Нелепи текстове на песни

  • 36 061
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Две праскови посях и две череши hahaha

# 16
  • Мнения: 3 818
Имаше един текст, май на Мишо Белчев и жена му песен, пееше се нещо от рода на: "и ти си прав, и пак сме двама, и е съвременно" Shocked
 Не помня точните думи, но нямае никва връзка между тях hahaha

Рени, между другото по родния край на майка ми "сеят" всичко- жито, череши, все тоз глагол ползват  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 006
А онази песен на Руслай Мъйнов, в която пее "...тъпа овца ! Тъпа овца!"  Mr. Green

Или песента на не знам кой си "...най-щастливия ден, когато ти ще си далече от мен."  ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 405

Или песента на не знам кой си "...най-щастливия ден, когато ти ще си далече от мен."  ooooh!

На Хиподил Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 629
А, Секси, текстът на Контрол е уан тайм! 'И ще дойде най-щастливият ден, когато ти ще си далече, далече от меееееееееееен!!!!!!!!!!' Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 629
Хиподил, дръжки, Анджи, Контрол се викат Mr. Green

# 21
  • Мнения: 805
Прасета, прасета - всичките прасета на мезета. Мезета, мезета - всичките в буркани и мазета.  Shocked

# 22
  • Мнения: 7 837
Не приравнявайте Контрол или Хиподил до някакъв си кичозен фолк  Naughty Те творят изкуство по авангарден начин  Grinning

Как добре звучи само: "Толкова косми, толкова нафта, има в музея на космонавта"  Sunglasses Моля изре4ението да се подложи на анализ  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 27 524
Аз предлагам попфолкът да се изключи. Иначе темата ще приеме застрашителни размери  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 006

...боже, нелепости дал господ - особено в поп-фолк жанра)))
някои даже си слагат такива текстове, като подписи.


Епа...язе примерно  hahaha Ма прОчети текста и се зАмисли, но без да си пееш песента. Naughty , ако не я понасяш.

Ай да не припомням "...кой разклати червените домати"  ooooh!

Един въпрос от серията тъпи, плиийз... EmbarassedЯ кажете, ако си сложа в подписа линк към песен ще можете ли да го отваряте. Имате право да се смеете.

# 25
  • Мнения: 1 558
Две праскови посях и две череши hahaha

То това е химна на Аграрния университет в Пловдив Mr. Green!

# 26
  • Мнения: 3 405
Хиподил, дръжки, Анджи, Контрол се викат Mr. Green

 newsm62 newsm62 newsm62 май така беше, извинете невежеството ми

# 27
  • Мнения: 7 112
Някакви японци служшали преди време "Вървях един следобед ..." Били поразени до момента, в който им превели текста.
И как аджебъ можело да има такова недомислие - да се върви без цел и посока  Laughing
Все пак - това в песничката на Контрол е ефект, а не дефект. Ша ви замоля да одобрите този текст. Култов е. Mr. Green
А, малко офф - той текста си е ок, но ми навява странни асоциации:
като чуя "Има ли цветя на леглото до тебе", и си представям покойник Sick
. И аз така.

# 28
  • Мнения: 3 405
Как добре звучи само: "Толкова косми, толкова нафта, има в музея на космонавта"  Sunglasses Моля изре4ението да се подложи на анализ  Mr. Green

Аз анализирам само дунавски текстове, цели 10 години ми шумеше под носа, от начало весело, после не чак толкова и затова се "влях" в морето Grinning

Все пак - това в песничката на Контрол е ефект, а не дефект. Ша ви замоля да одобрите този текст. Култов е. Mr. Green

Одобрявам, "душата ми търси пощада"  Grinning така беше текста, нали, да не взема пак да се изложаMr. Green

# 29
  • Мнения: 1 629
Поздрав за Анджелинето:

Най - щастливият ден

Това е вече само спомен
Още не те познавах
Беше едно истинско лято
Дните в сън преживявах
Когато дойде настъпи есен
И зимата не закъсня
Промени се земята - целия свят
Вятър понесе мъгла

Ти не знаеш, ти не чувстваш
Тази досада
Когато спиш далече от мен
Душата ми търси пощада

Но ще дойде най -щастливия ден
Когато ти ще си далече от мен
Но ще дойде най -щастливия ден
Когато ти ще си далече от мен

Когато не си с мен
Обхваща ме тревога
От всичко се стряскам,защото си мисля
Че идваш в моя дом

Най - щастливият миг на раздялата
Когато си тръгваш
И аз със сълзи на очи се моля на Бог
Дано не се върнеш

И ето идва най -щастливия ден
Когато ти ще си далече от мен
И ето идва най -щастливия ден
Когато ти ще си далече от мен

Общи условия

Активация на акаунт