Айдее на бг survivor-a

  • 6 037
  • 140
  •   1
Отговори
# 105
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
..някой ще си дръпне останалите парички Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е, откъде ще ги дръпне  newsm78 Те да не ги дават от чужбина на някого, а той да ги дава на победителя?! Няма такова нещо  Stop Във всички подобни шоу програми, чиито лиценз е чуждестранен, паричните премии в БГ са значително по- малки от тези в Европа, например. Предполагам, зависи от стандарта на държавата  Thinking

BTW, изпратихме документите на мъжа ми  Grinning

# 106
  • Мнения: 2 978
..някой ще си дръпне останалите парички Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е, откъде ще ги дръпне  newsm78 Те да не ги дават от чужбина на някого, а той да ги дава на победителя?! Няма такова нещо  Stop Във всички подобни шоу програми, чиито лиценз е чуждестранен, паричните премии в БГ са значително по- малки от тези в Европа, например. Предполагам, зависи от стандарта на държавата  Thinking

BTW, изпратихме документите на мъжа ми  Grinning

Незнам кой на кого ги дава, но не ми се вярва да е според стандарта.

Още повече, че един милион долара са си доста пари, в която и държава да го погледнеш. Wink

# 107
  • Мнения: 8 769
Ебаси, пак са ни преебали направо! #2gunfire Въобще не си струва за 250 000 лв човек да се тормози 3 месеца. Доколкото си спомням от Survivor-а, който бяха давали по Нова Тв, там също бяха за толкова време, но наградката беше умопомрачителна и си струваше всеки риск и несгода! Повръща ми се от побългарени работи...аман! Sick
П.С. Не знаех, че моят "любимец" Славчо се е вредил да купи правата на шоуто...то неговот нали вече издиша отвсякъде, човечецът си търси нещо да запълни пукнатините... newsm11

# 108
  • Мнения: 772
Четох, че два месеца ще бъдат. Здравко от Биг Брадър и той се записал.

# 109
  • Мнения: 5 713
Моичкият се отказа. Рече за следващия сезон, може би. Нямало да им играе за 250 хил лв  Laughing.

# 110
  • Мнения: 8 769
Моичкият се отказа. Рече за следващия сезон, може би. Нямало да им играе за 250 хил лв  Laughing.
На твоя му е дошъл акъла в главата. А моя изкука напълно, като отговори на забележките ми, че той не искал пари, ами само заради тръпката искал да отиде, защото много го кефело!  Shocked И само дето щяло да му бъде мъчно за децата,....е, и за мене.... Crazy

# 111
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моичкият се отказа. Рече за следващия сезон, може би. Нямало да им играе за 250 хил лв  Laughing.
На твоя му е дошъл акъла в главата. А моя изкука напълно, като отговори на забележките ми, че той не искал пари, ами само заради тръпката искал да отиде, защото много го кефело!  Shocked И само дето щяло да му бъде мъчно за децата,....е, и за мене.... Crazy

и моя същия  bowuu. Вчера им се кара на хората по телефона, че пощенския им сървър не му приема писмото със снимката...  #Cussing out
...нЕам думи  ooooh!

# 112
  • Мнения: 3 334
Моичкият се отказа. Рече за следващия сезон, може би. Нямало да им играе за 250 хил лв  Laughing.
На твоя му е дошъл акъла в главата. А моя изкука напълно, като отговори на забележките ми, че той не искал пари, ами само заради тръпката искал да отиде, защото много го кефело!  Shocked И само дето щяло да му бъде мъчно за децата,....е, и за мене.... Crazy
hahaha hahaha hahaha и моя със същото изказване ми се представи онзи ден!

# 113
  • Мнения: 8 769
A аз си мислех, че е самотен луТ... Crazy, оказва се, че си има компания обаче...И то сериозна! ooooh! Crazy Crazy Crazy

# 114
  • Мнения: 2 550
Ми и аз бих участвала без да се впечатлявам от парите.
Сигурно изживяването е страхотно.
Казвам сигурно, щото съм гледала Сръвайвър 2-3 пъти  newsm78

# 115
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
A аз си мислех, че е самотен луТ... Crazy, оказва се, че си има компания обаче...И то сериозна! ooooh! Crazy Crazy Crazy

Мда, и моят е така- не му дремело каква е наградата, и без това се знаело, че няма да е той печелившият. Важното било да участва. И кво- после да си удря гъза в небето... Crossing Arms

# 116
  • Мнения: 941
Хей , от днес от survivor-a започнаха да звънят на одобрените и преминали 1-ия кръг, с право да се яват на 2-ри кръг на интервю!
Има ли някой от форума, който да е получил щастливата вест?
И ще се престраши ли да иде на следващия кръг?
Упех на който е пуснал документите си  Peace

# 117
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Верно ли?! Да кажа на моя да не си изключва слушалката. Че нали се надява...

# 118
  • Мнения: 6 937
и моя същия  bowuu. Вчера им се кара на хората по телефона, че пощенския им сървър не му приема писмото със снимката...  #Cussing out
...нЕам думи  ooooh!
И какво стана? Защото и на мен не ми приемаше писмото #Cussing out

# 119
  • Мнения: 941
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107652.80

Успех на изпратилите документи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт