В колко часа си лягат децата ви?

  • 6 358
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Откакто започна да пълзи и да се движи повечко заспива вечер към 8-9 часа, а през деня си спи както винаги - 2 пъти по 1/2 час. И аз съм ЗА ранното лягане на децата. Нали казват, че съня до полунощ е най-полезен.

# 16
  • Мнения: 7 821
И моите са по леглата до 9 лятото и 8:30 зимата, но заспиват по-късно, до 10 обикновено. След обяд спят, а иначе никога не са приспивани.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
докато беше на детска градина, габа си лягаше в 21:00 ч. няма как да е по-рано, защото обикновено се прибираме към 19:00. днес за нея беше последният "учебен" ден и трябваше да отбележим началото на ваканцията. току що си легна.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 873
До малко след  2рата си годинка, в 20-20,30 беше заспала. Сега заспива  когато и се доспи т.е.  между 21 и 23 часа. Следобяд у дома не спи.

# 19
  • Мнения: 2 556
 ами и аз съм за ранното лягане принципно, обаче явно отглеждам нощни птици. Баткото може и по-рано да заспи, но малката каквото и да правим не заспива и това е  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 732
И аз съм съгласна , че е по -добре рано да легне ама чак пък 20 часа ooooh! .Моята лятото до 21 е навън  Crazy как да спи като навън е още светло , а и да я сложа не заспива Whistling .Така че заспива към 22.30-23.30

# 21
  • Мнения: 3 153
как успявате да си приспите децата толкова рано . те сигурно не спят следобяд щом успяват да запят в 8,30.
Напротив, спи си. Преди да тръгне на ясла спеше по 2 пъти на ден по 1-1.5ч., сега спи само следобяд 2 часа и това е!

# 22
  • София
  • Мнения: 9 861
И аз съм съгласна , че е по -добре рано да легне ама чак пък 20 часа ooooh! .Моята лятото до 21 е навън  Crazy как да спи като навън е още светло , а и да я сложа не заспива Whistling .Така че заспива към 22.30-23.30
Ами просто пускам щорите към 20,30 и готово. WinkСпоред мен децата придобиват навиците на родителите си.Е,ние с мъжа ми не лягаме след Сънчо,но като сложим децата по леглата си гледаме телевизия,говорим си.По този начин те усещат,че е време за почивка,ако не за спане и кротуват.Ако аз се развилнея да чистя и готвя вечерта не мисля,че ще си играят в леглата. Grinning

# 23
  • Мнения: 705
В 21 започваме да се приспиваме. Заспива от 21.10 до 23 h - различно. Да не кажа, че понякога се прибираме в 22 от разходка...

Но сутрин става между 8 и 11  Laughing Ако стане в 8, до 12 е гроги и заспива за 1-3 часа  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние лятото по-рано от 20 ч. не се прибираме от разходка...После докато вечеряме, къпане и някъде към 22 ч. си ляга Калина. Зимата около 21.30.

# 25
  • София
  • Мнения: 39 771
Много добре си спомням Сънчо и пожеланията за лека нощ Simple Smile
Дияна доста често си ляга към 12, а понякога и по-късно. Ако сме много уморени гледам да я сложа по-рано в леглото, което значи, че утре в 8 ще ми скача по главата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 605
Малката към 20.30 часа вече е заспала, но голямата преди 22.30 часа не заспива. Слагала съм я и в 20.30 и в 21.00 часа, но резултата е същия - преди 22.30 няма сън за нея, но има много разходки до стаята й за мен  Simple Smile. Така че, часа за лягане в голяма степен зависи и от темперамента на детето, не само от усилията на родителите. И на челна стойка да застана Ивана няма да заспи по-рано  Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 823
Зимата я слагах около 20,00-20,30.Сега заспива час по-късно.Явно това,че е още светло я навявя на мисълта,че още не е време за сън.Спи си и на обяд около 2 часа.И ако не си легне по това време,не може да се събуди за яслата и събуждането е съпроводено с рев и кисели физиономийки Grinning.А и аз обичам да ставам рано,така,че и на мен това ранно ставане и изобщо този режим като цяло ми допада. Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Много рядко преди 10.Обикновено към 10.30.Но, когато става рано за ясла - към 9.30.Аз пък тия казармените режими не ги одобрявам.Какво значи - 8 часа, че то лятото в 8 часа още тичаме по парковете, то тогава е най-прохладно и хубаво.Какво значи - научено е.Не е научено, ами е дресирано CloseАйде не, благодаря!Аз съм либерте-майка LaughingИ детето ми никога не е било недоспало!

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
От скоро в 9 вечерта, преди това в 8, после в 8 и 30. Сутрин я будя към 8 някъде за градината и пак се запчва с "Мами нЕЕЕЕЕЕма". На обяд спи от 12 и 30 - 1 часа до към 3, това през почивните дни.

И аз съм за това да имам вечер време за себе си. Другото странно ми е как ние като си тръгваме от София ленд в 12, другите деца тогава пристигат.  Thinking Не трябва ли да обядват, да спят и прочие...

Общи условия

Активация на акаунт