Перилни препарати и омекотители – 56

  • 65 482
  • 754
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 239
Аз пък вчера ходих до Кауфланд специално заради дезинфектанта Heitmann, а в Овча купел самотно стоеше само етикетът. И това още в понеделник. Прах имаше много и за бяло, и за цветно пране

# 556
  • Мнения: 5 321
Моят препарат за пране: 
https://www.amazon.de/dp/B07BQ24TVB/ref=sspa_dk_detail_0?psc=1&a … b48d-a7eb68b8288a


и омекотител:

https://www.amazon.de/Vorratspack-Softlan-Weichsp%C3%BCler-Traum … ;keywords=softlan

изключително доволна съм и от двата продукта. Намирам ги в магазинчета, които правят директен внос от Германия и Австрия.

# 557
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Аз пък вчера ходих до Кауфланд специално заради дезинфектанта Heitmann, а в Овча купел самотно стоеше само етикетът. И това още в понеделник. Прах имаше много и за бяло, и за цветно пране

Пиши им във формата за контакти. Ако си посочиш телефона много скоро ще ти се обадят, за да те информират каква е ситуацията. https://www.kaufland.bg/uslugi/kontakt.html
Преди седмица ползвах тази услуга и отново проработи.

# 558
  • София
  • Мнения: 2 239
Дидка, благодаря, ще опитам.

# 559
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Непременно пробвай, не ги оставяй на спокойствие.

# 560
  • Мнения: 5 900
В нашия Кауфланд/не в София/ при подобна ситуация ми отговориха, че зареждат сутрин. Свърши ли-утре сутрин пак. Невероятно, дори не знам истина ли беше. Не отидох на другия ден.


 

# 561
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Аз пък си мисля, че някои промоционални стоки в понеделник все още не са заредени. Каквото е по рафтовете се изкупува и във вторник-сряда се дозарежда. Такива са ми наблюденията в нашия К. Така, че malina_smile мини да провериш пак утре-вдруги ден и па възможност сутрин рано. Когато мина на път за работа винаги рафтовете са пълни.

# 562
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
В нашия Кауфланд/не в София/ при подобна ситуация ми отговориха, че зареждат сутрин. Свърши ли-утре сутрин пак. Невероятно, дори не знам истина ли беше. Не отидох на другия ден.

Тъй като не е по темата:

Скрит текст:
Аз споделям последния път, когато им писах относно липса на филтри за кани. Обадиха ми се след около половин час с отговор, че още същата вечер мога да отида за филтър. Ако няма на мястото, където са изложени, да се обадя на информация. Затова казвам, че трябва да се пробва.

# 563
  • Мнения: 68 583
Така е...от мрънкани тук нама полза. Трябва да се оплаквате където трябва! Скоро в един сайт за онлайн продажба имах проблем с достъпа - писах им и вчера се свързаха с мен-оправиха нещата. Иначе мрънках няколко дена в темата за сайта..но без резултат.
Та Дидка е права - пишете/обяждайте се и настоявайте !

# 564
  • София
  • Мнения: 2 239
Ами...
Скрит текст:
Писах, обадих се и настоях, но без резултат до този момент. Споделих тук, защото става въпрос за промоционален перилен препарат. Тета, мисля, че толкова удивителни са излишни - не съм пред черната дъска Wink

# 565
  • Мнения: 68 583
Споделям личен опит. Принципно. Не е насочен лично към конкретен потребител. Дори не съм чела кой точно се оплаква...четох съдържанието.

# 566
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Някой ползва ли ароматизиращи кърпички за сушилня? В нета виждам някакви на Ленор, но в никой хипермаркет не ги откривам.

# 567
  • Мнения: 68 583
В ДМ нямаше ли някакви...така си спомням.

# 568
  • Мнения: 5 321
Някой ползва ли ароматизиращи кърпички за сушилня? В нета виждам някакви на Ленор, но в никой хипермаркет не ги откривам.
аз ползвам редовно. Синята опакова на Ленор. И тях купувам от магазинчетата които зареждат директно отвън. Препаратите им не се произвеждат в БГ,  както е с повечето прахове и омекотители. До нашия град има цех за капсулките за пране на Ариел... еми, няма да си купя такова нещо. Нито пък супер разредените омекотители. Да не говорим за таблетките за миялна. Един и същи финиш платинум, произведен в Полша и Германия има огромна разлика. В нашата магазинна мрежа зареждат полски, аз последно закупих на промоция от Амазон немски такъв, резултатът беше съвсем различен.  За протокола - уредите ми са миеле, и не виня тях за различния резултат. Убедена съм, че продуктите които се произвеждат за нашия пазар са със занижено качество.
А по темата - кърпичките са супер, дори и в гардероб да ги нахвърляш между дрехите.  Дали защото ползвам доста концентриран омекотител, резултатът от прането ми е аромат на омекотителя, не на кърпичките. Но аз слагам Simple Smile.   Имам и топка на д-р Бейкман, и техните аромати съм зареждала в нея, но омекотителя сякаш доминира над всичко останало.

# 569
  • Мнения: 10 256
Да ви попитам, без да искам съм сложила омекотител в пране в което е имало 2-3 спортни дрехи. Дали съм ги прецакала много? Знам че не трябва, но се оказа, че няколко пъти вече съм ги прала така. Понеже потниците са като памучни и не съм обърнала внимание. Добре, но като тръгнах да режа етикетите оня ден и гледам и тях не е трябвало да пускам. И сега дали ще се вмиришат или развалят? То е ясно, че повече няма да ги плакна с омекотител, но белята съм я свършила. А скоро ги купувахме и са един вид нови още. Да му се невиди, къде съм бляла.

Общи условия

Активация на акаунт