Перилни препарати и омекотители – 56

  • 67 449
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 016
Миризмата му е неприятна и трайна, химическа. За разлика от част от съфорумките не съм впечатлена. Няма да повторя. Но не пречи да опиташ-може да ти хареса.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40 991
Персил за цветно или ДМ ския за цветно, прах?

# 692
  • София
  • Мнения: 12 006
Да, ДМ-ския за бяло мирише гадно после, ако няма омекотител. Но пък от праховете ми е фаворит с избелването.

# 693
  • Мнения: 6 016
Персил за цветно или ДМ ския за цветно, прах?

Персил

# 694
  • София
  • Мнения: 2 241
И от мен глас за Персил.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 2 046
Да този на ДМ ползвам който е на снимката . Явно е  направен за хора които не понасят миризми и не мирише на нищо.Аз харесвам дрехите да ухаят и за това слагам омекотител

# 696
  • Мнения: 10 214
Чакайте сега, ДМ-ския на нищо не мирише или мирише гадно и на химия... обърках се от последните коментари. Thinking

# 697
  • София
  • Мнения: 12 006
Чакайте сега, ДМ-ския на нищо не мирише или мирише гадно и на химия... обърках се от последните коментари. Thinking
На мен дм-ския за бяло /от последната снимка/ ми мирише на гадно, даже не знам на химия ли е или на какво, но е доста силно, особено ако суша извън сушилнята - на обикновен сушилник в стаята, се омирсва и въздуха. Обаче от към избелване е супер и не се налага да добавям прахчета "за бяло".

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 2 046
Най добре иди в магазина и го помириши.На мен почти не ми мирише но аз харесвам силни миризми и не го усещам.

# 699
  • София
  • Мнения: 39 052
Искам да се похваля, че си имам немски Персил прах за цветно и е съвсем различен от тая гадост тук! Ароматът е страхотен, а след няколко седмици ще мога да кажа и за изпирането.

# 700
  • Мнения: X
Този Персил тук наистина си е гадост.Изобщо не изпира.Вече съм писала по темата.

# 701
  • Мнения: 69 265
Чакайте сега, ДМ-ския на нищо не мирише или мирише гадно и на химия... обърках се от последните коментари. Thinking

Прахът няма аромат.
Като вадя дрехите от пералнята, има лек нюанс на нещо химично  /химическо?..как е правилно/... наистина. След изсъхване дрехите миришат на чисто и изпрано...на каквото трябва и да мирише всяка дреха, мен ако питате 😊

На мен Персил ми изпира. Даже последно с този за цветно и бялата ми кухненска кърпа се изпра.

Агент...я го фотни тоя пътешественик Joy
Аз само за  мегаперлите си мечтая понякога.

# 702
  • Мнения: 5 209
На мен как пък ми изпира Персил, много ми е интересно. Работно облекло със супер мръсни ръкави го изпира перфектно и то самостоятелно, без добавка.

# 703
  • София
  • Мнения: 39 052
В интерес на истината, и на мен ми изпираше. Дразнеше ме лавандуловата миризма.
Ей го. То си е цял кашон. Има само малко розови частички. Мирише и след сушилня.

# 704
  • Мнения: 5 209
А защо пишеш тогава, че е гадост?
Затова аз си взимам обикновения, а не с лавандула. Никакъв аромат не оставя.

Общи условия

Активация на акаунт