Спечели подаръци преди празниците с LIDL

  • 13 595
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 33
Ще зарадвам семейството ми с вкусотийки и приятна музика.

# 346
  • Мнения: 3 199
Ще зарадваме дъщеричката ни с коледна украса, забавни игри у дома на топло, както и навън в снега, много обич и желани подаръци.

# 347
  • Мнения: 889
В Лидл има страхотни подаръци и за малки и за големи. Смятам да взема на сина си дървено влакче, а за останалите гурме вкусотии. Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 17:54 от tarantula87

# 348
  • Мнения: X
Ще ги зарадвам с вкусна и домашо приготвена храна. Simple Smile

# 349
  • Мнения: 615
Моят съпруг обича да майстори ,ще го зарадвам с бормашина от Лидл , за дома ще взема коледна украса и за цялото семейство нещо сладко - шоколади ,бонбони и щолен.

# 350
  • Мнения: 1 129
Нямах хубаво детство и не съм се радвала на коледни празници. Сега, откакто станах майка, не мога да се позная - радвам се като малко дете. Лично аз възнамерявам да украся във всяка стая, а на прозорците в детската специално сложих филцови къщички. За Коледа мисля и да направя празнично меню. Ех, нямам търпение!

# 351
  • Мнения: 630
Ще ги зарадвам с красиво украсен дом - с голяма елха и коледна украса за по-голям уют и коледно настроение, с вкусно приготвени ястия и много подаръци за всички.

# 352
  • Мнения: 230
Ще зарадвам моето семейство за Коледа с вкусни гозби на трапезата, както и с малки подаръчета.

# 353
  • София
  • Мнения: 1 154
Ще зарадвам семейството си с празнична украса, вкусна домашно приготвена храна с продукти от Лидл и подаръци за всички!!!

# 354
  • Мнения: 191
На Коледа ще се съберем всички около празничната трапеза. На нея ще има от вкусните гозби на баба. Празнична пита с късмет във нея.  Под елхата дядо Коледа ще сложи така мечтаните подаръци за малки и големи. Ще има смях, веселие и празнично настроение.

# 355
  • Мнения: 12
Коледата е вълшебство, сън мечтан за всекиго от нас...... А най-вълшебния и приказен момент, са усмивките на децата и радостта от желаните подаръци. Имам си малък художник в къщи, обича да рисува и това му се отдава. Тази година правим саморъчно цялата ни Коледна украса, което ни донесе много радост в къщи. Затова нещото с което искам да зарадвам моя приказен малък принц , е комплект за рисуване с блатно , бои, четки.... С нетърпение чакам да видя грейналите по детски очи на сина ми. Весели празници на всички!

# 356
  • София
  • Мнения: 27
Дядо Коледа ще им донесе написаното в писмото:)

# 357
  • Мнения: 218
Ще изненадам семейството си за Коледа с вкусно приготвена храна, нова елха, за децата мисля, че много ще им харесат дървените играчки от Лидл.

# 358
  • Г. О.
  • Мнения: 1 730
Ще зарадвам семейството с домашна храна и празнична атмосфера, каквато цари през целия месец декември и се носи из въздуха. Подаръците допринасят за доброто настроение, така че и тази подробност няма да бъде спестена. Най-голямата радост е, че ще бъдем всички заедно. Когато има с кого да споделим хубавите моменти и празничните дни, ние сме истински щастливи. Весели празници на всички.

# 359
  • Мнения: 579
За всички от семейството съм подбрала старателно подаръци - особено за децата, това е най-чаканата част от празника. Другите основни неща - украсата и подготовката на трапезата, съм започнала да планувам от няколко седмици. По отношение на ястията - ще наблегна на такива, които знам, че се харесват от децата ми.

Общи условия

Активация на акаунт