Спам тема (палава или пък не?!) от 21.11. до когато

  • 19 521
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 505
Ноу ниска топка беше таз тема Laughing

# 76
  • На Марс
  • Мнения: 8 721

it's kind of funny it's kinda sad ... Simple Smile

Скрит текст:

# 77
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Е, аз предложих залозите още преди той да я налази темата.

# 78
  • Мнения: 10 799
Беше нещо тривиално. За да успее трябва да е фрапантно - например жена намерила в сакото/чантата на мъжа си дамски чоропогащи или чужди боксерки боксерки, или в бюрото му данни ит гинекологичен преглед на жена в първите седмици на бременност, а мъжа и не е лекар, и т.н.  Нещо което да разчупи стериотипа и да даде воля на женската фантази я да се вихри. Е те тогава става ... Simple Smile 

# 79
  • Мнения: 15 619
Джу, Тати вече й удари ключа. Язък, а аз щях да пускам залози колко време ще устиска до заключване.

Казва се "изневяра", точно с малка буква, може да надникнеш.
Пък аз се зачудих това "шарпей" какво точно куче беше? Joy

# 80
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Сбръчкано. За съжаление явно мозъчната част на въпросната потребителка хич не е била сбръчкана, а гладка, гладка....

# 81
  • Мнения: 15 619
По-скоро са скучаещи непораснали, Хай. Не може да е чак така в действителността, освен ако няма психични отклонения.

# 82
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Ааа, що? Достатъчно пораснали скучаещи има, дето бълват профил след профил и пускат всякакви теми от акаунтите. Лошото е, като забравят от кой какво са писали, та... Имат си по няколко профила в резерв, и то от години.
Всъщност, по-скоро ми блъска на отклонение това тяхното, не от скука, ама карай.

# 83
  • Мнения: 10 799
Янче във форума има материал за няколко професури по психология и психиятрия. А ако някой специалист-психиатър се завърти насам, просто няма да иска да излезе от толкова много материал - професията ще го "закотви" тука. Просто хората изперкват, но смущаващото е, че това се приема като нормално !

# 84
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Това ли ни е диагнозата!

# 85
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
И понеже темата ни е палава...
Попаднах в новините на това: Избраха 11-те най-красиви и атлетични мачовци на Пловдив
https://trafficnews.bg/bohemi/izbraha-11-te-nai-krasivi-i-atleti … gkVlfcSt_WPbnRa4A
За сетен път се убеждавам, че или съм прекалено задръстена и консерва (динозавър направо), или нямам вкус за мъже, а може и всичко на куп Wink.


# 86
  • Мнения: 10 799
Не съм лекар за да поставям диагнози ! Това е просто наблюдение на един четящ и пишещ във форума.

# 87
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Тц,не си консерва и на мен не ми харесват тез мачовци!

# 88
  • Мнения: 36 088
и за разкош - чорапи и нашийници Laughing

# 89
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Бубе, ма к`во ли разбирам от мода аз... Гледам само и се дивя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт