Варненски благотворителни деяния ІІ

  • 13 079
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
Момичета в дома в Провадия има ли големи момчета newsm78 ако има пратете ми на лични кога ще ходите за да ви дам човал пълен с мъжки ризи и панталони - разстем с мъжо ми заедно и вече са му малки Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да не прозвучи нахално, обаче е най-добре да занесете чуваля в дома до Полиграфията. Особено ако са по-тънки дрехи, да могат да ги носят този сезон, че имат нужда. Аз ще нося някоъ ден като получа вдъхновение (то скоро трябва да е) доста неща за там, затова давам такъв съвет.  Blush Няма да правим акция, да се събираме много женоря, един по един се случва. Носиш на място, звънкаш, оставяш ги, те ги прибират в склада. А за нови работи може направо да изискаш, да се видиш с момчетата и да им ги връчиш лично, даже тъй е най-добре.
В лятното време нямаме възможност за организиране, направо се чудя в Провадия дали не са ни забравили, бедните... Тюх!


Една молба имаме тука, от протестиращите на 1 юли.  Embarassed Трябват ни средства, засега не зная точно колко, под 100лв навярно, но възможно ли е да ползваме от касата на Благотворението, където има 320лв към момента?
Катюш, би ли пуснал анкета по този въпрос, молим?
Пишете тук или на ЛС по този въпрос, че много сме на зор, някоъ лев за плакатите и един транспарант тряба се платят, а сме обеднели масово.  Embarassed

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 10:12 от небесна красТавица

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ехоу, куку!! Кой диша??  Whistling

# 18
  • Мнения: 206
Аз съм от тези които са дали парички ,нямам нищо против с част от тях да се помогне за тази кауза ! Все пак тези пари са за помощ на деца ,а с този протест се надявам да се помогне на всички деца ,не само тези от домовете са нуждаещи се !

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Диша, издиша, диша, издиша Wink...
Аз ще дам паричкииии, ама забравих ooooh!....

# 20
  • Мнения: 1 629
Гласувах ЗА, става дума за всички деца!

# 21
  • Мнения: 1 033
Гласувам за, но да се надяваме, че няма да трябват много от тях:)

# 22
# 23
  • Мнения: 13 512
Естествено,че да!

# 24
  • Мнения: 4 187
 Peace.

За, естествено Grinning. После ще попълваме липсите !

# 25
  • Мнения: 3 971
Да не прозвучи нахално, обаче е най-добре да занесете чуваля в дома до Полиграфията.
Добра идея Peace само трябва да измисля как да ги предвижа до там че със този корем аз себе си едвам нося Crazy

# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Махам анкетата тогава Grinning...

# 28
  • Мнения: 1 045
Ама разбира се че да !

# 29
  • Мнения: 216
Ъф корс! ЗА smile3521

Общи условия

Активация на акаунт