защото изглежда най-слаба от всички останали жени.

А на последните пирони на Лили в четвъртаат игра - с малкото чукче - Симеон броеше и свиваше пръсти. Не знам какво са показали изчисленията му. Simple Smile

Роси наистина ще страда за Лили. Предстоят й трудни дни.

# 774
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Е, споко. След дуела Дидо-Сашо и аз направих същата грешка Simple Smile

# 775
  • Мнения: 295
Интересно Лили кой ще предложи за фермер.
Залагам на Нури.

# 776
  • Мнения: 11 555
Аз мисля, че Лили ще предложи Милена.  Rolling Eyes Все пак я смята за най-достойна за наградата.  Tired
От продукцията може би ще предложат Жорко, че отдавна не е бил. От там нататък е ясно- Росица и Симо/Нури ратаи.  

# 777
  • София
  • Мнения: 20 183
Аз мисля, че Лили ще предложи Милена.  Rolling Eyes Все пак я смята за най-достойна за наградата.  Tired
От продукцията може би ще предложат Жорко, че отдавна не е бил. От там нататък е ясно- Росица и Симо/Нури ратаи.  
Точно поради тази причина се надявам Лили да посочи Нури, писна ми да гледам конфигурацията "нашите" на власт, а Симеон и Роси ратаи.  Confused

# 778
  • Мнения: 1 872
Аз мисля, че Лили ще предложи Милена.  Rolling Eyes Все пак я смята за най-достойна за наградата.  Tired
От продукцията може би ще предложат Жорко, че отдавна не е бил. От там нататък е ясно- Росица и Симо/Нури ратаи.  
Точно поради тази причина се надявам Лили да посочи Нури, писна ми да гледам конфигурацията "нашите" на власт, а Симеон и Роси ратаи.  Confused

Споко де, той Нури ще отпадне от раз още при гласуването, не се притеснявай Grinning

# 779
  • Мнения: 14 837
Ако Нури не е фермер е ясно че  от тук нататък мъж ратай ще са Симо или Нури в зависимост от това дали имат имунитет, при жените ще е Роси/ Хриса.

Общи условия

Активация на акаунт