За Коледа подаръци ще има от сърце, но най-скъпия подарък Януари ще държим в ръце!

  • 33 542
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 327
Аз се справих и повече даже и не излязоха след това .Много съм доволна .
Преди да забременея пак имах от клековете във фитнеса и тежестите и мажех с  Пайлекс обаче сега беше нещо кошмарно и Пайлекса не ми помогна.Не можех да си седна на Д-то.Една аптекарка ми го похвали и евала реших си проблема .

# 586
  • Мнения: 110
Аз се справих и повече даже и не излязоха след това .Много съм доволна .
Преди да забременея пак имах от клековете във фитнеса и тежестите и мажех с  Пайлекс обаче сега беше нещо кошмарно и Пайлекса не ми помогна.Не можех да си седна на Д-то.Една аптекарка ми го похвали и евала реших си проблема .
Благодаря ти ще го пробвам, че и аз немога да седна ужас е. Не съм имала до сега и не съм и предполагала, че болят толкова 😖

# 587
  • Мнения: 983
Здравейте, бях на преглед онзи ден бебка е измериха 2870гр,но имаше нещо което ме притесни е, че пикочния и мехур е пълен и на този и на предният преглед. Доктора каза, че бъбреците, дробчета, сърчице всичко е наред и не би трябвало да ме притеснява нещо, но е възможно да има някакво запушване на уретрата или просто по рядко да си го празни тъй като околоплодните води са наред и не се отчита редукция. И не знам просто какво да мисля. Викаме пак на 28.12 ще видим и тогава дано всичко е наред. Купих комплект за изспивсване много ми харесва и топло гащеризонче а пък името от си е все още висящо чак се ядосвам така. Не е добро качеството, но ползвам таблета  и той не снима хубаво.

# 588
  • Мнения: 1 327
Скрит текст:
Здравейте, бях на преглед онзи ден бебка е измериха 2870гр,но имаше нещо което ме притесни е, че пикочния и мехур е пълен и на този и на предният преглед. Доктора каза, че бъбреците, дробчета, сърчице всичко е наред и не би трябвало да ме притеснява нещо, но е възможно да има някакво запушване на уретрата или просто по рядко да си го празни тъй като околоплодните води са наред и не се отчита редукция. И не знам просто какво да мисля. Викаме пак на 28.12 ще видим и тогава дано всичко е наред. Купих комплект за изспивсване много ми харесва и топло гащеризонче а пък името от си е все още висящо чак се ядосвам така. Не е добро качеството, но ползвам таблета  и той не снима хубаво.
Почти винаги и на мойта бебка е пълен и мехура и стомахчето Simple Smile не се притеснявай.Специалистите от Надежда даже не са споменавали ,че това е проблем!

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 20:59 от AnMary

# 589
  • Мнения: 983
Дано само всичко да е наред. Другото което е, че в микробиологията ми изолираха Кандида Албиканс доктора ми изписа Клион Д първите 10 дни всяка вечер после през вечер до като родя.И в листовката пише, че се отделя в кърмата 1-2 дни след края на приема му. 😖

# 590
  • Мнения: 1 329
За хемороидите - свещички Цикатридина, Прокто гливенол за мазане, както и споменатия Фитороид. За силни болки няма проблем да се мажете с Лидокаин, предписа ми го хирург, после АГ потвърди. Могат да се ползват Прокто изи и Хемоклин, но от тях чудеса не очаквайте, то и на опаковките си пише, че са помощни средства и ефекта им се състои най-вече в това да поддържат мястото добре овлажнено и да не позволяват триене. Аз вече 12 ден съм с тези екстри и още не съм се оправила, но възпалението е овладяно, посвиха се доста, надявам се след няколко дни напълно да се приберат. По съвет на хирурга и на АГ аз си слагам и марличка за да избегна триенето.
Иначе днес бях на преглед, разкритието ми все още е 1 см., шийка на 80% скъсена, ще видим...

# 591
  • Мнения: 305
Здравейте! Видях, че сте подхванали темата за кърмене и коластра. Аз от 6 месец имам коластра и е адски досадно да се събуждам цялата подгизнала. С първото дете нямах преди самото раждане. А след това го кърмих 20 дни, кърмата ми спря рязко от един път, според мен от стреса които изпитвах. Той беше много ревлив и имаше мн силни колики.
Надявам се този път да кърмя повече, но каквото дойде.

# 592
  • Полша, Варшава
  • Мнения: 125
Здравейте мами, доста сте изписали за един ден Simple Smile.

AniGaSt, комплекта е супер, много сладко розово Wink

Ние сме готови със сака и дрешките на малката, остана само да подредя легалцето, че още не съм му сложила чаршафи, обиколници и т.н.

Относно коластра - имам, но е малко, като капчици, за монента не е протичало повече. Това ми е първа бременност и не зная, до колко може да тече тази коластра.

За сега ще раждаме нормално, поне лекарите казват, че няма да е проблем. Тези дни бяхме на анестезиолог и неонатолог, та ни обясниха доста неща, за  раждането и какви изследвания, ще правят на малката. Днес бяхме и на KTG (за тоновете на сърцето) и казаха, че е ок, следващата седмица сме пак Simple Smile. Поне като и чух сърчицето се успокоих, че е добре и си расте вътре Simple Smile.
Вече сме в 36 седмица и имаме контракции, но още не са толкова болезнени. Пия магнезии и може би това задържа малката. Нямам търпение да я гушна.Heart Eyes

# 593
  • Мнения: 105
привет и от мен и аз нещо не мога да се мобилизирам,нощно време се будя и трудно заспивам. Днес бях на преглед при Цанкова ,доста време ме гледаше,на протеинова диета съм,каза,4е е доволна,след 2 седмици да ме види пак.Но в амбулаторния лист пише ,,лека повишена резистентност на лява мато4на артерия,, после звъннах на моята гинеколожка и тя ми каза,4е се взима средно и от двете страни.......Сега не знам дали е  повод за притеснение Цанкова не е от най-разговорливите за да обясни....

# 594
  • София
  • Мнения: 1 635
Мария, и при мен лявата е така през цялата бременност. Затова пих аспирин до скоро. Бебето се храни и от двете, така че не е задължително да се появи проблем. Следите го дали расте и така. Не се тревожи излишно.

# 595
  • Мнения: 105
Мария, и при мен лявата е така през цялата бременност. Затова пих аспирин до скоро. Бебето се храни и от двете, така че не е задължително да се появи проблем. Следите го дали расте и така. Не се тревожи излишно.
да и аз 4етох за аспирин протект,но не знам дали да пия от него на своя глава? Ина4е пия Флебодия и Дузофарм ,които са за добро кръвоснабдяване....в понеделник ще питам моята гинеколожка......

# 596
  • Мнения: 3 307
Момичета, неприятно съм изненадана от Little Sunshine - за моето малко слънчице. Поръчах на 29 ноември. Писаха до 10 работни дни. Чаках търпеливо 12 работни дни. Днес получих пратка, която не отговаря на поръчката ми. Имах персонализирано зайче с надпис и получих зайче, колкото една педя без надпис за 26 лв. Имали много работа, сигурно са объркали в цеха. 90 лв. за 2 чаршафчета, 2 калъфки и олекотена завивка една педя. И накрая това. Върнах пратката и вижте как се отнасят с една бременна жена от този измислен магазин: "Всичко най-хубаво и на Вас. Вие сте били запознати със срока нужен за изпълнение на поръчката. Може би нямате капацитет да го осмислите реално Simple Smile"  Моля не поръчайте от там. Изключително некоректни търговци. Може даже са продават без регистрация, защото фактура липсваше.

# 597
  • Мнения: 307
Благодаря много за пожеланията момичета!Да ви се връщат Sunglasses
Неви86, как може да са толкова нахални? Надявам се няма да оставиш нещата така.

# 598
  • Мнения: 953
Момичета, неприятно съм изненадана от Little Sunshine - за моето малко слънчице. Поръчах на 29 ноември. Писаха до 10 работни дни. Чаках търпеливо 12 работни дни. Днес получих пратка, която не отговаря на поръчката ми. Имах персонализирано зайче с надпис и получих зайче, колкото една педя без надпис за 26 лв. Имали много работа, сигурно са объркали в цеха. 90 лв. за 2 чаршафчета, 2 калъфки и олекотена завивка една педя. И накрая това. Върнах пратката и вижте как се отнасят с една бременна жена от този измислен магазин: "Всичко най-хубаво и на Вас. Вие сте били запознати със срока нужен за изпълнение на поръчката. Може би нямате капацитет да го осмислите реално Simple Smile"  Моля не поръчайте от там. Изключително некоректни търговци. Може даже са продават без регистрация, защото фактура липсваше.

Ауууу, я ги постави ва място тези наглеци! Какви са тези обиди?!

# 599
  • Мнения: 3 307
Момичета, неприятно съм изненадана от Little Sunshine - за моето малко слънчице. Поръчах на 29 ноември. Писаха до 10 работни дни. Чаках търпеливо 12 работни дни. Днес получих пратка, която не отговаря на поръчката ми. Имах персонализирано зайче с надпис и получих зайче, колкото една педя без надпис за 26 лв. Имали много работа, сигурно са объркали в цеха. 90 лв. за 2 чаршафчета, 2 калъфки и олекотена завивка една педя. И накрая това. Върнах пратката и вижте как се отнасят с една бременна жена от този измислен магазин: "Всичко най-хубаво и на Вас. Вие сте били запознати със срока нужен за изпълнение на поръчката. Може би нямате капацитет да го осмислите реално Simple Smile"  Моля не поръчайте от там. Изключително некоректни търговци. Може даже са продават без регистрация, защото фактура липсваше.

Ауууу, я ги постави ва място тези наглеци! Какви са тези обиди?!
Момичета, те ме блокираха след това съобщение. Аз загубих само 7 лв. за куриер. Понеже имаше тест и преглед и въобще не ги платих.

Общи условия

Активация на акаунт