За Коледа подаръци ще има от сърце, но най-скъпия подарък Януари ще държим в ръце!

  • 33 491
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 110
Момичета, неприятно съм изненадана от Little Sunshine - за моето малко слънчице. Поръчах на 29 ноември. Писаха до 10 работни дни. Чаках търпеливо 12 работни дни. Днес получих пратка, която не отговаря на поръчката ми. Имах персонализирано зайче с надпис и получих зайче, колкото една педя без надпис за 26 лв. Имали много работа, сигурно са объркали в цеха. 90 лв. за 2 чаршафчета, 2 калъфки и олекотена завивка една педя. И накрая това. Върнах пратката и вижте как се отнасят с една бременна жена от този измислен магазин: "Всичко най-хубаво и на Вас. Вие сте били запознати със срока нужен за изпълнение на поръчката. Може би нямате капацитет да го осмислите реално Simple Smile"  Моля не поръчайте от там. Изключително некоректни търговци. Може даже са продават без регистрация, защото фактура липсваше.
Добре че писа и аз бях харесала някои неща от там и тъкмо мислех дали да ги поръчам...

# 601
  • Мнения: 48
Момичета, неприятно съм изненадана от Little Sunshine - за моето малко слънчице. Поръчах на 29 ноември. Писаха до 10 работни дни. Чаках търпеливо 12 работни дни. Днес получих пратка, която не отговаря на поръчката ми. Имах персонализирано зайче с надпис и получих зайче, колкото една педя без надпис за 26 лв. Имали много работа, сигурно са объркали в цеха. 90 лв. за 2 чаршафчета, 2 калъфки и олекотена завивка една педя. И накрая това. Върнах пратката и вижте как се отнасят с една бременна жена от този измислен магазин: "Всичко най-хубаво и на Вас. Вие сте били запознати със срока нужен за изпълнение на поръчката. Може би нямате капацитет да го осмислите реално Simple Smile"  Моля не поръчайте от там. Изключително некоректни търговци. Може даже са продават без регистрация, защото фактура липсваше.




Олее и аз поръчах от тях и още си чакам пратката ,надявам се да бъдат коректни и да изпратят това което съм поръчала,че напоследък само лоши пратки получавам .А колко грубо са се отнесли към теб  не е истина.

# 602
  • София
  • Мнения: 478
Ужас, Неви, това за капацитета за осмисляне направо е в повече... Отделно цените им не са като да подхождат така с поръчките. Много е дразнещо, когато освен, че не са се справили добре с поръчката, накрая искат да изкарат теб виновна. Много имат да се учат тези български търговци. Заслужават една хубава антиреклама из Фейсбук, където в крайна сметка работят.
Тук като не бях доволна от една поръчка ми я смениха (и то беше цяла кошара) и извинения и подарък ми пратиха.

А за повишената резистентност на маточната артерия и аз бях така с лявата и последния път ми каза гинеколожката, че това се следи в определен период основно, после вече като се вижда, че бебето наддава хубаво означава, че няма проблем и повече дори не се гледа. Тя реално резистентността няма да изчезне, даже според мен се засилва малко, но вече няма значение. Според мен не взимай в тези късни седмици аспирин ако не ти го предпишат, на мен нищо не са ми давали да пия и бебето си расте.

# 603
  • Мнения: 83
Момичета, неприятно съм изненадана от Little Sunshine - за моето малко слънчице. Поръчах на 29 ноември. Писаха до 10 работни дни. Чаках търпеливо 12 работни дни. Днес получих пратка, която не отговаря на поръчката ми. Имах персонализирано зайче с надпис и получих зайче, колкото една педя без надпис за 26 лв. Имали много работа, сигурно са объркали в цеха. 90 лв. за 2 чаршафчета, 2 калъфки и олекотена завивка една педя. И накрая това. Върнах пратката и вижте как се отнасят с една бременна жена от този измислен магазин: "Всичко най-хубаво и на Вас. Вие сте били запознати със срока нужен за изпълнение на поръчката. Може би нямате капацитет да го осмислите реално Simple Smile"  Моля не поръчайте от там. Изключително некоректни търговци. Може даже са продават без регистрация, защото фактура липсваше.
😱Мушеници. За спални комплекти по-добре от Dizain Baby поръчвай, много са им хубави.

# 604
  • Мнения: 242
    Спалният комплект купихме от "Дундьо" 96 лв.но качеството е перфектно.Чаршафче с ластик,възглавничка,юрганче и обиколници.Според мен напълно си оправдават цената.Ако се чувствате добре по-добре пообиколете магазините.Ще се изненадате колко приятни емоции може да донесе едно малко сладко боденце с джувки 😂

# 605
  • София
  • Мнения: 1 635
Мария, и при мен лявата е така през цялата бременност. Затова пих аспирин до скоро. Бебето се храни и от двете, така че не е задължително да се появи проблем. Следите го дали расте и така. Не се тревожи излишно.
да и аз 4етох за аспирин протект,но не знам дали да пия от него на своя глава? Ина4е пия Флебодия и Дузофарм ,които са за добро кръвоснабдяване....в понеделник ще питам моята гинеколожка......

Късно е за аспирин. Моята докторка каза да го спра 34-та седмица. Не ти трябват съдоразширяващи преди раждане.

Неви, какви са тези търговци неадекватни. Трябва да си тотално изкукал, за да пишеш такива неща на клиент.

# 606
  • Мнения: 1 296
За некоректността на Little sunshine многократно беше споменато тук във форума, първото оплакване беше от една октомврийска или ноемврийска мама, след това имаше и още недоволни. Аз също бях харесала това онова, но се отказах, така или иначе онлайн пазаруването не е на почит при мен. Ние взехме спални комплекти от Роксима дрийм, цялото семейство от години ползваме само техни комплекти и за малката госпожица отново на тях се доверихме. Качеството им е отлично, а цените специално на бебешките комплекти с олекотена завивка според мен са си съвсем прилични.

# 607
  • Мнения: 3 291
За некоректността на Little sunshine многократно беше споменато тук във форума, първото оплакване беше от една октомврийска или ноемврийска мама, след това имаше и още недоволни. Аз също бях харесала това онова, но се отказах, така или иначе онлайн пазаруването не е на почит при мен. Ние взехме спални комплекти от Роксима дрийм, цялото семейство от години ползваме само техни комплекти и за малката госпожица отново на тях се доверихме. Качеството им е отлично, а цените специално на бебешките комплекти с олекотена завивка според мен са си съвсем прилични.
И аз съм много доволна от Роксима дрийм. Но нашето креватче е с нестандартен размер 55 на 90 см. Затова прибегнах до поръчката.

# 608
  • Мнения: 242
Колкото повече време минава,толкова повече въпроси си задавам...по-шашната съм отколкото с първото.Направо не мога да се позная!Уж съм права и корава 😁Та мисля си вие кога мислите да тръгвате към болницата?Веднага след тоалета или мислите да поизчакате в къщи?Болницата е на 30-40 мин.от вкъщи,но не ми се рискува някак си.Мисля си ако постоя повече в къщи да не започне раждането без да са ми направили клизма примерно 😂за мен това е равно на катастрофа....

# 609
  • Мнения: 6 622
Аз пък умирам от страх раждането да не започне преди датата на секциото. Болницата ми е в най-добрия случай на 4 часа път и се чудя ако тръгне раждането дали ще издържа до там.

# 610
  • Мнения: 950
Колкото повече време минава,толкова повече въпроси си задавам...по-шашната съм отколкото с първото.Направо не мога да се позная!Уж съм права и корава 😁Та мисля си вие кога мислите да тръгвате към болницата?Веднага след тоалета или мислите да поизчакате в къщи?Болницата е на 30-40 мин.от вкъщи,но не ми се рискува някак си.Мисля си ако постоя повече в къщи да не започне раждането без да са ми направили клизма примерно 😂за мен това е равно на катастрофа....

Абсолютно нищо общо с първия път. С танцова стъпка влязох. И хем знам какво представляват предродилните контракции, всяко стягане е едно студено изпотяване. Мисля регулярни на 20 мин. Когато станат да се приготвям за излизане. Душ, обличане, досъбиране ва вещи.. Ако трябва ще въртя около болницата, вместо да ми е допълнително напрегнато. Sunglasses

# 611
  • Мнения: 45
Колкото повече време минава,толкова повече въпроси си задавам...по-шашната съм отколкото с първото.Направо не мога да се позная!Уж съм права и корава 😁Та мисля си вие кога мислите да тръгвате към болницата?Веднага след тоалета или мислите да поизчакате в къщи?Болницата е на 30-40 мин.от вкъщи,но не ми се рискува някак си.Мисля си ако постоя повече в къщи да не започне раждането без да са ми направили клизма примерно 😂за мен това е равно на катастрофа....
 
И на мен ми е второ, но не се панирам, не се настройвам, мисля положително  и се надявам всичко да мине добре. Според ситуацията ще преценя кога да тръгна за болницата. С доктора сме се разбрали при изтичане на води, кървене или много чести регулярни контракции, веднага да му се обадя. Та ще преценя на момента. Дишай дълбоко и мисли как всичко ще мине добре 😊

# 612
  • Мнения: 5 006


Май измислих тоалета за изписване, въпреки че всичко е 56-ти размер и ми се струва големичко...Ама как да угодя на всички роднини!? Хем от дядо му папионката, от баба му одеалцето и прочее...накрая те ще го обличат пред родилното Joy

# 613
  • Мнения: 242


Май измислих тоалета за изписване, въпреки че всичко е 56-ти размер и ми се струва големичко...Ама как да угодя на всички роднини!? Хем от дядо му папионката, от баба му одеалцето и прочее...накрая те ще го обличат пред родилното Joy

Ее много са готинки!А мислиш ли за допълнителни ританки отдолу оид панталонките?

# 614
  • Мнения: 3 291


Май измислих тоалета за изписване, въпреки че всичко е 56-ти размер и ми се струва големичко...Ама как да угодя на всички роднини!? Хем от дядо му папионката, от баба му одеалцето и прочее...накрая те ще го обличат пред родилното Joy
Много е хубаво. Ще бъде един стилен господин.

Общи условия

Активация на акаунт